شبکه های اجتماعی زیر ذره بین

انتقاد از نحوه مديريت تيم ملي بسكتبال

در چند هفته گذشته اعتراضات زیادی از سوی ملی‌پوشان بسکتبال برای مشکلات رخ‌داده در اردوها و صحبت‌هاي مسوولان تیم ملی، در فضای مجازی مطرح شد و جنجال زیادی نيز به وجود آمد. در آخرین مورد نیز حامد حدادی پس از دعوت نشدن ارسلان کاظمی در فضای مجازی واکنش نشان داد. به همين دليل کادر فنی تیم ملی تصمیم گرفته بازیکنان حاضر در اردو فعالیت مجازی نداشته باشند. طبق اين تصمیم، بازیکنان تا زمانی که در اردوهاي تیم ملی هستند حق فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و مصاحبه علیه فدراسیون و کادر فنی را ندارند. برخي از كاربران در شبكه‌هاي اجتماعي بر اين نظرند كه فدراسیون بسکتبال در ماه‌هاي گذشته نتوانسته به‌خوبی چالش‌هاي پیش‌آمده را مدیریت کند. به عقيده اين كاربران معترض، حاضر نشدن حامد حدادي در تمرينات و كنار گذاشته شدن ناگهاني بازيكناني كه ارتباط خوبي با كادر فني ندارند، همه و همه نشان مي‌دهد كه مديريت توانمندي در تيم ملي بسكتبال وجود ندارد.

اين اختلاف‌ها در حالي وجود دارند كه تیم ملی بسکتبال روزهاي 9 و 12 آذرماه باید در پنجره پنجم انتخابی جام‌جهاني به مصاف استرالیا و فیلیپین برود.

حواشي اعتراضات هفت‌تپه

پرداخت‌نشدن طولاني‌مدت حقوق كاركنان كارخانه نيشكر هفت‌تپه، موجي از اعتراضات را شكل داد و به‌سرعت تصاوير و ويديوهايي از اين اعتراضات در فضاي مجازي پخش شد. كمي بعد اما خبري مبنی بر انتساب فامیلی اعضای هیات‌مدیره شرکت نیشکر هفت‌تپه به معاون اول ريیس‌جمهوری، پخش شده كه با تكذيب دفتر جهانگيري همراه شد و البته دفتر معاونت اول رييس‌جمهور قول پيگيري مطالبات كاركنان نيشكر هفت‌تپه را مطرح كرد. در گزارشي كه ‌سايت خبر آنلاين منتشر كرده، گوشه‌هايي از سختي‌هاي كاركنان نيشكر هفته‌تپه نقل شده و در فضاي مجازي بازتاب داشته است. خبرنگار اين رسانه مي‌نويسد: یکی از کارگران دستان زمختش را نشانم می‌دهد: فکر کن از برج 5 حقوق نگرفته‌ایم. از وقتی شرکت در سال 94 خصوصی شده همیشه همین وضعیت بوده و حقوقمان را اگر هم گرفته‌ایم همیشه با اعتراض بوده. همیشه با تاخیر حقوق گرفته‌ایم. وي كه 22 سال سابقه کار در شرکت را دارد، می‌گوید: همه این مدت خواسته‌مان این بوده که مسوولان ما را ببینند و حرف‌هایمان را بشنوند. فرماندار قول داد، نماینده مجلس قول داد، اما کسی به قولش عمل نکرد.

تقویم تاریخ ICT ایران

خبرنگارشو

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه