چالش خوردن چای

هفته گذشته یک چالش عجیب و غریب به یکباره صفحات شخصی گروه زیادی از کاربران خصوصا صفحات شخصی چهره‌‌های سرشناس ایرانی را درنوردید. این چالش ساده که برخلاف بسیاری از چالش‌‌های پیشین همچون چالش "آب یخ" به موضوع خاصی نیز اشاره نداشت همانطور که به سرعت در بین ورزشکاران و خوانندگان زیرزمینی ایرانی رواج یافت منتقدان بیشتر و بیشتری نیز پیدا کرد. در این چالش شخصی که به آن دعوت شده می‌‌بایست در حال خوردن یک لیوان چای از خودش عکس گرفته و روی صفحه اینستاگرامش قرار دهد و ضمنا از چند نفر هم دعوت کند که همین کار را انجام دهند.

طبق ویدیویی که در شبکه‌‌های اجتماعی دست به دست می‌شود، چالش چای برای اولین بار توسط یکی از خوانندگان زیرزمینی راه افتاده که در حال نوشیدن چای، عکسی از خود در اینستاگرامش می‌‌گذارد و به پیشنهاد دوستش چالش چای را به راه می‌‌اندازد. در این چالش ابتدا فقط رپرهای دنیای موسیقی دعوت می‌شدند، اما کم‌کم فوتبالیست‌‌های لژیونر ایرانی نیز پایشان به این چالش باز شد. مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و سردار آزمون از جمله فوتبالیست‌‌هایی هستند که تاکنون با انتشار عکس چای خوردن خود به این چالش پیوسته‌‌اند.

پیازفروشی که یک‌شبه چهره شد

مرد میانسال اردبیلی که تصویر حضورش در جمع حامیان یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، او را به یک چهره محبوب در شبکه‌های اجتماعی تبدیل کرده است، یکی از موضوعات پرمخاطب این هفته فضای مجازی کشورمان بود. "میرزا آقا" این روزها به یک ستاره در شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است. آنطور که در فضای مجازی گفته می‌‌شود وی زمان برگزاری همایش یکی از کاندیداها در اردبیل گاری سیب‌زمینی پیازش را در بیرون از استادیوم به دوستانش سپرده تا به همایش نامزد محبوبش برود.

از روزی که عکس  میرزاآقا منتشر شد خیلی‌ها آن را ترفند انتخاباتی دانستند و البته گروهی دیگر شیفته آن شدند.  بعد از انتشار گسترده این عکس، یکی از شهروندان اردبیلی متنی در فیس‌بوک منتشر می‌کند و می‌نویسد که این مرد، میرزا آقا نام دارد و در یکی از میدان‌های شهر اردبیل با گاری خود سیب‌زمینی و پیاز می‌فروشد تا به این ترتیب مرد میانسال اردبیلی یک‌شبه به ستاره شبکه‌‌های اجتماعی کشور تبدیل شود.

10 سال پیش در چنین هفتهای

اخبار

کلید خرید گوشی تلفن همراه

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه