تغییر مدیرعامل منطقه خاورمیانه و آفریقای پاناسونیک

شرکت پاناسونیک خاورمیانه و آفریقا، خبر از انتصاب مدیرعامل جدید خود در این منطقه داد.
هیروکی (هریس) سوژیما، که از تاریخ دوم آوریل 2017 در این سمت مشغول به کار شده، سابقه همکاری بیش از 33 سال را با این برند دارد و عمده تجربه وی در خارج از ژاپن و به‌خصوص در اروپا و استرالیا بوده است.
سوژیما، مدیرعامل‌ PMMAF گفت: خاورمیانه و آفریقا با داشتن پایگاه وسیع مشتریان یکی از مناطق استراتژیک رشد پاناسونیک است. به‌عنوان یک برند، با داشتن دامنه وسیعی از محصولات برای کمک به رفع نیاز‌های روزمره - چه مصرف خانگی و چه برای کسب‌وکار - از برآورده کردن نیاز‌های مشتریان خود که مشتاق محصولات و راه‌حل‌های باکیفیت‌ هستند اطمینان داریم.»
وی افزود: از آنجا که این منطقه برای رویدادهای بزرگ آماده می‌شود - نمایشگاه 2020 دوبی و جام جهانی فوتبال 2022 قطر، زمان مناسبی برای حضور در اینجا و مشارکت به‌عنوان بخشی از این منطقه و نیز مشارکت در روند رشد پاناسونیک است. 
او در پایان اضافه کرد: علاوه بر این، سال 2018 نقطه عطفی برای برند پاناسونیک خواهد بود چراکه سالگرد 100 سالگی ما از زمان تاسیس خواهد بود.
سوژیما که تقریبا هشت سال سکاندار فعالیت‌های پاناسونیک در اروپا بوده است، در مفهوم‌سازی و پیاده‌سازی استراتژی‌های بازاریابی با تمرکز روی مشتری‌محور بودن تخصص دارد.
بر اساس این گزارش، شرکت پاناسونیک خاورمیانه و آفریقا FZE (PMMAF) در واقع دفتر مرکزی این منطقه است که تمامی عملکرد‌های مربوط به فروش و بازاریابی، زنجیره تامین و راه‌حل‌های خدمات مشتریان و عملکرد‌های تبلیغاتی انجام شده تحت برند پاناسونیک را مدیریت می‌کند. 
شرکت پاناسونیک از زمان تاسیس در سال 1918، هم‌اکنون 474 شرکت تابعه و 94 شرکت همکار را در سطح جهان مدیریت می‌کند که سابقه فروش خالص تلفیقی 7.553 تریلیون ین در پایان سال مالی تا تاریخ 31 مارس 2016 را دارد.