شبکه‌های اجتماعی زیر ذره‌بین

بازهم نبود امكانات گرمايشي جان دانش‌آموزان را گرفت

هفته گذشته یک واحد آموزشی در زاهدان‌ دچار آتش‌سوزی شد و در پی آن چهار کودک این مدرسه با 70 درصد سوختگی به بیمارستان منتقل شدند و 3 نفر از آنها جان باختند.

‌اين حادثه با واكنش همه‌جانبه گروه‌هاي پربازديد در پيام‌رسان‌ها و نيز كاربران در شبكه‌هاي اجتماعي مواجه شد و بسياري با ذكر نظرات تاسف‌آميز در خصوص مجهز نبودن تمام مدارس كشور به سيستم گرمايشي ايمن اعتراض داشتند.

براساس اطلاعاتي كه در شبكه‌هاي اجتماعي و اخبار رسمي منتشر شده، حال سه کودک ديگر اين واحد آموزشی دچار حریق شده زاهدان به دلیل سوختگی وخیم گزارش شده است.

این مرکز آموزشی دارای 59 دانش‌آموز کودک بود که بعد از حضور تیم‌های آتش‌نشانی این کودکان از محل حادثه خارج شدند.

آن‌طور كه در شبكه‌هاي اجتماعي آمده و براساس اعلام روابط عمومی آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان، مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ زاهدان در پی حادثه در پیش‌دبستانی و دبستان دخترانه اسوه حسنه و به منظور ابراز همدردی با خانواده‌های داغدیده و مصدوم از سمت خود استعفا کرده است.

استقبال كاربران از اخراج آقاي خاص

هفته گذشته خبر اخراج خوزه مورينيو، سرمربي منچستر‌يونايتد با استقبال كاربران طرفدار اين تيم در فضاي مجازي روبه‌رو شد.

یکی از هواداران منچستريونايتد با انتشار تصوير لگد زدن مورینیو به بطری‌های آب کنار نیمکت، نوشت: این واکنش تمام هواداران تیم‌های دیگر جز یونایتد در هنگام شنیدن خبر اخراج مورینیو است.

در دو فصل کاملی که سرمربی پرتغالی هدایت یونایتد را برعهده داشت، موفق شد قهرمانی لیگ اروپا، لیگ اتحادیه و کامیونیتی‌شیلد را با یونایتد به دست آورد و در فصل گذشته نیز نایب‌قهرمانی لیگ برتر را به دست آورد. آقای خاص جانشین لوئیس فان‌خال شده بود و 364.3 میلیون پوند در مدت زمان حضورش صرف 8 خرید کرد.

زین‌الدین زیدان، یکی از گزینه‌های جانشینی او در یونایتد خواهد بود. او که رئال را در تابستان ترک کرده، هنوز هدایت تیمی را برعهده نگرفته است.

بسياري از كاربران طرفدار منچستر يونايتد باتوجه به سبك مربيگري زيدان و هدايت هجومي رئال تحت هدايت او، اين مربي را گزينه مناسبي براي هدايت منچستر يونايتد مي‌دانند.