آغاز پیش‌فروش گلکسی S8 و S8+ در ایران

سامسونگ از هفته گذشته پیش‌فروش پرچمداران جدید خود یعنی گوشی‌های گلکسی S8 و S8+ را در برخی فروشگاه‌های آنلاین آغاز کرد. این گوشی‌ها در بسته‌های خاص با پشتیبانی ویژه و در مدت محدود برای پیش‌فروش در بازار عرضه می‌شوند. 
بر اساس اطلاعیه منتشره، سامسونگ‌ بسته‌های خاص پیش‌فروش گلکسی S8 و S8+ را در چهار فروشگاه آنلاین عرضه می‌کند. هر بسته شامل یک گوشی گلکسی S8 یا گلکسی S8+ (بنا بر انتخاب کاربر)، یک شارژر بی‌سیم، کاور شفاف، محافظ صفحه اصلی گوشی گلکسی S8 یا S8+ ، یک عدد کابل USB Type-C اضافه خواهد بود. همچنین به تعدادی از خریداران این گوشی‌ها به قید قرعه Samsung DeX هدیه داده می‌شود. 
علاوه بر تمامی‌گزینه‌های گفته شده، سامسونگ موبایل ایران به یک نفر از میان مشتریان که گوشی S8 و یا S8+ را پیش‌خرید کرده‌ا‎ند، شانس حمل مشعل المپیک زمستانی در کشور کره جنوبی در سال ۲۰۱۸ را می‌دهد. 
به همین منظور خریداران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت samsung.com/iran/otr2018/  مراجعه کنند.
در خصوص مشخصات فنی گوشی‌های جدید سامسونگ باید گفت،‌ ۸۳ درصد از پنل جلوی گوشی‌های گلکسی S8 و گلکسی S8+را صفحه‌نمایش تشکیل می‌دهد و این به معنی قرار گرفتن یک صفحه نمایش بزرگتر روی بدنه‌ای با ابعاد نزدیک به گوشی‌های گلکسی S7 و S7 Edge است. طراحی ارگونومیک در کنار خمیدگی پنل جلو و پشتی گوشی، قرار گرفتن آن در دست کاربر را راحت‌تر می‌کند.
دوربین اصلی در این دو گوشی ۱۲ مگاپیکسلی است. همچنین با استفاده از اسکنر عنبیه چشم (IRIS Scanner) در کنار اسکنر اثر انگشت، سطح امنیت در گوشی‌های گلکسی S8 و S8+ ارتقا پیدا کرده است. استفاده از این دو روش برای دسترسی به پوشه امن (Secure Folder) با طراحی جدید در این دو گوشی که مجهز به پلتفرم امنیتی KNOX هستند، از هر گونه دسترسی غیرمجاز به اطلاعات شخصی جلوگیری کند.
قیمت پیش‌فروش این گوشی‌ها با ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی برای گلکسی S8، معادل ۲میلیون و 880 هزار تومان و برای گلکسیS8+  معادل سه میلیون و 180 هزار تومان است.
گزارش‌ها حاکی است سامسونگ روزانه بیش از ۵۰ هزار دستگاه گلکسی S8 در کشور کره جنوبی به فروش می‌رساند.
آمار ارایه‌شده برگرفته از داده‌هایی است که از اپراتورهای مخابراتی عرضه‌کننده این گوشی هوشمند جمع‌آوری شده است.

آیپد جدید اپل خیلی هم جدید نیست!

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه