کسب رتبه همراه‌اول در جایزه ملی تعالی ارتباطات بازاریابی

همراه‌اول در نخستین جایزه ملی تعالی ارتباطات بازاریابی و برندینگ موفق به دریافت تندیس طلایی شد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، سومین کنفرانس ملی ارتباطات و بازاریابی و برندینگ و نخستین جایزه ملی تعالی ارتباطات و بازاریابی و برندینگ بعد از ظهر روز چهارشنبه 26 دی‌ماه به کار خود پایان داد.

در این کنفرانس در بخش جایزه ملی تعالی ارتباطات بازاریابی و برندینگ، همراه‌اول موفق به کسب بالاترین امتیاز در بین شرکت‌کنندگان و دریافت تندیس طلایی این دوره شد و مورد تقدیر قرار گرفت.

شاخص‌های ارزیابی جایزه ملی تعالی ارتباطات بازاریابی و برندینگ شامل مواردی همچون «پیش‌نیاز‌های اساسی»، «تبلیغات»، «روابط عمومی»، «حامی‌گری و رویدادها»، «بازاریابی تعاملی، مستقیم و دیجیتال»، «پیشبرد و فروش» و «نیروی انسانی» است.

در مراسم افتتاحیه این کنفرانس دوروزه که با هدف ایجاد زمینه مناسب برای تعامل، تبادل و انتقال تجربیات و ارايه دستاوردهای محققان و پژوهشگران در حوزه بازاریابی، تبلیغات و ارتباطات بازاریابی و برندینگ توسط دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد، بابک سهرابی، ريیس دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، علی‌اکبر فرهنگی، ريیس کنفرانس، مسعود کیماسی، دبیر علمی کنفرانس و محمد سلطانی‌فر، معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ایراد سخنرانی پرداختند.

علاوه بر سخنرانی تعدادی از اساتید و پژوهشگران حوزه ارتباطات و بازاریابی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و معرفی برندگان جایزه ملی تعالی ارتباطات بازاریابی و برندینگ و تجلیل از برگزیدگان تبلیغات برتر از دیگر برنامه‌های این کنفرانس بود.

 

بهترین دولت‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه