عرضه نمایشگر تعاملی Flip سامسونگ در ایران

شرکت سامسونگ ایران، نسل جدید نمایشگر تعاملی خود را معرفی کرد. نمایشگر تعاملی Flip که با فاصله‎ای کم از بازارهای جهانی وارد ایران شده است، با قابلیت‏ها و نوآوری‏های جدید خود امکان عرضه ایده‏ها و تعامل گسترده‏تر را میان شرکت‌کنندگان در نشست‏های کاری فراهم می‏کند.

عرضه نمایشگر تعاملی Flip سامسونگ در ایران

در این مراسم طناز رحیمی‌، مدیر بازاریابی راهکارهای سازمانی سامسونگ با اشاره به تحقیقات این شرکت پیش از طراحی نمایشگر تعاملی Flip گفت: سامسونگ به مدت سه سال روی ۷۰۰ نفر از ایده‌پردازان و گروه‌های مختلف تحقیقات نیازسنجی را انجام داد که نتایج جالبی را به همراه داشت. بر اساس این تحقیقات، ۹۵ درصد افراد جلسات رودررو را بهترین نوع جلسه می‌دانند؛ ضمن اینکه از کاغذ و قلم به‌عنوان اصلی‌ترین ابزار برگزاری جلسه یاد شده است. امکان اشتراک‌گذاری ایده‌ها و قابلیت دسترسی به تمامی اطلاعات ارایه‌شده در جلسه، دیگر نیازهای عنوان‌شده است.

پیمان علیزاده، مدیر ارایه راهکارهای سازمانی سامسونگ نیز در مورد قابلیت‌های نمایشگر تعاملی Flip گفت: ما قبل از این در سری نمایشگرهای حرفه‌ای خود تخته‌های E-Board را داشتیم که قابلیت‌ تاچ صفحه‌نمایش را داشت، اما با تحقیقاتی که انجام شد نیاز بود تا نمایشگری طراحی و عرضه شود که قابلیت‌های تعاملی داشته باشد، بتوان به‌راحتی آن را حمل کرد، امکان ارتباط به سایر دستگاه‌ها مانند لپ‌تاپ و گوشی را داشته باشد؛ ضمن اینکه از نمایشگر بهره ببرد.

نمایشگر تعاملی Flip سامسونگ با صفحه‌نمایش لمسی و اندازه 55 اینچی خود، به‌راحتی قابل استفاده در اتاق‏های جلسات با هر اندازه بوده و امکان ارایه مالتی‌مدیا و برگزاری جلسه در هر جایی از شرکت را فراهم می‎کند.

علاوه بر این، امکان چرخش این نمایشگر و استفاده از آن در هر دو حالت عمودی و افقی نیز در این محصول پیش‌بینی شده است. صفحه‌نمایش لمسی Flip دارای رزولوشن اولترا اچ‏دی است.

پایه ویژه Flip نیز به نحوی طراحی شده که به‌راحتی جابه‌جا شده و دسترسی به پورت‎های ورودی و خروجی مانند HDMI و USB نیز ساده است.

نمایشگر Flip به‌صورت خودکار تمام روند هر جلسه را ذخیره می‎کند که در جلسه بعد می‏توان با مشاهده فایل جلسه قبلی، مذاکرات را از همان نقطه ادامه داد.

این نمایشگر همچنین امکان رمزگذاری روی هر فایل ارایه‌شده از سوی هر فرد را به منظور جلوگیری از اعمال تغییرات فراهم می‌کند.

نمایشگر Flip سامسونگ علاوه بر امکان اتصال راحت همه حاضران در جلسه با ابزارهای همراه‌شان همچون کامپیوتر شخصی و موبایل به نمایشگر و ایجاد امکان تعامل لمسی روی برنامه‌های در حال پخش، قابلیت نوشتن نظرات افراد روی محتوای در حال نمایش و امکان اشتراک‌گذاری به لحظه آنها از طریق ایمیل، پرینت و یا ذخیره‌سازی در حافظه‌های جانبی را فراهم می‌کند.