همراه‌اول سومین شرکت سودآور ایران شد

در بیست‌ویکمین رتبه‌بندی 100 شرکت برتر ایران (IMI-100)، همراه‌اول در تمامی شاخص‌های ارزیابی، قاطعانه بالاتر از سایر اپراتورهای تلفن همراه کشور قرار گرفت.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، صبح روز دوشنبه هشتم بهمن‌ماه، طی مراسمی که با حضور ابوالفضل کیانی بختیاری، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، مجید درویش، مدیر مرکز رتبه‌بندی شرکت‌های برتر و دبیر همایش و جمعی از مسوولان کشوری و مدیران بنگاه‌های اقتصادی کشور در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد، اسامی 100 شرکت برتر ایران اعلام و از مدیران تعدادی از شرکت‌های برگزیده تقدیر شد.

در این ارزیابی، شرکت‌های برتر بر اساس شاخص‌هایی همچون «بیشترین فروش»، «بیشترین سودآوری»، «بالاترین ارزش بازار»، «بالاترین ارزش افزوده»، «بیشترین دارایی»، «بالاترین اشتغال‌زایی»، «بهره‌وری کل عوامل» و... معرفی شدند.

بر این اساس، شرکت ارتباطات سیار ایران در ميان 500 شرکت برتر ایران از نظر شاخص «بیشترین سودآوری» رتبه سوم، «بالاترین ارزش افزوده» رتبه هشتم و در شاخص «بیشترین فروش» با پنج رتبه ارتقا نسبت به سال گذشته، رتبه چهاردهم را کسب کرد. همچنین هلدینگ همراه‌اول در گروه «ارتباطات و مخابرات» از نظر شاخص «بهره‌وری کل عوامل» موفق به کسب رتبه نخست شد.

همچنین از شرکت‌های وابسته به شرکت ارتباطات سیار ایران، شرکت پرداخت اول‌‌ کیش (جیرینگ) در گروه «رایانه و فعالیت‌های وابسته» از نظر «بهره‌روی کل عوامل» رتبه اول و شرکت نقش اول کیفیت (ناک) جزو پنج شرکت برتر از نظر رشد سریع در میان 100 شرکت دوم معرفی شد.

سازمان مدیریت صنعتی ایران، به‌عنوان تنها متولی رسمی و معتبر ارزیابی صنایع کشور، از سال ۱۳۷۷ اقدام به رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران کرده و بیست‌ویکمین رتبه‌بندی صورت‌گرفته بر اساس عملکرد سال 1396 شرکت‌ها بوده است.

سازمان مدیریت صنعتی هدف از رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران را «معرفي شركت‌هاي برتر ايران انتخاب‌شده بر اساس رتبه‌‌بندي IMI-100 گردهمايي مديران ارشد شركت‌هاي دولتي و خصوصي كشور با هدف افزايش سطح همكاري‌هاي في‌‌مابين»، «ايجاد زمينه براي تعامل بيشتر مديران و سياست‌گذاران اقتصادي كشور با مديران بنگاه‌هاي اقتصادي»، «گسترش رقابت بین بنگاه‌‌های اقتصادی»، «شفاف‌سازی فضای کسب‌وکار» عنوان کرده است.

رونمایی از پوستر و شعار همراه‌اول در جشنواره فیلم فجر

در خبر دیگری از این اپراتور اعلام شد، در مراسم نشست خبری سی‌و‌هفتمین جشنواره فیلم فجر از پوستر و شعار همراه‌اول رونمایی شد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، صبح روز دوشنبه هشتم بهمن‌ماه در مراسم نشست خبری سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر که در پردیس ملت تهران برگزار شد، با حضور شاهین آرپناهی، مدیرکل ارتباطات همراه‌اول، ابراهیم داروغه‌زاده، دبیر جشنواره و جمعی از خبرنگاران، از پوستر و شعار اپراتور اول تلفن همراه کشور که «حامی هنر ایران زمین» بود، رونمایی شد.

در این مراسم شاهین آرپناهی، مدیرکل ارتباطات همراه‌اول با بیان اینکه بنای همراه‌اول حمایت از آثار فاخر هنری و فرهنگی و ورود حامیانه به فعالیت‌های برجسته این حوزه است، اظهار كرد: خیلی خوشحالم که امروز در کنار سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر هستیم، که در آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی حتما جشنواره خاصی خواهد بود.

وی افزود: این اولین ورود همراه‌اول به حوزه‌های محتوایی، هنری و فرهنگی نبوده و قطعا آخری هم نخواهد بود و بنای ما در حوزه حمایتگری و مسوولیت اجتماعی این است که بیش از گذشته به این مقوله بپردازیم.

در ادامه مراسم، ابراهیم داروغه‌زاده، دبیر جشنواره سی‌و‌هفتم با اشاره به اینکه افتتاحیه جشنواره سه‌شنبه شب (9بهمن ماه) و اختتامیه 22 بهمن‌ماه خواهد بود، بیان كرد: قرار است 13 بهمن‌ماه ميهمانی بزرگی با حضور تمامی کسانی که در 37 سال اخیر سیمرغ برده‌اند برگزار شود. وی افزود: در این دوره براي رفاه حال بازدیدکنندگان و اصحاب رسانه، همراه‌اول پردیس ملت را به‌صورت ویژه تحت پوشش ارتباطی خود قرار داده است.

نقد و بررسی بازی