نگهداری مطمئن اطلاعات با رایتراینترنال

هرچند دنیای ذخیره‌سازی به سوی محیط ابری پیش می‌رود، اما هنوز یکی از بهترین راهکارهای نگهداری ایمن و ارزان‌قیمت داده‌های حجیم، نوشتن آنها روی دیسک‌های Blu-Ray است. شرکت ایسوس که از تولیدکنندگان انواع درایو دیسک‌های نوری است، در همه رده‌های کاربری در خط تولید درایوهای نوری، محصولاتی را متناسب با نوع فعالیت تولید کرده است. در این خبر شما را با Blu-Ray  رایتر اینترنال BW-16D1HT  آشنا کنیم.
سرعت نوشتن بالا، ماندگاری و سازگار با حجم بالا
BW-16D1HT ایسوس با سرعت 16X می‌تواند دیسک‌های Blu-Ray را رایت کند. با این نرخ نوشتن، می‌توانید از 25 گیگابایت داده در مدت زمان تنها هشت دقیقه پشتیبان تهیه کنید. BW-16D1HT با پشتیبانی از دیسک‌های مقاوم که به M-Disk شناخته می‌شوند، داده‌های ارزشمند شما را تا 1000 سال سالم و محفوظ نگه دارند. بر اساس ویژگی خاص فیزیکی/ شیمیایی M-Disk‌ها، در مقابل خوردگی، دمای بالا، دمای بسیار پایین، رطوبت و سایش مقاوم هستند و برای نوشتن روی آنها به درایوهای نوری سازگار نیاز است. 
همچنین با پشتیبانی از استاندارد دیسک‌های BDXL شما می‌توانید تا 128 گیگابایت را روی یک دیسک توسط BW-16D1HT رایت کنید. این استاندارد تقریبا معادل حجم 27 دیسک DVD با حجم 7/4 گیگابایت روی یک دیسک  BDXL (QL) 128 گیگابایتی است.
امنیت، صرفه‌جویی در هزینه‌ها و حفظ محیط زیست 
BW-16D1HT ایسوس علاوه بر تنظیمات رمز عبور روی دیسک به‌صورت دولایه، رمزنگاری AES 256-bit  را نیز انجام می‌دهد.
در هنگام نوشتن نیز به‌طور خودکار توسط فناوری OTS، دیسک بررسی می‌شود و بهینه‌ترین استراتژی رایت انتخاب شده و در انتها با بهترین کیفیت عملیات نوشتن انجام می‌پذیرد. BW-16D1HT از قابلیت DRAG-AND-BURN نیز پشتیبانی می‌کند که موجب بی‌نیازی شما از نرم‌افزارهای کاربردی می‌شود.
به منظور حفظ محیط زیست و کاهش هزینه‌ها، BW-16D1HT برخلاف برخی از محصولات سایر برندها، در زمانی که درایو بیکار است، با فناوری E-Green به‌طور خودکار درایو را خاموش کرده و تا میزان 50 درصد در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌شود.

اخبار

اخبار

لنز حرفه‌ای و باکیفیت سونی

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه