شبکه های اجتماعی زیر ذره بین

دستور باخت مربی به كشتی‌گیر ایرانی

باید ببازی یكی از هشتگ‌هایی بود كه هفته گذشته بارها توسط كاربران شبكه‌های اجتماعی در ایران به اشتراك گذاشته شد. در فیلمی كه در شبكه‌های اجتماعی پخش شده مربی ایران به علی‌رضا كریمی كشتی‌گیر توانمند زیر 23 سال كشورمان می‌گوید: "باید ببازی" عبارتی كه بسیاری از ایرانیان را شگفت‌زده و ناراحت كرده است. مسابقه کشتی‌گیران رژیم صهیونیستی و آمریکایی تقریبا همزمان با کشتی علیرضا کریمی برگزار می‌شد و باتوجه به برد حریف اسراییلی در صورتی كه نماینده ایران نماینده روسیه را شكست می‌داد می‌بایست به دیدار حریف اسراییلی برود. برای جلوگیری از رویارویی كریمی با نماینده رژیم صهیونیستی و احتمال محرومیت در صورت حاضر نشدن در این دیدار اما علی‌رضا رضایی كشتی‌گیر سنگین وزن سابق كشور و مربی فعلی تیم زیر 23 سال به كریمی دستور داده كه باید ببازد. این در حالی است كه پیش از این یك‌بار دیگر كریمی با مشكل مشابهی روبه‌رو شده بود.

آن‌طور كه در شبكه‌های اجتماعی آمده پس از نخستین اقدام کریمی برای رویارو نشدن با ورزشکار رژیم صهیونیستی به وزارت ورزش مراجعه کرده تا پاداش در نظر گرفته برای قهرمانان که قرار بود به همان اندازه هم برای کریمی در نظر گرفته شود را دریافت کند اما این پاداش به او پرداخت نشد. نكته جالب اینجاست كه این بارهم به این ورزشكار وعده دریافت پاداش داده شده است. فارغ از تمام این مسایل اما بسیاری از كاربران ایرانی معتقدند كه نباید مربی ایران از ورزشكارش می‌خواست كه ببازد و برخی نیز خواستار اتخاذ روش دیگری به جای روبه‌رو نشدن ورزشكاران ایرانی با ورزشكاران رژیم صهیونیستی شدند.

پیشنهاد تشكیل كمپین كانكس

هفته گذشته برخی از كاربران ایرانی شبكه‌های اجتماعی خواستار تشكیل كمپینی برای كمك به تامین مسكن موقت زلزله‌زدگان اخیر استان كرمانشاه شدند.

آن‌طور كه در شبكه‌های اجتماعی آمده کانکس و وسایل گرمایشی مهم‌ترین ملزومات مورد نیاز در این روزها برای زلزله‌زدگان است و این در حالی است که بررسی‌ها نشان داده کانکس‌های شش متر مربعی بیشترین کاربرد را در این مرحله خواهد داشت که متوسط قیمت این کانکس‌ها حدود 2.5 میلیون تومان است. به نظر می‌رسد اگر کمپینی به نام «کانکس» آغاز شود و مردم به صورت اشتراکی اقدام به تهیه این کانکس‌ها کرده و به مناطق زلزله‌زده به‌خصوص روستاها بفرستند بار بزرگی از روی دوش مردم زلزله‌زده برداشته می‌شود.

10 سال پیش در چنین هفته‌ای

روز عروسی مطبوعات

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه