انتخاب همراه‌اول به‌عنوان شرکت برتر تحول‌آفرین

در همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات، از همراه‌اول به عنوان شرکت برتر تحول‌آفرین تقدیر شد.

انتخاب همراه‌اول به‌عنوان شرکت برتر تحول‌آفرین

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، روز سه‌شنبه ۴ دی‌ماه در ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات که در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد، از اپراتور اول تلفن همراه کشور به‌عنوان «شرکت برتر تحول‌آفرین» با اعطای لوح ویژه تقدیر به‌عمل آمد.

در این مراسم علاوه بر تقدیر از شرکت‌های برتر تحول‌آفرین، مدیران برتر حوزه IT نیز معرفی و جایزه «ناب» به محصولات برتر اعطا شد.

در ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات که با شعار «کسب‌وکار داده‌محور در خدمت جامعه» برگزار شده بود، یک پنل تخصصی با حضور چند تن از اساتید و صاحب‌نظران حوزه IT کشور برگزار شد.

اهداف این دوره، تقدیر از دستاوردهای برگزیده در حوزه‌های گوناگون فناوری اطلاعات با جایزه ملی فاب، حمایت از ایده‌های برتر و بومی فناوری اطلاعات در کشور، ارايه تازه‌ترین دستاوردهای بومی فناوری اطلاعات در نمایشگاه IT MANC2018 ، بهبود نگرش داده‌محور در لایه‌های گوناگون سازمانی در محور حکمرانی بر داده‌ها و برگزاری نشست‌های گوناگون هم‌اندیشی در حوزه‌های گوناگون در راستای گسترش نگرش حکمرانی بر داده‌ها در سازمان ذکر شده است.

این همایش ملی که توسط پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) برگزار می‌شود، می‌کوشد با ارايه دستاوردهای بومی در زمینه فناوری اطلاعات، گام ارزشمندی را برای دستیابی به اقتصاد دانش‌بنیان به‌عنوان رکن اقتصاد مقاومتی بردارد.

ساخت تانک هوشمند در استونی

فوتبال جام قهرمانان

تقویم تاریخ ICT ایران

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه