شبکه‌های اجتماعی زیر ذره‌بین

 شبکه‌های اجتماعی زیر ذره‌بین - حواشي فسخ قرارداد برانكو و پرسپوليسحواشی فسخ قرارداد برانکو و پرسپولیس

هفته گذشته اعلام خبر فسخ قرارداد برانکو ایوانکویچ با پرسپولیس، طرفداران تیم سرخپوش پایتخت را با بهت و حیرت مواجه کرد. کاربران در شبکه‌های اجتماعی با انتشار کامنت‌های اعتراض‌آمیز در سایت‌های خبری خواستار استعفای ایرج عرب رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس شدند. از سوی دیگر فیلم‌های متعدد تجمع هواداران ناراضی پرسپولیسی در کنار باشگاه نیز در صفحات اینستاگرامی پخش شد. در یکی از این فیلم‌ها یکی از همسایگان باشگاه پرسپولیس که از سرو صدای هواداران ناراضی بود به خیس کردن هواداران معترض با شلنگ آب پرداخت.

بسیاری از کاربران در فضای مجازی با اشاره به رفتن سه مربی مطرح فعال در ایران یعنی برانکو، کی‌روش و شفر بر این نظر بودند که باتوجه به گرانی ارز موج خداحافظی سرمربیان حرفه‌ای از کشور به راه افتاده و هیچ بعید نیست همچون پیش‌بینی برانکو فوتبال ایران در نهایت به سمت آماتور شدن عقب‌نشینی کند.

از سوی دیگر بحث جانشین احتمالی برانکو در پرسپولیس نیز این روزها داغ شده و طرفداران پرسپولیس بر این نظرند که باتوجه به اینکه استقلال یک مربی مطرح ایتالیایی آورده پس پرسپولیس نیز می‌بایست به سمت استفاده از یک مربی نامدار خارجی برود.

 

شبکه‌های اجتماعی زیر ذره‌بین - اعتراض كاربران به حيوان‌آزاري در سوادكوهاعتراض کاربران به حیوان‌آزاری در سوادکوه

هفته گذشته یک توله خرس دو ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی‌رحمانه‌ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند که منجر به مرگ آن حیوان شد.

فیلم و تصاویر دلخراش منتشرشده از حمله چند نفر با چوب و سنگ در منطقه دراسله سوادکوه به یک توله خرس افکار عمومی را جریحه‌دار کرد.

سهیل اولادزاد، فعال محیط زیست که پس از وقوع این حملات به همراه محیط‌بانان در منطقه حضور پیدا کرده بود، ماجرا را این‌طور تعریف کرد که توله خرس ماده از ارتفاع زیادی در کوه به سمت جاده به زمین می‌افتد، این توله خرس دو ساله به دلیل سقوط دچار شوک شده بود و به همین دلیل در این حالت در جایی که سقوط کرده بود در حالت گیجی می‌نشیند، چند نفر با مشاهده این خرس به جای کمک برای بازگشتش به زیستگاه با سنگ و چوب به جانش می‌افتند.

تقویم تاریخ ICT ایران

تقویم تاریخ ICT ایران

تقلب 300 میلیارد تومانی

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه