صفحه‌نمایش قابل حمل جدید ایسوس معرفی شد

 

ایسوس ZenScreen MB16AC، باریک‌ترین صفحه‌نمایش قابل حمل 6/15 اینچی با وضوح تصویر Full HD را معرفی كرد. پیش از عرضه، ZenScreen MB16AC برنده جایزه طراحی محصول IF در سال  2017و جایزه Red Dot Design شد. وزن این نمایشگر 780 گرم است و یک بدنه هشت میلیمتری با یک حاشیه صفحه‌نمایش بسیار نازک 6/5 میلیمتری دارد که نسبت به نسل قبلی خود برای ارایه فضای گسترده‌تر نمایشگر،  60 درصد نازکتر است.

ZenScreen MB16AC تنها به یک اتصال USB برای تامین انرژی و مخابره ویدیو از طریق دستگاه میزبان نیاز دارد. کمتر شدن تعداد کابل‌های مورد نیاز، فضای کار تمیزتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این نمایشگر دارای یک راه‌حل سیگنال ترکیبی با پشتیبانی از کانکتورهای USB Type-C و Type-A است. برای پشتیبانی از کانکتور Type-A، درایورهای نرم‌افزاری باید برای اطمینان از سازگاری با میزان شدت جریان و دستگاه‌های آینده نصب شوند. با درگاه USB-C اتصال به‌آسانی انجام می‌شود و نگرانی برای آسیب‌دیدن کابل و درگاه بابت اتصال نادرست وجود ندارد.

یک کیف محافظ نوآورانه که از ZenScreen در برابر گردوغبار و خراش محافظت می‌کند و همچنین به‌صورت یک پایه در می‌آید تا دستگاه را در حالت افقی یا عمودی نگهداری کند.

ZenScreen MB16AC دارای فناوری Eye Care با تاییدیه TÜV Rheinland است که حاوی فیلتر نور آبی و فناوری ضد سوسو زدن است. فیلتر نور آبی توسط کاهش میزان انتشار این نور تا 70‌ درصد از چشمان کاربران در برابر نور آبی مضر محافظت می‌کند و چهار حالت مختلف برای اعمال فیلتر دارد که به‌آسانی از طریق منوی نمایشگر در دسترس است.

لنز حرفه‌ای و باکیفیت سونی

اخبار

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه