معاون تشکل‌های اتاق ایران اعلام کرد:

همایش کارآفرینی برگزار می‌شود

اتاق بازرگانی ایران به مناسبت هفته ملی کارآفرینی همایشی با عنوان «آینده کار و کارآفرینی جوانان در ایران» معاونت علمی فناوری ریاست‌جمهوری، نایب رییس مجلس و رییس اتاق بازرگانی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران، هدف از برگزاری این همایش تقویت، ساماندهی اکوسیستم کارآفرینی کشور و ایجاد همگرایی و انسجام بیشتر بین کارآفرینان و در نتیجه افزایش آمار اشتغال عنوان شده است.

در این همایش که با همکاری اتاق بازرگانی ایران و سازمان ملی کارآفرینی طرح‌ریزی شده است غلامحسین شافعی رییس اتاق بازرگانی ایران، سورنا ستاری معاون علمی فناوری رییس‌جمهور، عبدالرضا مصری نایب رییس مجلس شورای اسلامی، لعیا جنیدی معاون حقوقی رییس‌جمهور و محمد عطاردیان رییس هیات مدیره کانون عالی انجمن‌های صنفی کارفرمایی ایران سخنرانی می‌کنند.

مهم‌ترین محورهای این همایش شامل جهانی شدن اقتصاد و آینده کار، تکنولوژی‌های نوین و تاثیر آن بر کسب‌و‌کارهای سنتی، چگونگی مشارکت تیم‌های نوآور با بنگاه‌های اقتصادی بزرگ، برنامه‌های حمایتی دولت از کارآفرینان بنگاه‌های کوچک و متوسط و چالش‌های قانونی و مقرراتی کسب‌و‌کارهای نوین است.

گفتنی است در این همایش یک پنل تخصصی با حضور متخصصان و کارآفرینان حوزه کسب‌و‌کارهای نوین، بنگاه‌های اقتصادی سنتی و بزرگ و همچنین استارت‌آپ‌ها برگزار شده و در انتهای جلسه نیز به پرسش‌های حضار پاسخ داده می‌شود.

این جلسه روز شنبه پنجم مرداد ماه از ساعت 30/15 الی 19 در اتاق بازرگانی ایران برگزار می‌شود و از تمامی اعضای اتاق بازرگانی ایران برای شرکت در آن دعوت شده است.

تقویم تاریخ ICT ایران

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه