امضای تفاهم‌نامه بانک ایران‌زمین و معاونت علمی

همکاری بین بانک ایران‌زمین و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری در قالب امضاي تفاهمنامه مشترک در جهت تلاش برای توسعه زیست‌بوم کارآفرینی کشور در مرکز نوآوری ایران‌زمین امضا شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز نوآوری ایران‌زمین، این تفاهمنامه با هدف به‌کارگیری ظرفیت‌های معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و بانک ایران‌زمین در جهت شناسایی، گزینش، رشد و توسعه زیست‌بوم کارآفرینی کشور امضا شده است.

 تجاری‌سازی طرح‌های موفق، ارايه مشاوره و راهکارهای فنی در زمینه‌های مرتبط، تسهیل شرایط و تسریع فرایند اخذ تاییدیه دانش‌بنیان از جمله مواردی است که مرکز نوآوری ایران‌زمین و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری با هم به همکاری خواهند پرداخت.

بر اساس اين گزارش «مرکز نوآوری ایران‌زمین» محصول همکاری بانک ایران‌زمین و شتابدهنده فناوری نوتاش در ایجاد امکان جذب و حمایت از طرح‌های خلاق، ارزش‌آفرین و نوآورانه است.

زیرساخت‌های فراهم شده در مرکز نوآوری ایران‌زمین، شرایط مناسب حضور در فضای کسب‌وکار را برای صاحبان طرح‌ها در قالب برنامه‌های پیش شتاب‌دهی، شتاب‌دهی و سرمایه‌گذاری فراهم ساخته است. 

فضای کار اشتراکی، شبکه ارتباطی گسترده با فعالان زیست‌بوم، برخورداری از حمایت بانک ایران‌زمین، وجود تفاهمنامه با مراکز علمی و دانشگاهی، و گروه راهنمایان و مربیان کسب‌وکار موقعیت مناسبی را برای صاحبان طرح‌های نوآورانه ایجاد کرده تا در مسیر مناسب رشد و ارزش‌آفرینی قرار گیرند.

صاحبان ایده‌‏ و کسب‌وکارهای استارت‌آپی، در خصوص نحوه تعامل و همکاری با این مرکز می‌توانند به آدرس سایت مرکز نوآوری ایران‌زمین به نشانی izicenter.ir مراجعه کنند.