بررسی زمینه همکاری مشترک فرابورس و شرکت خدمات انفورماتیک

امیر هامونی مدیرعامل فرابورس ایران و برخی مدیران این مجموعه در جریان بازدید از شرکت خدمات انفورماتیک و سایت‌های مختلف آن پیرامون نحوه همکاری طرفین در حوزه‌های مختلف به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات انفورماتیک، مدیرعامل فرابورس در جلسه‌ای که در جریان این بازدید با حضور سید ابوطالب نجفی مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک و معاونان و مدیران شرکت برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌ها و فعالیت‌های کارکنان شرکت، آمادگی سازمان متبوع خود را برای همکاری گسترده در حوزه‌های متنوعی اعلام کرد.

به گفته هامونی فرابورس و شرکت خدمات انفورماتیک می‌توانند با بررسی زمینه‌های مشترک همکاری به تامین مالی هرچه بهتر بنگاه‌های بزرگ، متوسط و استارت‌آپ‌ها کمک کنند.

مدیرعامل فرابورس ایران همچنین اظهار كرد: شرکت خدمات انفورماتیک می‌تواند خدمات، محصولات و راهکارهای جامعی را برای فرابورس ارایه کند.

نجفی مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک نیز در ادامه ضمن استقبال از پیشنهادهای ارایه شده، خواستار تشکیل یک کارگروه برای تعریف زمینه‌های همکاری مشترک با فرابورس شد.

بر اساس این گزارش در این جلسه همچنین معاونان شرکت خدمات انفورماتیک به معرفی مهم‌ترین محصولات، خدمات و دستاوردهای شرکت در دو دهه اخیر پرداخته و به پرسش‌های مدیران فرابورس در خصوص خدمات شرکت در زمینه‌های متعدد پاسخ دادند.