گزارش عملکرد یکساله آق‌فری

چند روزی هست که نمی‌دونم چرا همه دارن گزارش عملکرد می‌دن. جالبه که امسال تو نحوه دادن گزارش عملکردها عنصر طنز و خلاقیت هم داره اضافه می‌شه تا ملت بیشتر ترغیب بشن گزارش عملکردها رو بخونن.

اینی که می‌گم واقعیه فکر نکنید از خودم درآوردم، مثلا یکی از وزرا توی توییترش نوشته: «هلوش رو بدم لیموش رو بدم ... تو رو خدا بنشینید گزارش عملکرد من رو بخونید.»

خلاصه آدم لذت می‌بره که یه همچین وزیری نصیبمون شده و داره تا تمام وجودش رو صرف خدمت می‌کنه به این ملت.

منم دیدم فضا خودمونی و طنز هست، بشینم یه گزارش عملکردی از خدماتم تو یکسال گذشته تقدیم کنم بهتون.

بررسی‌های من و همکارانم و دوستان و فک و فامیل نشون می‌ده من امسال خیلی بهتر عمل کردم و رشد بیشتری در ارتقای عملکرد و توسعه پیشرفت خدمات و جهش و افزایش و بهبود و از این جور چیزها داشتم.

مستندات این بخش رو در صفحه بعد گزارشم تقدیم کردم.

بزنید صفحه بعد.

تو این صفحه همونطور که گفتم خدمتتون، بررسی‌ها نشون می‌ده من نسبت به سال قبل 85 درصد بیشتر پیشرفت داشتم تو تمام کارهام. لابد این سوال براتون پیش میاد که سال قبل چقدر بوده که حالا با 85 درصد چقدر شده؟ سوال خوبیه و برای اطلاعات بیشتر شما رو ارجاع می‌دم به گزارش پارسال.

بزنید صفحه بعد.

بررسی‌های همکارانم نشون می‌ده من به 95 درصد از اهداف تعیین شده در سال جاری رسیدم و این اهداف رو هم خودم برای خودم تعیین کردم. 5 درصد باقی مانده که مانع تحقق صد در صدی شده رو هم تقصیر من نبوده و یکی از بچه‌ها تو ویرایش یکی از مطالبم اشتباه کرده بود که باهاش برخورد قاطعی کردم و گفتم این ماه یک بلیط استخرش رو کم کنن. البته دقیق نمی‌دونم هر ماه چند تا بلیط استخر دارن اما شما این دستور سخت و سنگین من رو تموم شده تلقی کنید.

بزنید صفحه بعد.

در این صفحه همونطور که در نموداری که خودم کشیدم و به عنوان مستند تلقی می‌شه، 4 هزار و سیصد و هفتاد مطلب از سوی دیگر نویسندگان مختلف هفته‌نامه تهیه شده. البته شاید برای بعضیا سوال باشه که مقالات مختلف دیگران چه ربطی به من داره که باید بگم، اگه من نبودم این مقالات عرضه نمی‌شد. هر کس هم باور نداره خب از نظر من یه حسود، عامل نفوذی، مافیا، سیاه نما و از این جور چیزاس.

بزنید صفحه بعد.

برام سواله که شما واقعا هنوز دارید این مزخرفاتی که من نوشتم رو می‌خونید! بیکارید؟ یعنی همون اول متن متوجه نشدین سرکار هستین؟ دیگه قبول کنید این تیکه‌اش مشکل خودتونه و من تقصیری ندارم.

عزت زیاد

آق فری

تقویم تاریخ ICT ایران

زنگ در هوشمند گوگل ساخته شد

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه