شبکه‌های اجتماعی زیر ذره‌بین - 13 مهر 1398

شبکه‌های اجتماعی زیر ذره‌بین - 13 مهر 1398 - ماجرای سرقت از نماینده مجلسماجرای سرقت از نماینده مجلس

هفته گذشته انتشار خبری مبنی بر به سرقت رفتن مبلغ زیادی دلار و پول نقد از خانه یک نماینده مجلس به سرخط اخبار شبکه‌های اجتماعی تبدیل شد و بسیاری از کاربران به انتقاد از این نماینده پرداختند.

در پی بالا گرفتن انتقادات از نماینده خوی در شبکه‌های اجتماعی، وی در جلسه علنی مجلس در تذکری گفت: در پی ماجرای سرقت از منزل بنده در جمعه گذشته متاسفانه از سوی برخی افراد، گروه‌ها و رسانه‌ها با پخش شایعات و اتهامات به فضای بداخلاقی و بی‌اعتمادی دامن زده شد، این اتهامات در قالب سرقت ٤٠٠ میلیون تومان وجه نقد و ٢٥٠ هزار یورو و دلار پخش شد که موجب سوء‌استفاده برخی رسانه‌های بیگانه شد و بعد از آن هجمه‌ها آغاز شد.

وی افزود: بنده از جایگاه فردی که اسناد و مدارکش به سرقت رفته و امنیت روانی و خانواده‌اش متزلزل شده بود، در جایگاه متهم قرار گرفتم، اینجانب این مبالغ اعلامی را در رسانه‌های مختلف و شبکه‌های اجتماعی به شدت تکذیب می‌کنم.

با وجود این اظهارات نماینده مردم خوی، همچنان در شبکه‌های اجتماعی به این موضوع پرداخته می‌شود و برخی از کاربران خواستار رسیدگی نهادهای ناظر به این موضوع هستند.

شبکه‌های اجتماعی زیر ذره‌بین - 13 مهر 1398 - شایعه حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیاشایعه حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا

هفته گذشته شایعه حذف تیم استقلال از لیگ قهرمانان آسیا باعث شد که طرفداران این تیم در بهت و حیرت فرو روند و دست به انتقاداتی گسترده علیه مدیرعامل این تیم بزنند.

مدیرعامل باشگاه استقلال خبر احتمال حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا به دلیل بدهی را تلاش «شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی برای بر هم زدن آرامش استقلال» خواند.

امیرحسن فتحی مدیرعامل استقلال درباره احتمال حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: متاسفانه شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی به دنبال بر هم زدن آرامش استقلال هستند و هر بار به بهانه‌ای به دنبال این کار هستند؛ یک بار با شایعه تغییر مدیرعامل، یک بار با شایعه حذف استقلال از آسیا و یک بار هم با شایعه محرومیت استقلال به خاطر بدهی به پروپئیچ.

باوجود تکذیب مدیرعامل استقلال اما همچنان کاربران شبکه‌های اجتماعی نگرانی‌هایی در خصوص احتمال حذف این تیم و تکرار تجربه تلخ سال‌های گذشته دارند.

تقویم تاریخ ICT ایران

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه