برگزاری اولین رویداد سرنخ با رویکرد نوآوری باز

نخستین رویداد سرنخ با رویکرد نوآوری باز و به منظور معرفی نیازهاي شبکه بانکی، شبکه‌سازی استارت‌آپ‌ها و ايده‌پردازان فين‌تك حاضر و نيز معرفي مرکز نوآوری شرکت خدمات انفورماتیک (ifinc)، با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت خدمات انفورماتیک فرادیس گستر كيش و هم آوا، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات انفورماتیک، در این رویداد، موضوعاتی همچون فناوری‌های تطابق مقررات (RegTech)،فناوری‌‌های پرداختی (PayTech)، فناوری‌‌های بانکی (BankTech)، فناوری‌‌های مدیریت ثروت(WealthTech)، فناوری‌‌های قرض و وام(LendTech)، حواله‌هاي ارزی(Remittance)، بلاک‌چین(Blockchain)، مدیریت مالی شخصی (PFM)و فناوری‌‌هاي بیمه (InsureTech) برای حاضران ارايه شد تا بر اساس آنها ایده‌پردازی کنند.

برگزاری پنلی با موضوع چالش‌های پیش روی استارت‌آپ‌ها و انتقال تجارب استارت‌آپ‌های موفق و بازدید از مرکز از دیگر برنامه‌های این رویداد بود.

قابل ذكر است كه دور دوم این رویداد همزمان با همایش تراکنش برگزار خواهد شد. پس از برگزاری رویدادهای سرنخ‌ یک و دو، تیم‌‌هایی که در این رویدادها شرکت کردند و تیم‌‌هایی که پس از سرنخ‌ها به این جمع اضافه خواهند شد، می‌توانند برای پذیرش در مرکز نوآوری آی‌فینک، ثبت نام کنند و از حمایت‌های مالی و تخصصی دو مجموعه شرکت خدمات انفورماتيک و هم‌آوا برخوردار شوند.