بانک تجارت امنیت کارت‌های بانکی را افزایش داد

بانک تجارت به منظور صیانت از حقوق مشتریان امنیت کارت‌های بانکی را افزایش داده است.

با توجه به اجباری شدن رمزهای پویا از دی ماه سال جاری برخی بانک‌ها برای رمزهای اول کارت‌ها نیز برنامه‌هایی تدارک دیده‌اند.

بر این اساس در برخی بانک‌ها و موسسات اعتباری رمزهای اول کارت عابربانک غیرفعال شده و از مشتریان خواسته شده که به منظور فعال‌سازی به خودپردازهای این بانک مراجعه کنند.

بانک تجارت نیز در طی هفته گذشته با ارسال پیامکی به مشتریان خود از آنها خواسته بود با مراجعه به خودپردازهای این بانک رمز اول کارت‌های خود را تغییر دهند.

این موضوع به منظور صیانت از حقوق مشتریان و افزایش ایمنی و امنیت کارت‌های عابربانک در نظر گرفته شده است، همچنین مشتریان می‌توانند با مراجعه به تمامی شعب این بانک و نیز خودپردازهای بانک تجارت نسبت به فعال‌سازی رمز کارت پویای خود اقدام کنند.

 

بانک رفاه از کسب‌وکارهای نوین حمایت می‌کند

بانک رفاه در راستای ایفای مسوولیت‌های اجتماعی از استارت‌آپ‌ها در حوزه سلامت حمایت مالی و معنوی می‌کند.

ویسی، مسوول مرکز نوآوری بانک رفاه با بیان این مطلب گفت: حوزه سلامت یکی از مهم‌ترین بخش‌های مورد توجه تامین اجتماعی به عنوان سهامدار اصلی بانک رفاه است که این بانک از استارت‌آپ‌های برتر و برگزیده در حوزه سلامت، حمایت مالی و معنوی می‌کند.

وی افزود: بانک رفاه از اعتبار مناسبی برخوردار است که کسب‌و‌کارهای نوین می‌توانند به کمک این اعتبار، خدمات مناسبی به اقشار مختلف جامعه به ویژه مشتریان مستمری و حقوق‌بگیر این بانک ارایه دهند.

 

ویسی، ادامه داد: بانک رفاه می‌تواند ارتباط سازنده‌ای بین کسب‌و‌کارهای نوین و مشتریانش برقرار کند که این امر، هم می‌تواند به رونق کار آنها بینجامد و هم رضایت شهروندان را جلب کند.

مسوول مرکز نوآوری بانک رفاه تصریح کرد: در دنیای کنونی که تحولات دیجیتالی به وضوح قابل مشاهده است، اشتغالزایی و کارآفرینی از وظایف کسب‌و‌کارهای جدید و فناوری‌های نوین است و با همه مشکلاتی که وجود دارد حرکت در این مسیر، آینده روشنی پیش روی علوم انسانی و این کسب‌و‌کارها قرار می‌دهد. باید به زمان بلوغ کار توجه کرد؛ زيرا هیچ کاری زودتر از دو سال به نتیجه نمی‌رسد، بنابراین باید تلاش کرد و ناامید نشد و در این مسیر بانک رفاه نیز از ایده‌های برتری که شرایط و ویژگی‌های مورد نظر بانک را داشته باشند، حمایت مالی و معنوی می‌کند.