رونمایی از سرویس کارت به کارت کیپاد

«کیپاد»، محصول بانک ‌پاسارگاد که از اواخر اسفندسال ۱۳۹۷در دسترس مشتریان قرار گرفت، در کمتر از یک سال از شروع فعالیت، با استقبال کاربران مواجه شد، به‌طوری‌که ۱/۱۱۱/۱۱ نفر اقدام به نصب این برنامه کردند.

به گزارش روابط‌ عمومی بانک‌ پاسارگاد، کیف پول موبایلی کیپاد در راستای گسترش و توسعه‌ خدمات خود، در نسخه جدید مخصوص سیستم‌عامل اندروید، اقدام به ارایه خدمت انتقال وجه کارت به کارت کرده و از طریق آن امکان انتقال وجه از مبدا ۲۳ بانک فراهم شده‌است. این خدمت به زودی برای سیستم‌عامل iOS نیز ارایه خواهد شد. همچنین به زودی بانک‌های دیگر نیز به عنوان بانک مبدا، به این برنامه افزوده خواهند شد.

بر اساس این خبر، کیپاد به منظور توسعه و تسهیل راهکارهای پرداخت‌الکترونیک از طریق تلفن همراه هوشمند طراحی شده‌ است. این برنامه، بهترین راهکار برای انجام تراکنش‌های خرد بانکی است که با به‌کارگیری آن، نیاز به استفاده از رمز دوم برای هر پرداخت برطرف شده‌ است.

همچنین برای رفاه حال کاربران، با اضافه شدن قابلیت‌های جدید، اپلیکیشن کیپاد تبدیل به یک سیستم یکپارچه برای پرداخت شده که علاوه بر انتقال وجه، توانسته با رابط کاربری جذاب خود، خدمات پرداخت ویژه‌ای نظیر پرداخت عوارض آزادراهی، دریافت و پرداخت قبض برق، استعلام و پرداخت بدهی تردد در محدوده‌ طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا، خرید شارژ و بسته اینترنتی، انتقال اعتبار از کیف پول به کیف پول، انتقال اعتبار از کیف پول به حساب بانکی بدون کارمزد و از طریق شماره شبا و در نهایت خرید اشتراکی تلویزیون اینترنتی آیو همراه با تخفیف را به کاربران خود ارايه دهد.

این محصول قابلیت نصب روی تمامی گوشی‌های مجهز به سیستم‌عامل‌های اندروید وiOS  را داراست و هم‌اکنون هر دو نسخه روی سایت بانک پاسارگاد، سایت کیپاد و نسخه اندرویدی آن در فروشگاه‌های نرم‌افزار کافه بازار، چارخونه و مایکت، ارایه شده‌ است.