پرداخت الکترونیک سداد کیف پول خود را توسعه داد

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، پیش از این شاهد پیوند میان خدمت «QPay» کیوپی کارت‌ خوان‌های سداد و اپلیکیشن ایوا بودیم که امکان پرداخت مبلغ خرید به واسطه QR کد دریافتی از فروشنده و با استفاده از اپلیکیشن ایوا را فراهم می‌کرد. در این شیوه پرداخت، کاربران ایوا می‌توانند بدون کارت بانکی و با استفاده از گوشی موبایل خود از کارت‌خوان‌های بانک ملی ایران در فروشگاه‌های سراسر کشور خرید کنند. با توسعه کیف پول ایوا کاربران این اپلیکیشن از این پس قادرند با ورود به بخش «QPay» از محل کیف پول نیز وجه خرید را پرداخت کنند.

بر اساس این گزارش، با توجه به این موضوع که تیم توسعه اپلیکیشن ایوا در حال گسترش قابلیت‌های کیف پول است به زودی شاهد استفاده از این قابلیت در بسترهای دیگر همچون سایر اپلیکیشن‌ها، سازمان‌ها و ادارات نیز خواهیم بود.

با فراگیر شدن کیف پول ایوا با توجه به امکانات این محصول مشتریان خواهند توانست تا با امنیت کامل و سرعت بالا پرداخت‌های خرد خود را انجام دهند. کیف پول ایوا همچنین راهکاری مناسب برای حذف پرداخت‌های خرد از چرخه پرداخت‌های آنلاین است و از فشار وارده بر سیستم شتاب و شاپرک به منظور پردازش پرداخت‌های خرد می‌کاهد.

ایوا یک اپلیکیشن پرداخت است که خدمات متنوعی همچون خرید شارژ و بسته اینترنت، کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت‌های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد که با فعال شدن کیف پول امکان پرداخت مبلغ خرید از این طریق نیز فراهم شده است.