رونمایی از جدیدترین نر‌م‌افزار ERP تولید ایران

آخرین محصول نرم‌افزاری یک شرکت دانش‌بنیان داخلی با نام shAuto ERP رونمایی و معرفی شد.

به گزارش عصر ارتباط، فرهاد الیشایی مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان، در مراسم رونمایی از آخرین محصول نرم‌افزاری ERP در ایران گفت: امروز پس از حدود شش سال با تهیه زیرساخت‌ها و راهکارهای برنامه‌نویسی و توسعه و همچنین تبدیل تکنولوژی‌های مدرن در نرم‌افزار شاهد رونمایی از shAuto ERP هستیم.

وی هزینه ساخت این نرم‌افزار را بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال تا امروز دانست که با توجه به ادامه گسترش آن، بیشتر هم خواهد شد.

مدیرعامل شماران‌سیستم اضافه کرد: نرم‌افزار راهکارهای ERP جدید یک محصول كاملا داخلی و بومی است که مناسب برای کسب و کارهای کشور تهیه و تولید شده است.

الیشایی، قیمت نرم‌افزار جدید را متغیر و وابسته به گزارش شناخت، بررسی‌ها و تغییرات استراتژیک و زیرساخت‌های مختلف و مورد نظر شرکت‌های خریدار اعلام کرد.

به گفته این تولیدکننده داخلی، قیمت این نرم‌افزار ERP داخلی یک هشتم مشابه خارجی آن برای خریدار داخلی تمام می‌شود و ضمن کمک به اقتصاد داخلی، از خروج بی‌رویه ارز جلوگیری می‌شود.

وی یادآور شد: نرم‌افزار shAuto ERP در برابر هر گونه حملات ویروسی به پروتکل‌های امن تجهیز شده است و البته تیم پشتیبانی نیز همواره در کنار خریداران خواهد بود.

مدیرعامل شماران‌سیستم، در پایان سخنان خود خواستار حمایت دولت در دو بخش از تولیدکنندگان نرم‌افزار شد و اظهار كرد: اولین خواسته ما حمایت بیشتر دولت از شرکت‌های دانش‌بنیان به منظور صادرات نرم‌افزارهای ایرانی است و دومین موضوع، شرایطی فراهم شود تا از مهاجرت نیروهای متخصص شرکت‌های داخلی کاسته شود.

هم‌اکنون نسخه بتا نرم‌افزار shAuto ERP از سوی شماران‌سیستم به بازار کشور عرضه شده است.