مجمع عمومی سال 95 همکاران‌سیستم برگزار شد

مهدی امیری، مدیرعامل شرکت همکاران‌سیستم در مجمع عمومی سال 1395 این شرکت از تحقق 110 درصدی بودجه‌ مصوب و رشد 40 درصدی سود خالص تلفیقی خبر داد.

امیری با اشاره به رشد 45 درصدی درآمد حاصل از فروش «راهکاران» گفت: با افزوده شدن بیش از 450 مشتری جدید از بازار شرکت‌های متوسط و بزرگ، تعداد مشتریان ERP بومی همکاران‌سیستم از مرز 2هزار مشتری گذشته است.

به گفته‌ امیری، همکاران‌سیستم در سال گذشته علاوه‌بر موفقیت‌های به‌‌دست‌آمده در بازار شرکت‌های بزرگ، رشد 26 درصدی را در بازار شرکت‌های کوچک و اصناف نیز شاهد بوده است. نرم‌افزار سپیدار که به‌عنوان یکی از محصولات نرم‌افزاری برای شرکت‌های کوچک شناخته‌شده در این بازار به نیاز بیش از 17هزار مشتری در شرکت‌های متنوع بازرگانی، پیمانکاری، تولیدی و خدماتی پاسخ داده است.

امیری در ادامه افزود: براساس هدف‌گذاری‌های انجام‌شده در سال گذشته موفق شدیم «راهکاران ابری» نخستین ERP  مبتنی بر رایانش ابری در ایران را متناسب با فرایندها، نیازها و توان مالی شرکت‌های متوسط به بازار عرضه کنیم. به پشتوانه‌ تجربه‌های مثبت سال گذشته، در سال 96 بازارسازی برای این محصول و توسعه فروش آن را هدف قرار داده‌ایم.

مدیرعامل همکاران‌سیستم در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: در سال گذشته، با هدف توسعه بازار و پوشش نیازهای نرم‌افزاری شرکت‌های سهامی، با خرید نرم‌افزار سهام شرکت فصل رایانه، این محصول را به سبد محصولات شرکت اضافه کرده و سهم عمده‌ بازار نرم‌افزارهای سهام را به خود اختصاص دادیم.

امیری همچنین با پرداختن به تجربه‌های همکاران‌سیستم در مدیریت پروژه‌های بزرگ گفت: سال گذشته موفق شدیم با تمرکز بر بهبود کیفیت و بهره‌وری فرایند فروش، زمان پیشبرد فروش‌های بزرگ را کاهش و کیفیت اجرای آنها را بهبود دهیم. به این ترتیب با اجرای حدود 40 پروژه‌‌، بیش از 170 میلیارد ریال درآمد کسب کردیم.

وی ادامه داد: با تکیه بر این تجربیات و درس‌آموزی‌ها و همسو با مدل‌های شرکت‌های ارایه‌دهنده‌ راهکارهایERP  در دنیا، در نظر داریم در سال جاری با تمرکز بر بازارهای هدف از جمله پتروشیمی، پخش، هلدینگ، غذایی و دارویی، بر افزایش سطح کیفیت خدمات، رضایت و سرعت پاسخگویی به مشتریان تمرکز کرده و جایگاه همکاران‌سیستم را به‌عنوان شرکتی پیشرو در این زمینه تثبیت کنیم.

مدیرعامل همکاران‌سیستم در ارایه گزارش سالانه عملکرد شرکت در سال 1395 به سهامداران افزود: عملکرد شفاف، موفق و با ثبات همکاران‌سیستم طی پنج سال حضور در فرابورس و تحقق منافع سهامداران بستری را فراهم کرد تا همکاران‌سیستم به‌عنوان نخستین شرکت نرم‌افزاری کشور مجوز ورود به بورس را دریافت کند.

مدیرعامل همکاران‌سیستم در گزارش خود به سهامداران افزود: درکنار مجموعه خدماتی که به مشتریانمان ارایه کرده‌ایم، اقبال بازار به همکاران‌سیستم، نتیجه‌ اقتصادی قابل‌توجهی را برای شرکت به همراه داشته است. در سال گذشته همکاران‌سیستم موفق شده است افزون ‌بر کسب نزدیک به ۵۰ میلیارد تومان سود، روند افزایش حاشیه‌ سود را پیش ‌روی خود قرار دهد.

در این مجمع که با حضور 6/91 درصد از سهامداران، نمایندگان سازمان بورس و موسسه حسابرسی نوین‌نگر مانا برگزار شد، ضمن توزیع 30 تومان سود نقدی به‌ازای هر سهم، اعلام شد که این سود پنج روز کاری پس از مجمع، از طریق شعب بانک ملت قابل دریافت است.

 

صدقه‌بگیر فناوری نباشیم

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه

    نقد و بررسی بازی