كنفرانس و نمایشگاه ICT در صنایع نفت و پتروشیمی برگزار می‌شود

«ششمین کنفرانس و نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی»، طی روزهای 27 و 28 آذرماه 1396 در مرکز همایش‌های بین‌المللی شهید بهشتی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار هفته‌نامه عصر ارتباط، این كنفرانس با هدف توسعه و بهره‌مندی حداکثری از راهکارها و فناوری‌های اطلاعات و ارتباطی در راهبردی‌ترین صنعت کشور برگزار می‌شود.

در این كنفرانس و نمایشگاه، آخرین دستاورد‌ها و فناوری‌ها به مدیران و کارشناسان فاوای شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران معرفی می‌شود. همچنین شرکت ملی صنایع پتروشیمی و تمامی شرکت‌های تابعه وزارت نفت، مجتمع‌های پتروشیمی و پالایشی، شرکت‌های پیمانکار، سازنده تجهیزات و ارایه‌دهندگان خدمات صنعت نفت از دیگر مخاطبان هدف این مراسم هستند.

ششمین کنفرانس و نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با گردهمایی نخبگان و متخصصان برجسته حوزه فاوای نفت کشور برگزار می‌شود.

محورهای این کنفرانس شامل مدیریت فاوا در نفـت، گـاز، پالایش و پتروشیمی، راهکارهای عمومی فـاوا در صنعت نفـت، سامانه‌های بالادستی و پایین‌دستی، سخت‌افزار، شبکه و مخابرات و ارتباطـات در صنعت نفـت هستند.