ابزارهای جانبی بازی سری Cerberus رونمایی شد

سری مخصوص بازی Cerberus با هدست Cerberus V2 و صفحه‌کلید مکانیکی Cerberus Mech RGB به‌روزرسانی شد.

 

هدست Cerberus V2 دارای درایورهای ASUS Essence است که صدایی بکر و دست‌نخورده را تحویل می‌دهند. مهندسان ایسوس اندازه درایورها را که در نسخه اول سربروس  60میلیمتر بود به 53 میلیمتر در Cerberus V2 کاهش دادند تا هدست از محفظه‌های بزرگ‌تری برخوردار شده و صدایی طبیعی‌تر ارایه دهد. هدست Cerberus V2  که از واکنش بسامدی گسترده درایورها بهره می‌برد، صدای باس قوی و صدای زیر دقیق دامنه متوسط و بالا را برای کاربر فراهم می‌آورد که آن را به انتخابی ایده‌آل برای بازی و گوش دادن به موسیقی تبدیل کرده است.

برای اینکه سربند هدست Cerberus V2 بتواند سختی‌های بازی‌های شدید را تحمل کند، در ساخت آن از استیل ضد زنگ و بادوام استفاده شده است. این طراحی جدید علاوه بر اینکه  70درصد قوی‌تر از مدل اولیه Cerberus است، 60 درصد سبک‌تر، 50 درصد نازک‌تر و 30 درصد نیز بزرگ‌تر است.

کانکتور ترکیبی چهارقطبی صدا/میکروفن Cerberus V2 با رایانه‌های شخصی و مک، کنسول‌های بازی و موبایل‌ها سازگاری دارد. جدا بودن فیش‌های صدا و میکروفن در Cerberus V2 باعث شده بتوانید به‌آسانی در دستگاه‌های دو درگاهه از جمله مادربوردها و مدل‌های خاص لپ‌تاپ‌ها از آن استفاده کنید.

Cerberus V2 از دو میکروفن برخوردار است: میکروفن قابل جدا شدن آن زمان بازی ارتباطات شفاف شما را با همبازی‌های فراهم می‌آورد و میکروفن ثابت آن برای تماس‌های صوتی و سایر کارهای روزمره مناسب است.

صفحه‌کلید مکانیکی Cerberus Mech RGB با سوییچ‌های RGB کاملا مکانیکی  Kaihua (در رنگ‌های قرمز، آبی، قهوه‌ای و مشکی) ساخته شده است که بازخورد لمسی به همراه طول‌ عمر بسیار زیاد در حدود 70 میلیون ضربه را فراهم می‌آورند. طراحی واکنش‌گرای آنتی‌گوستینگ و فناوری تشخیص همزمان و جداگانه کلیدها صرف‌نظر از اینکه چند بار کلیدهای دیگر را فشار داده‌اید، هر ضربه کلید را تشخیص می‌دهد. افزون بر این، صفحه‌کلید مکانیکی Cerberus Mech RGB دارای قابلیت نورپردازی پس‌زمینه از میان میلیون‌ها رنگ برای هر کلید به‌طور جداگانه است که با هفت جلوه نوری از پیش تعیین‌شده با قابلیت شخصی‌سازی رنگ، می‌توانید به‌راحتی یک صفحه‌کلید سفارشی خلق کنید که تجربه گیمینگ شما را بهبود می‌بخشد.

صفحه‌کلید مکانیکی Cerberus Mech RGB همچنین دارای کلیدهای ماکرو اختصاصی است که به شما اجازه می‌دهند دستورات پیچیده را تنها با یک کلیک انجام دهید.

سیگما حرفه‌ای‌تر می‌شود

اخبار

DSLR ارزان‌قیمت برای مستندسازی

نگاهی به دوربین Panasonic Lumix TZ90

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه