تولید مادربورد متناسب با کسب‌وکار

شرکت ایسوس این بار به طور ویژه به تولید مادربوردهای متناسب با کسب و کار و تجارت پرداخت. این مادربوردها با ویژگی‌هایی خاص طراحی و تولید شده‌اند.
در قانون نامگذاری محصولات ایسوس، مادربوردهای مخصوص کسب و کار با پسوند CSM از سایر محصولات متمایز می‌شوند. این تمایز در مشخصات سخت‌افزاری و ویژگی‌های نرم‌افزاری خاص این مادربوردها دیده می‌شود. بیشتر شرکت‌ها و اداراتی که با تعداد سیستم‌های فعال زیاد روبرو هستند، معمولاً از مادربوردها و قطعات رده پایین و میانی استفاده می‌کنند. ایسوس نرم‌افزارهای مرتبط با کسب و کار را نیز در این مادربوردها قرار داده است. کاربر با خرید مادربوردهای سری CSM، مجموعه‌ای کامل از نرم‌افزارهای مدیریتی را در اختیار دارد که با نام ASUS Control Center یا ACC شناخته می‌شوند.
ایسوس با تضمین تأمین کالا دغدغه مشتریان خود را در مدل‌های CSM رفع می‌کند. همچنین قبل از به‌روزرسانی‌های مهندسی (Revision) پیام اطلاع‌رسانی مبنی بر تغییرات آتی (ECN) را برای مشتریان تجاری و CSM ارسال می‌کند. علاوه بر آن پیش از شش ماه مانده به عدم تولید محصولی خاص، ایسوس پیام مبنی بر "پروسه توقف تولید" (EOL) را به مشتریان خود  ارسال می‌کند و این به مشتری امکان "آخرین سفارش خرید" (LBO)  تا سه ماه پیش از پروسه توقف تولید را برای محصولات رده CSM فراهم آورده است
ایسوس با درنظر گرفتن همه رده‌ها و پلتفرم‌های کاربری، چیپ‌ست‌های رایج در رده‌های مختلف را در مادربوردهای سری CSM استفاده کرده است. همچنین مشخصات سخت‌افزاری کامل از انواع فرم فاکتور استاندارد گرفته تا استفاده از فناوری‌هایی نظیر Intel vPro™  ، هدرهای COM، LPT  و TPM را در مادربوردهای رده کسب و کار در نظر گرفته است.
مادربوردهای سری CSM به زودی در ایران در دسترس خواهند بود و برای تهیه کالاها می‌توانید  با توزیع‌کنندگان مجاز ایسوس تماس بگیرید.

اخبار

نگاهی به دوربین Panasonic Lumix TZ90

DSLR ارزان‌قیمت برای مستندسازی

سیگما حرفه‌ای‌تر می‌شود

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه

    نقد و بررسی بازی