ایسوس جدیدترین مادربوردهای مبتی بر ایستگاه کاری بر پایه X299 را معرفی کرد

ایسوس بزرگ‌ترین برند تولیدکننده مادربورد درجهان، سری جدید مادربوردهای قدرتمند «ایستگاه کاری» خود را رونمایی کرد. مادربوردهای WS X299 SAGE، WS X299 PRO و WS X299 PRO/SE سه مادربورد کلاس Workstation هستند که بر اساس پلتفرم و چیپ‌ست Intel X299 تولید شده‌اند. هر سه مادربورد با ترکیب عملکرد بسیار قدرتمند، گزینه‌های بهینه‌سازی گسترده، قابلیت شخصی‌سازی بالا، گزینه‌های مدیریتی و موارد قابل استفاده در سیستم‌های شرکتی و کسب‌وکار طراحی شده‌اند. WS X299 SAGE با پشتیبانی از پیکربندی چهار کارت گرافیک، به کاربران امکان استفاده از توان پردازشی بسیار بالای گرافیکی را در پردازش‌هایی همچون یادگیری عمیق و رندرینگ گرافیکی خواهد داد.

مادربورد WS X299 PRO اسلات‌های توسعه را گسترش داده و با تهویه مناسب درایو SSD M.2، موجب بالا رفتن کارایی در سیستم‌های کاری-اداری و سازندگان محتوا می‌شود. مادربوردهای WS X299 PRO/SE نیز قابلیت‌های مدیریت و کنترل از راه دور را به‌وسیله سخت‌افزارهای اضافی تعبیه‌شده ارایه خواهد کرد. این مادربوردها طیف گسترده‌ای از قابلیت‌ها و عملکرد را فراهم می‌سازند که شکاف میان پلتفرم‌های دسک‌تاپ ایسوس و مادربوردهای بر پایه‌ Xeon را پر خواهند کرد. اگرچه سری WS X299 بسیاری از ویژگی‌های پیشرفته را از همتایان دسک‌تاپ خود به ارث می‌برند، اما مدل‌های ایستگاه کاری عملکردی مقاوم‌تر و ملزوماتی با قابلیت اطمینان بالا را به همراه دارند. مادربوردهای سری WS ایسوس تحت آزمون‌هایی سخت و دقیق‌تر از مدل‌های استاندارد قرار گرفته و تحمل آنها به‌صورت سختگیرانه در مواردی از جمله تزریق جریان به اسلات‌های PCIe، طول عمر مفید و مواردی از این دست به‌وسیله متغیرهای جریان‌های الکتریکی و محیطی مورد بررسی قرار گرفته است.

مهندسان ایسوس به‌منظور اطمینان از سازگاری این مادربوردها، آنها را با طیف گسترده‌ای از سخت‌افزارهای دسک‌تاپ و ایستگاه کاری از جمله کارت گرافیک، تجهیزات ذخیره‌سازی، منابع تغذیه و... آزمایش کرده‌اند تا کاربران در هنگام اسمبل سیستم و انتخاب قطعات خود اطمینان یابند که مادربورد آنها در این زمینه سختکوشانه با تمامی سخت‌افزارها سازگار است.

مادربورد WS X299 SAGE

مادربورد WS X299 SAGE برای حداکثر بهره‌وری از توانایی GPU‌ها طراحی شده است؛ هفت اسلات کامل توسعه با پشتیبانی از چهار کارت گرافیک با ارایه فضای دو برابری به نسبت مدل‌های معمول. به این ترتیب این مادربورد بهترین محصول برای کاربردهایی همچون پردازش‌های سنگین و طولانی‌مدت مبتنی بر گرافیک، تولید محتوا و Neural Networks است.

مادربورد WS X299 PRO

این محصول در فرم استاندارد ATX تولید شده است که برای محیط و کیس‌هایی که نمی‌توانند از مادربوردهای بزرگ استفاده كنند، مناسب خواهد بود. فضایی عمیق و گسترده را در اختیار تولیدکنندگان محتوا قرار داده و محیط‌های ترکیبی کار و حتی بازی را به این دسته از کاربران ارایه خواهد کرد.

مادربوردهای WS X299 PRO/SE

مادربوردهای WS X299 PRO/SE نیز از نظر امکانات و مشخصات بسیار نزدیک به مادربوردWS X299 PRO هستند؛ با این تفاوت که قابلیت‌های مدیریت و کنترل از راه دور را به همراه دارند. علاوه بر پشتیبانی از قابلیت ASUS Control Center، ماژول ASMB9-iKVM نیز برای مدیریت خارج از باند در کنار این مادربوردها هستند. این مادربورد می تواند امکاناتی از جمله کنترل ماوس و کیبورد و ارسال ویدیو زنده را بدون نصب نرم‌افزار اضافی روی سیستم Client را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهد.

 

اخبار

مشکل جدید فیس‌بوک برای کاربران

اخبار

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه