۱۰ منتخب ایرانی کهکشان سامسونگ برای المپیک

دوشنبه هفته گذشته نشست خبری کمپین حمل مشعل المپیک زمستانی ۲۰۱۸ با حضور مدیران ارشد سامسونگ الکترونیکس، بهرام رادان، سفیر کمپین، ۹ شخصیت برگزیده برای حمل‌ مشعل و اهالی رسانه در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد.

سامسونگ به‌عنوان یکی از حامیان رسمی بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸، کار انتخاب ۱۵۰۰ نفر از حمل‌کنندگان مشعل المپیک زمستانی را بر عهده داشت. به همین منظور کمپینی راه‌اندازی شد تا شخصیت‌هایی الهام‌بخش و موثر در هر جامعه به‌عنوان یکی از حمل‌کنندگان مشعل المپیک زمستانی انتخاب شوند.

سامسونگ ایران نیز طی فراخوانی از تمامی علاقه‌مندان دعوت کرد دلایل خود را برای حضور در مراسم حمل مشعل المپیک به این شرکت اعلام کنند. در نهایت از میان هزاران درخواست دریافت‌شده، شش نفر توسط هیات داوران انتخاب شدند. همچنین سه نفر نیز به‌دلیل فعالیت‌های برجسته اجتماعی و زیست‌محیطی به‌صورت مستقیم از طرف این شرکت برای حمل مشعل المپیک زمستانی ۲۰۱۸ دعوت شدند.

افراد برگزیده به همراه بهرام رادان، سفیر کمپین حمل مشعل المپیک از روز ۲۴ آذرماه در برنامه‌های حمل مشعل المپیک زمستانی حاضر می‌شوند. مشعل المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ چانگ از روز ۱۰ آبان تا ۲۰ بهمن ماه به مدت ۱۰۱ روز در ۱۷ شهر کره جنوبی حمل می‌شود.