10 سال پیش در چنین هفته‌‌ای

10 سال پیش در چنین هفته‌‌ای، مراحل کارشناسی صدور پروانه بهره‌‌برداری شرکت ارتباطات سیار به دلیل نزدیک شدن به زمان خصوصی‌سازی شتاب گرفت و قرار شد تا پیش از پایان تیر ماه پروانه اپراتور اول صادر شود. روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات در آن زمان اعلام کرد: تمامی تلاش خود را به کار گرفته‌‌ایم تا قبل از عرضه سهام شرکت مخابرات ایران در بورس، پروانه بهره‌برداری اپراتور اول را صادر کنیم با این حال، هنوز هم احتمال طولانی شدن صدور پروانه تا شهریور ماه وجود دارد. وی گفته بود: در حال حاضر صدور پروانه اپراتور اول مراحل عادی خود را طی می‌کند و شرکت مخابرات ایران در تمامی امور مربوط به صدور پروانه اپراتور اول با رگولاتوری هماهنگ است. وی همچنین اضافه کرد که کاهش تعرفه‌های سیم‌کارت‌های اعتباری اپراتور اول به سازمان ابلاغ شده و در دست بررسی است. رییس سازمان رگولاتوری همچنین در خصوص پروژه بررسی عملکرد شرکت PAP توسط شرکت "به‌اندیش" گفت: کار اجرایی این پروژه تمام شده و نتایج آن طی دو هفته آینده در کمیسیون تنظیم مقررات ارزیابی شده و نتایج این بررسی به اطلاع شرکت‌ها و رسانه‌ها خواهد رسید.

10 سال پیش در چنین هفته‌‌ای، دكتر محمد حسین استكی، نماینده وقت شهر اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اعلام خبراستیضاح وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در حال حاضر بیش از 40 نماینده مجلس برای استیضاح وزیر ارتباطات جمع شده و این تعداد امضا برای استیضاح وزیر كافی است.

وی افزود: در جلسه‌ای كه اواخر هفته بعد می‌‌بایست با حضور نمایندگان امضا‌كننده متن استیضاح برگزار خواهد شد سوالات متن استیضاح برای آخرین بار پیش از ارسال به هیات رییسه، مورد بازنگری قرار می‌گیرد.

وی خاطرنشان كرد: چنانچه جلسه هفته آینده بدون هیچ مشكلی برگزار شود قبل از پایان نیمه دوم خردادماه متن استیضاح به هیات رییسه مجلس ارسال می‌شود. استكی گفته بود: كاهش 50 میلیارد تومانی مناقصه بیلینگ شركت ارتباطات سیار و برنده‌شدن شركت صا ایران در این مناقصه، كیفیت شبكه تلفن همراه، خریداری تجهیزات دست دوم و یا كم‌كیفیت از جمله موارد مهم استیضاح وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به شمار می‌رود.

 

صدای خارجی‌ها هم درآمد

تفكرسیستمی

10 سال پیش در چنین هفته‌ای

می‌خوری میری یا میری می‌خوری؟

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه