به تغذیه خود اهمیت دهید

این روزها داشتن یک برنامه ورزشی و غذایی سالم، یک سبک زندگی محسوب می‌شود. این هفته با تعدادی اپلیکیشن برای رسیدن به عادت‌های غذایی سالم و در نتیجه ساختن بدنی سالم آشنا خواهید شد. این برنامه‌ها به‌منظور همراهی و تشویق شما در کاهش وزن، عادت به برخی رفتارهای درست مربوط به تغذیه و نیز رسیدن به اهداف ورزشی متعدد طراحی شده‌اند.

Fooducate Healthy Weight Loss

اولین گام برای داشتن تغذیه‌ای سالم، خرید مواد غذایی سالم است. برای آگاهی از محتویات تشکیل‌دهنده موادی که خریداری می‌کنید و انتخاب بهترین نوع آنها می‌توانید از اپلیکیشن Fooducate  استفاده کنید. این برنامه با اسکن بارکد، محصول مورد نظر شما را از محتویات آن باخبر می‌کند. Fooducate برنامه کاملی است که شما را در رسیدن به اهداف مربوط به عادت‌های غذایی سالم، خواب کافی و رسیدن به وزن ایده‌آلتان تشویق و همراهی می‌کند. کالری‌شمار موجود در این برنامه، شما را از کالری مواد غذایی که استفاده می‌کنید باخبر می‌کند تا از این طریق کالری دریافتی‌تان را به بهترین شکل مدیریت کنید. همچنین متناسب با وزن خود و عادت غذایی‌تان با تمرینات ورزشی و کالری که در اثر انجام آنها از دست می‌دهید، آشنا خواهید شد. Fooducate اپلیکیشن کاملی برای کنترل وضعیت خواب، عادت‌های غذایی، ورزش، کالری دریافتی و کالری از دست رفته است و می‌توان آن را در دسته برنامه‌های کاربردی سلامتی جای داد. این برنامه را برای سیستم‌عامل اندروید و iOS به‌صورت رایگان می‌توانید دریافت کنید و روی اپل‌واچ نیز از امکانات آن بهره‌مند شوید.

Lifesum

اپلیکیشن Lifesum طراحی شده تا علاوه بر ارایه توصیه‌های سلامتی به شما، عادت‌های غذایی و سلامتی‌تان را به بهترین نحو تغییر دهد. با داشتن این اپلیکیشن می‌توانید با عادت‌های غذایی درست آشنا شوید. اگر به‌دنبال رسیدن به وزن خاص، عضله‌سازی و مدیریت مواد غذایی روزانه‌تان هستید، این برنامه می‌تواند شما را در این راه به‌خوبی همراهی کند. یکی از امکانات این برنامه، یاد‌آوری برخی نکات مربوط به سلامتی مانند نوشیدن آب کافی است. شما می‌توانید در بخشی از این برنامه نمای کلی از فعالیت‌ها و عادت‌های غذایی خود داشته باشید. برنامه Lifesum برای سیستم‌عامل اندروید و iOS طراحی شده، به‌صورت رایگان قابل دریافت است و می‌توانید روی اپل‌واچ نیز آن را اجرا کنید. با این برنامه، ایده‌آل زندگی کنید و ایده‌آل بمانید.

 Noom Coach

Noom Coach، برنامه دیگری است که برای ایجاد عادت‌های غذایی سالم جهت ساختن بدنی سلامت به‌کار می‌رود. با Noom Coach می‌توانید برنامه‌ریزی‌های خود برای سلامتی، داشتن رژیم غذایی خاص و رسیدن به وزن مطلوب را عملی کنید. این برنامه برای موبایل‌ها و تبلت‌های اندروید و iOS طراحی شده و بدون پرداخت هزینه‌ای می‌توانید آن را دریافت کنید. Noom Coach مانند یک مربی همیشه همراهتان هست و اجازه نمی‌دهد از برنامه‌ای که مد نظر دارید دور شوید. با پرداخت درون‌برنامه‌ای و ارتقا به نسخه پریمیوم می‌توانید از قابلیت‌های برنامه به‌صورت شخصی‌تر بهره‌مند شوید.

SparkPeople Calorie Tracker

اگر قصد دارید وزنتان را کم کنید و به‌دنبال یک همراه و مشوق هستید، اپلیکیشنSparkPeople Calorie Tracker را می‌توان پیشنهاد خوبی دانست. این برنامه مانند یک مربی خصوصی عمل می‌کند که قادر است سبک زندگی و عادت‌های غذایی‌تان را به شیوه منحصر به‌فرد خود، دستخوش تغییرات کند. این برنامه را می‌توان مجموعه‌ای از چند اپلیکیشن سلامتی دانست. از جمله امکاناتی که در اختیار کاربران قرار می‌دهد یک کالری‌شمار است که با هر وعده غذایی می‌توانید کالری دریافتی را محاسبه کنید. این برنامه مجهر به یک اسکنر بارکد است که در هنگام خرید مواد غذایی می‌تواند بسیار کارآمد باشد. با اسکن بارکد روی کالاها مواد تشکیل‌دهنده آن را به شما نشان می‌دهد تا از سلامت محصولاتی که خریداری می‌کنید، اطلاع داشته باشید. این برنامه کاربردی برای سیستم‌عامل اندروید و iOS طراحی شده و به‌صورت رایگان قابل دریافت است. این برنامه را می‌توانید روی اپل‌واچ نیز استفاده کنید. با داشتن این برنامه از قابلیت‌های چند اپلیکیشن به‌صورت یکجا بهره‌مند شوید.

لنز ابریشمی لایکا

این دوربین سخت‌جان است!

چاپ آنی عکس با دوربین اینستاکس 

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه