بازگشت مبارزات دریایی
به گفته منابع نزدیک به سایت WWG، عنوان پیش‌تر شایعه شده Assassin’s Creed: Empire، قرار است ماه آینده در مراسم E3، با نام نهایی Assassin’s Creed: Origins معرفی شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این عنوان، در ادامه با ما همراه باشید.
گفته شده که این عنوان دارای دنیای باز وسیعی بوده و در مصر باستان اتفاق خواهد افتاد. ظاهرا داستان این عنوان دارای دو شخصیت اصلی بوده – یک شخصیت مرد و یک شخصیت زن – و در مورد اولین انجمن قاتلین (Assassin’s Guild) تاریخ خواهد بود. یکی از منابع نزدیک به سایت WWG، نحوه پیشرفت شخصیت‌ها در این عنوان را با بازی The Elder Scrolls V: Skyrim مقایسه نموده است. گزارشات همچنین از تمرکز بیشتر این بازی بر روی گشت و گذار در محیط خبر داده، و همچنین بیان کرده‌اند که میزان آزادی عمل بازیکنان در این عنوان، بسیار بیشتر از عناوین قبلی سری Assassin’s Creed خواهد بود. ظاهرا دنیای بازی از لحاظ وسعت «بسیار عظیم» بوده، که این عنوان را به بزرگترین نسخه در سری Assassin’s Creed بدل خواهد کرد. در بخشی دیگری از گزارشات، اعلام شده که مبارزات دریایی نیز در این عنوان باز خواهند گشت، که به بازیکنان اجازه داده تا به ورای مصر، و شاید حتی تا مسافت‌های بسیار دوری چون کشور یونان، سفر نمایند.
یکی از منابع WWG ویدیوی داخلی (درون استدیویی) از عنوان Assassin’s Creed: Origins را به این سایت شرح داده، که نشان دهنده ایجاد تغییرات در مصر باستان و بدل شدن آن به کشور‌ها و دوره‌های زمانی مختلف بوده است. از جمله مکان‌های قابل مشاهده در این ویدیو می‌توان به یک کشور آسیایی، فرانسه در زمان جنگ جهانی دوم و یک ساختمان امروزی از شرکت صنایع آبسترگو (Abstergo Industries)، اشاره داشت. مشخص نیست که این ویدیو صرفا برای استفاده داخلی درون استدیو‌های یوبی‌سافت ساخته شده، یا آنکه نهایتا نمایش عمومی نیز خواهد داشت.
شایعه سایت WWG که ساعاتی قبل منتشر شده است، هماهنگ بوده با شایعه‌ای دیگر از سوی یکی از کاربران سایت Reddit، که در آن کاربر نام برده شده مدعی فعالیت در شرکت تهیه کارت‌های پیش‌خرید، برای فروشگاه‌های مختلف شده بود. این کاربر ادعا نموده که به تازگی شرکتشان سفارش‌های جدیدی از جانب یوبی‌سافت برای ساخت کارت‌های پیش‌خرید دو عنوان Far Cry 5 و نسخه جدید از سری عناوین Assassin’s Creed که Assassin’s Creed: Origins نام دارد، دریافت نموده است. ایشان مدعی شده‌ بودند که تصویر هنری Assassin’s Creed: Origins، نشان دهنده شهری بوده که در پس‌زمینه آن می‌توان یک هرم را مشاهده کرد و همچنین یک شخصیت Assassin نیز در این تصویر در حال حرکت به سمت شهر است.
شایان ذکر است که منابع سایت WWG، تاریخ عرضه Assassin’s Creed: Origins را پاییز امسال اعلام کرده‌اند.
مراسم E3 2017 از روز ۱۳ تا ۱۵ جون (۲۳ تا ۲۵ خرداد) برگزار خواهد شد. در حالی که شرکت یوبی‌سافت تا این لحظه زمان دقیق برگزاری کنفرانس خود در این مراسم را مشخص ننموده است، طبق سنت هر ساله می‌توان انتظار داشت که کنفرانس ذکر شده، دوشنبه ۲۳ خرداد ماه برگزار شود.

رییس جدید شرکت ۵۰۵ Games مشخص شد
حتما بسیاری از شما با شرکت ناشر ۵۰۵ Games آشنا هستید. شرکتی که شاید به خاطر انتشار سری Sniper Elite در این روزها مشهور باشد و بازی‌بازان کم و بیش با بازی‌های آن آشنایی دارند. امروز، روز مهمی برای این شرکت به حساب می‌آید چرا که رئیس جدیدی برای ۵۰۵ Games انتخاب شده است.

همان طور که گفته شد، امروز شرکت ۵۰۵ Games رئیس جدید خود را انتخاب و آن را به طور رسمی اعلام کرد. نام رئیس جدید این شرکت، نیل رالی ( Neil Ralley) شناخته شده است که بازی‌بازان حتما او را به عنوان مدیر کلی شرکت ۲K Games به خاطر دارند. ایشان در شرکت ۲K Games International به مدت ۱۱ سال کار کرد و باعث و بانی انتشار عناوینی مانند Borderlands ،Bioshock و Mafia محسوب می‌شود. کار آقای رالی در سال ۲۰۱۶ با شرکت ۲K تمام شد و ایشان این شرکت را در سال گذشته ترک کردند.
پس از معرفی اقای نیل رالی به عنوان رئیس جدید شرکت ۵۰۵ Games، ایشان در یک بیانیه‌، در مورد سمت جدید خود صحبت کردند و به این اشاره داشتند که بازی‌های ۵۰۵ Games در آینده می‌توانند تا کجا به جلو بروند.
۵۰۵ Games به عنوان یک ناشر جهانی در زمینه توسعه و ساخت، در جایگاه بسیار هیجان انگیزی قرار دارد. تیم، در ۱۱ سالی که از تاسیس این شرکت می‌گذرد، راه طول و درازی را آمده‌اند و من می‌دانم که آن‌ها حتی برای چیزهای برتر و عالی تر نیز آمادگی دارند. من بسیار خرسند هستم که به این تیم پیوستم تا با هم سخت و ساز را بر پایه اصلی ادامه دهیم و آن را به مرحله جدیدی ببریم.
اگر خیلی با شرکت ۵۰۵ Games آشنا نیستید، باید بگویم که این شرکت یکی از سریع ترین روندهای توسعه و پیشرفت را در سال‌های گذشته در صنعت بازی‌های ویدیویی داشته و این شرکت در سال‌های اخیر، عناوین موفقی مانند Virginia ،Abzû ،Payday 2 ،Terraria و بسیاری دیگر از عناوین را منتشر کرده است. علاوه بر این بد نیست اشاره کنیم که ۵۰۵ Games به عنوان ناشر جهانی بازی فوق العاده محبوب و پر طرفدار Rocket League شناخته می‌شود.
خبر هیجان انگیزی که در روزهای اخیر در مورد شرکت ۵۰۵ Games به گوش می‌رسد، قرار داد آن‌ها با استودیوی نامدار رمدی است. استودیوی رمدی چند روز پیش اعلام کرده بود که بازی جدید و در دست ساخت آن‌ها با نام رمز P7، توسط شرکت ۵۰۵ Games منتشر خواهد شد. طبق این قرارداد همکاری، ۵۰۵ Games موافقت کرده که مبلغ ۷٫۷۵ میلیون یورو برای توسعه به رمدی بدهد که این مبلغ معادل ۸٫۵ میلیون دلار است.
حال، باید ببینیم که عملکرد شرکت ۵۰۵ Games با مدیریت نیل رالی چگونه خواهد بود و این شرکت روند موفقیت آمیز خود را ادامه خواهد داد یا خیر.

زمان عرضه اسباب بازی‌های Rocket League اعلام شد
به تازگی تاریخ و زمان عرضه اسباب بازی‌های عنوان پرطرفدار Rocket League اعلام شده است که جزئیات و تصویر آن را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید. 
همان طور که اطلاع دارید، قرار است تعدادی اسباب بازی برای بازی Rocket League ساخته و عرضه شود که تا الان تاریخ عرضه آن مشخص نبود. حال طی یک خبر جدید اعلام شد که این اسباب بازی‌های زیبا، در ماه ژوئن یعنی خرداد، در آمریکای شمالی و در فروشگاه‌های گیم‌اسپات (GameSpot) و تارگت (Target) عرضه و آماده فروش خواهند بود.
این اسباب بازی‌ها حاصل همکاری دو شرکت سایانیکس (Psyonix) سازنده بازی، و شرکت Zag Toys خواهند بود که طبق اعلام سازندگان، این اسباب بازی‌ها و ماشین‌ها از نوع ماشین‌های کوکی یا به نوعی عقب‌کش خواهند بود که با قیمت ۶ دلار عرضه خواهند شد. همچنین اسامی ماشین‌های قابل خریداری عبارت اند از: Octane, Dominus, Masamune, Hotshot, Grog, X-Devil, Merc, و Backfire.!
به همراه این ماشین‌های اسباب بازی، یک کد سریالی برای خریدار فرستاده می‌شود که کاربران قادر هستند با استفاده این کد در بازی Rocket League ، دو آیتم Cold Fusion Rocket Boost و ZT-17 را از آن خود کنند که از ارزش بسیاری برخوردار هستند و به روش دیگری نمی‌توان آن ها را تهیه کرد.

به‌روزرسان تازه Outlast 2 میزان سختی بازی را متعادل‌تر می‌کند
سختی بازی Outlast 2 باعث شده بعضی از بازی‌بازان از ادامه آن ناامید شوند. حال سازندگان سعی کرده‌اند با به‌روزرسانی مشکلات را حل کنند.
استودیوی Red Barrels امروز بروزرسانی را برای نسخه رایانه‌شخصی عرضه کرد که هدف آن متعادل نمودن درجه سختی بازی است. سازندگان به‌صورت دقیق مشخص نکردند که این تغییرات کجا اتفاق افتاده است اما اعلام داشتند که در محل‌های حساس و کلیدی بازی که بازی‌بازان حس می‌کردند بازی نامتعادل است تغییراتی ایجاد گردید. این تغییرات تنها در درجه سختی معمولی اعمال شده و شما همچنان سطح چالش بالایی در سطح‌های بالاتر می‌بینید.
از دیگر تغییرات بازی می‌توان به عدم استفاده میکروفون از باتری، افزایش اندازه فونت زیرنویس بازی و حل مشکلات مختلف بوده است.
این به‌روزرسان هم‌اکنون در دسترس رایانه‌شخصی بوده و برای ایکس‌باکس وان و پلی استیشن ۴ هم به‌زودی عرضه می‌شود.

لیست ۲۰ بازی پرفروش شبکه پلی‌استیشن منتشر شد
سونی امروز پرفروش‌ترین عناوین شبکه پلی استیشن را در ایالات متحده برای ماه آپریل ۲۰۱۷ را اعلام داشت و Persona 5 پرفروش‌ترین بازی ماه است.
Persona 5 در چهارم آپریل عرضه شد و به‌راحتی توانست یک ماه کامل را برای فروش داشته باشد. نسخه پلی استیشن ۳ عنوان Persona 5 هم توانسته به رتبه سوم دست پیدا کند اما در جدول اروپا حضور ندارد. عنوان تازه‌ دیگری در ماه آپریل عرضه نشد و به‌خوبی دلیل وجود بازی‌های قدیمی در رتبه‌های بعدی را مشخص می‌کند. عناوینی چون Grand Theft Auto V و Uncharted: The Nathan Drake Collection درکنار The Last of Us Remastered رتبه‌های برتر اروپا را تشکیل می‌دهند. عناوین FIFA 17 و GTA V درکنار Ark: Survival Evolved و Middle-earth: Shadow of Mordor نیز رتبه‌های بعدی لیست ایالات متحده را تشکیل می‌دهند.
در ادامه می‌توانید پرفروش‌ترین عناوین ماه آپریل ۲۰۱۷ را مشاهده کنید.
۲۰ بازی برتر منطقه ایالات متحده:
Persona 5
Grand Theft Auto V
Uncharted:The Nathan Drake Collection
The Last of Us Remastered
MLB The Show 17
Rocket League
Minecraft
Outlast 2
Ghost Recon Wildlands
Ark: Survivor’s Pack
Kingdom Hearts HD 1.5 +2.5 Remix
Rainbow Six Siege
Horizon Zero Dawn
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
Mass Effect: Andromeda
Middle-earth: Shadow of Mordor – Game of the Year Edition
Dishonored: Definitive Edition
Need for Speed
FIFA 17
EA Sports UFC 2
۲۰ بازی پرفروش منطقه اروپا:
FIFA 17
Grand Theft Auto V
Ark: Survival Evolved
Middle-earth: Shadow of Mordor
Sniper Elite 3
Dragon Age: Inquisition
Rocket League
Battlefield 1
EA Sports UFC 2
Ghost Recon Wildlands
Batman: Arkham Knight
The Witcher 3: Wild Hunt
Persona 5
Overwatch: Origins Edition
Minecraft
Outlast 2
Dying Light
Rise of the Tomb Raider
Star Wars Battlefront
Horizon Zero Dawn
 

اخبار بازی

اخبار

اخبار بازی

اخبار بازی

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه