محصول خوش‌قیمت برای دوام قطعات کامپیوتر 

سری پاورهای MastetWatt Lite کولرمستر از جمله منابع تغذیه مقرون به‌صرفه این کمپانی هستند. اما خوش‌قیمت بودن این مدل‌ها باعث نشده است تا ویژگی‌های اصلی و ضروری یک منبع تغذیه استاندارد، کنار گذاشته شود. این محصولات که دارای گواهینامه 80 PLUS هستند، تمام قابلیت‌ها و فناوری‌های لازم برای یک منبع تغذیه معتبر و کارآمد را دارا هستند. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به سیستم تصحیح ضریب توان فعال (Active PFC) اشاره کرد که باعث افزایش بازدهی محصول می‌‌شود.
از سویی دیگر بهره‌گیری از روش PWM و آرایش Dual Forward در طراحی مدار این منابع تغذیه، باعث شده است تا این محصولات بتوانند توان مطلوبی را در خروجی ارایه دهند و به حفظ پایداری سیستم و دوام قطعات کمک کنند. استفاده از فیلتر EMI به صورت دوگانه (جهت حذف نوسان‌های شدید) نیز از دیگر ویژگی‌های مثبت سری MasterWatt Lite کولرمستر است.
از دیگر ویژگی‌های برجسته این محصولات، بهره‌مندی از یک فن 120 میلی‌متری کم‌صدا و با طول عمر بالاست که وظیفه خنک‌سازی را بر عهده دارد. همچنین جهت حفظ ایمنی و سلامت تجهیزات، این منابع تغذیه تمام استانداردهای حفاظتی را دارا هستند که شامل OCP / OVP / OPP / OTP / SCP / UVP می‌شوند.
محصولات کمپانی کولرمستر در ایران با گارانتی آواژنگ عرضه می‌شوند.

سوگولی لنوو

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه