معرفی بازی ایرانی هشتمین حمله 2

هشتمین حمله 2 یکی از بازی‌های جذاب ایرانی است که در مردادماه سال جاری منتشر شده است.
این بازی در ادامه بازی هشتمین حمله ساخته شده و تولیدکنندگان بازی سعی کرده‌اند از تجهیزات و سلاح‌های جدید و متنوعی در آن استفاده کنند.
موضوع بازی
موضوع بازی همان‌طور که از نام آن پیداست، اکشن و جنگی بوده و مضمون آن دفاع مردم خرمشهر به فرماندهی سردار جهان‌آرا و دیگر رزمندگان جنگ ایران و عراق است. در بازی خرمشهر در محاصره دشمنان بعثی قرار گرفته و رزمندگان باید با تجهیزاتی که در اختیار دارند از شهر دفاع کنند و مانع از ورود دشمن به شهر شوند.
هشتمین حمله 2 یک بازی تیراندازی در سبک shoot them up با گرافیک سه‌بعدی  است که سلاح‌های متنوع و تجهیزات کمکی آن باعث شده یک بازی جذاب با کیفیت بازی‌های جهانی را ارایه كند که کاربر را تا مدت‌ها سرگرم خواهد كرد. رابط کم‌نظیر همراه با جزئیات صحنه به صحنه، کاربر را مطمئن می‌کند که با یکی از بهترین بازی‌ها در این سبک روبه‌رو خواهد شد.
از طرف دیگر، دشمن نیز با داشتن سلاح و تجهیزات خودکار و هوشمند، جذابیت ویژه‌ای به بازی افزوده است. آپشن هلیکوپتر در صحنه‌هایی از بازی وارد عمل شده و کاربر باید عکس‌العمل بالایی از خود نشان دهد. این آپشن به صورت سه‌بعدی طراحی شده و هنگام ورود به بازی برای کاربر عملکردهای اکشن ایجاد می‌کند و  همین موضوع موجب شده بازی چالش‌های جذابی برای بازیکنان فراهم کند و استراتژی‌های موثر در بازی نیز هر کدام تاثیر متفاوتی در آن گذاشته و این خود به دوچندان شدن هیجان بازی می‌افزاید.
موانع و سنگرها به‌صورت طبیعی ترسیم شده و هرچه به مرحله بالاتر بازی راه پیدا می‌کنید، استراتژی‌های جنگی جدید به کار برده می‌شود.
سبک بازی هشتمین حمله به‌صورت اکشن با صحنه‌های واقعی ترسیم شده و گرافیک سه‌بعدی بی‌نظیر این بازی همراه با سلاح‌های متنوع با قابلیت‌های منحصر به‌فرد برای دفاع از شهر توسط سربازان و رزمندگان مشهود است. در این بازی از موتور‌Unity 3D  پیشرفته استفاده شده است.
با تولید بازی‌های اکشن و جنگی، ایران در چند سال اخیر وارد بازار متنوع این بازی‌ها شده و راه را برای تولید بازی‌های جدیدتر باز كرده است. با تولید متنوع این بازی‌ها تاثیر منفی بازی‌های خارجی بر کاربران کمتر می‌شود؛ تاثیراتی همچون خشونت بی‌رویه، تقلید در رفتار و تقلید در پوشش که تا حدود زیادی با فرهنگ کشور در تضاد است و در درازمدت بدون اینکه فرد متوجه شود متاثر خواهد شد.
کاربران می‌توانند هم نسخه PC  و هم نسخه اندروید را از فروشگاه‌های اینترنتی و مراکز معتبر فروش نرم‌افزار و بازی سراسر کشور تهیه كنند.