خدمات جدید هواوی برای مشتریان ایرانی 

هواوی در ایران سرویس ویژه مختص سری گوشی‌های P10 وP10 Plus  ارایه کرد که بر اساس آن خدمات ویژه‌ای به مشتریان اختصاص داده می‌شود.
سرویس ویژه هواوی مربوط به این گوشی‌ها مشمول ۱۸ ماه گارانتی و سه ماه گارانتی تعمیرات شکستگی و آب‌خوردگی صفحه‌نمایش می‌شوند.
این طرح شامل تعمیر صفحه‌نمایش دستگاه در صورت شکستن یا آسیب‌دیدن بر اثر سقوط، ضربه یا هر آسیب دیگر فیزیکی است.
بر اساس اعلام شرکت هواوی، البته این سرویس تنها شامل گزارش‌های ثبت‌شده در مدت زمان سه ماه از تاریخ فعال‌سازی گوشی بوده و برای هر دستگاه فقط یک‌بار قابل استفاده است.
بر این اساس، کاربران در صورت آسیب‌دیدن صفحه‌نمایش گوشی هوشمندشان لازم است با مرکز خدمات هواوی تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنند و هماهنگی‌های لازم به این شکل انجام می‌شود تا گوشی درِ منزل یا محل کار کاربران دریافت شود.
این خدمات به شکل کاملا رایگان ارایه می‌شود، بنابراین کاربران برای دریافت این سرویس یا باید رسید خرید و جعبه را به یکی از مراکز خدمات هواوی تحویل دهند یا با مرکز خدمات هواوی تماس بگیرند.
سرویس ویژه هواوی شامل دستگاه‌هایی است که دارای ضمانت اصلی هواوی در ایران باشند. برای اطمینان از اصل بودن ضمانت اصلی هواوی لازم است کاربران هنگام خرید گوشی، کد IMEI دستگاه خود را به شماره ۱۰۰۰۴۲۰۰۰ پیامک کنند و در صورت تایید گارانتی، خرید کنند. 

ضعف‌ها و قوت‌های فبلت U Ultra HTC

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه