کارت گرافیک‌های سری RX500 معرفی شدند

ایسوس آخرین کارت‌گرافیک‌های سری RX 500 را به‌طور رسمی معرفی کرد. کارت گرافیک‌های تولیدشده از پردازشگر گرافیکی (GPU) سری AMD رادئون RX 580، RX 570، RX 560 و RX 550 بهره می‌برند. 
تمام کارت‌‌گرافیک‌های طراحی‌شده توسط ایسوس به‌وسیله فناوری Auto-Extreme ‌(فرایند صنعتی که در آن تمام فعالیت‌های تولید به‌صورت صددرصد اتوماتیک و بدون دخالت دست انجام می‌گیرد) تولید می‌شوند و در آنها از قطعات با استاندارد Super Alloy Power II برای افزایش راندمان و استقامت به همراه کاهش هدررفت انرژی، نویز «کویل‌واین» و حرارت استفاده می‌شود. افزون بر این موارد، همراه همه کارت‌ گرافیک‌های جدید ایسوس نرم‌افزار GPU Tweak II عرضه می‌شود كه تنها با یک کلیک، قابلیت Game Booster با آزاد کردن منابع سیستم و به‌حداکثر رساندن قدرت آن را دارد. لایسنس پریمیوم نرم‌افزار XSplit Gamecaster به‌صورت یک‌ساله یا چهارده روزه (بسته به مدل کارت گرافیک) قابل دسترس است که به گیمرها اجازه می‌دهد توسط یک منوی شناور داخل بازی، روند گیم‌پلی خود را ضبط کنند یا آن را به‌اشتراک بگذارند. این منوی شناور همچنین دارای قابلیت‌هایی مانند نمایش سرعت هسته کارت گرافیک، دما و مقدار استفاده از حافظه گرافیکی است. علاوه بر این، توسط این منو می‌توان به تنظیمات نرم‌افزار GPU Tweak II نیز دسترسی داشت، بنابراین گیمرها می‌توانند تنها با یک کلیک پروفایل گیمینگ مخصوصی را انتخاب کنند و شاهد افزایش عملکرد گرافیکی باشند. 
 مدل‌های جدید کارت‌ گرافیک‌های رده‌بالا شامل ROG Strix RX 580، RX 570 و RX 560 می‌شوند. این سری از کارت ‌گرافیک‌های ایسوس دارای فناوری انحصاری ASUS Aura Sync برای عرضه بالاترین سطح از شخصی‌سازی هستند.
کارت گرافیک ایسوس ROG Strix RX 580 در سه مدل مختلف با فرکانس بوست متفاوت عرضه می‌شود. در نسخه استاندارد این کارت گرافیک فرکانس بوست هسته 1360 مگاهرتز، در نسخه OC فرکانس بوست هسته 1380 مگاهرتز و در نهایت در نسخه TOP حداکثر فرکانس بوست هسته 1431 مگاهرتز است.

چاپ آنی عکس با دوربین اینستاکس 

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه