معرفی چند اپلیکیشن کاربردی

از راهنمای عکاسی تا کنترل رفتار کودکان

در این هفته چند اپلیکیشن کاربردی در زمینه‌های مختلف را معرفی کرده‌ایم. در این شماره با یک برنامه اسکنر و همچنین یک راهنمای عکاسی برای علاقه‌مندان به این حرفه آشنا خواهید شد. به کمک این برنامه‌ها، سوءاستفاده کننده‌ها از وای‌فایتان را شناسایی خواهید کرد. علاوه بر این موارد، برنامه‌ای برای کنترل رفتار کودکان در فضای مجازی نیز معرفی شده که در مواقعی می‌تواند بسیار مفید باشد.

WiFi Spy Detector - by WiFi Us

زمانی که سرعت اینترنت شما کند می‌شود، این احتمال وجود دارد که افرادی همزمان با شما از وای‌فایتان استفاده کنند. اگر می‌خواهید از امنیت وای‌فای منزل یا محل کار خود باخبر شوید، می‌توانید از اپلیکیشنWiFi Spy Detector استفاده کنید. این برنامه به‌گونه‌ای طراحی شده که قادر است دستگاه‌های مرتبط با شبکه اینترنتی شما را مشخص کند. از این طریق اگر شخصی بدون اجازه به وای‌فای شما وصل شده باشد، با این برنامه به‌راحتی قابل تشخیص خواهد بود. اپلیکیشن WiFi Spy Detector برای سیستم‌عامل اندروید به‌صورت رایگان عرضه شده است.

Adobe Scan

با برنامه Adobe Scan موبایل خود را به یک اسکنر حرفه‌ای و قابل حمل تبدیل کنید. این برنامه قادر است عکس‌هایی را که از تخته سفید، یادداشت‌ها و اسناد تهیه می‌کنید به پی‌دی‌اف تبدیل کند. عکس‌ها را می‌توانید برش بزنید، بچرخانید و نور آنها را به‌دلخواه تنظیم کنید. زمانی که عکس ها به پی‌دی‌اف تبدیل شد، می‌توانید آنها را توسط Adobe Acrobat Reader اجرا و به شکل یک فایل word درآورده تا بتوانید تغییراتی روی متن‌ها اعمال کنید. ذخیره فایل‌ها در فضای ابری برای دسترسی آسان‌تر در هر زمان و سهولت در به‌اشتراک‌گذاری، از دیگر قابلیت‌های اپلیکیشن معرفی‌شده به‌حساب می‌آید. برنامه Adobe Scan روی دیوایس‌هایی با سیستم‌عامل‌های اندروید و ios اجرا می‌شود و بدون پرداخت هزینه‌ای قابل دریافت است.

Bark - Monitor. Detect. Alert.

شبکه‌های اجتماعی و استفاده از فضای مجازی به‌قدری گسترده شده است که شاهد استفاده کودکان در سنین مختلف نیز هستیم. از آنجا که تکنولوژی علاوه بر مزایایی که دارد، خطرهای جدیدی نیز به‌همراه می‌آورد، لازم است والدین از فعالیت کودکانشان در این فضا آگاهی داشته باشند. اپلیکیشن‌Bark - Monitor. Detect. Alert می‌تواند برای والدین این کودکان بسیار مفید باشد تا با داشتن این برنامه از راه دور، فعالیت‌های فرزندان خود را در فضای مجازی کنترل کنند. اپلیکیشن Bark به‌گونه‌ای طراحی شده که با افزودن حساب‌های کاربری فرزندان، موارد ارسال‌شده توسط آنها را بررسی می‌کند و چنانچه مطالبی مربوط به افسردگی، خودکشی، موادمخدر، مسایل جنسی و رفتارهای ناپسند وجود داشته باشد، شما را مطلع می‌کند. این برنامه را می‌توانید به‌صورت رایگان دریافت کرده و روی دستگاه‌هایی با سیستم‌عامل اندروید و iOS نسخه 10 اجرا کنید.

PhotoPills

اگر به عکاسی و آفرینش تصاویر زیبا و خلاقانه علاقه دارید، دریافت این برنامه به شما پیشنهاد می‌شود. اپلیکیشن PhotoPills یک برنامه عکاسی است که علاقه‌مندان در این زمینه را برای خلق بهترین عکس‌ها راهنمایی می‌کند. تا به حال پیش آمده بخواهید عکسی هنری با زاویه خاصی از خورشید تهیه کنید؟ پیش آمده در نظر داشته باشید که در عکستان ماه به‌صورت کامل یا در نقطه خاصی از آسمان باشد؟ این برنامه به شما کمک می‌کند تا این تخیلات را به واقعیت تبدیل کنید. اپلیکیشن PhotoPills قادر است زمان و مکان دقیقی از پدیده‌ای که می‌خواهید رخ دهد، از جمله وضعیت ماه و خورشید و ستارگان را مشخص کند. شما می‌توانید فهرستی از موقعیت‌های مختلف خود كه برای عکاسی در نظر دارید، تهیه کنید تا موردی از قلم نیفتد. طراحان این اپلیکیشن برای وقت و ذوق هنری که عکاسان صرف می‌کنند ارزش بسیاری قایل هستند. از این رو بخشی از برنامه را اختصاص داده‌اند تا کاربران تصاویر خود را در معرض دید دیگران قرار دهند. عکاسی که عکس او برگزیده شود، برنده 6600 دلار به‌صورت نقد خواهد بود. اپلیکیشن PhotoPills به مبلغ 99/9 دلار به‌فروش می‌رسد. با دریافت این برنامه برای سیستم‌عامل‌های اندروید و ios بدون محدودیت آنچه در خیال خود می‌پرورانید به تصویر بکشید و جایزه بگیرید.

بهنام علیمحمدی

چمدان‌ها را ببندید

آشپزخانه‌تان را از نو بسازید

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه