کمپین "قهرمان من" در صدر توجه کاربران

احسان علیخانی مجری برنامه «ماه عسل» امسال کمپین مردمی به نام «قهرمان من» را راه‌اندازی کرده بود. در این کمپین مردم سعی کردند قهرمانی که کسی او را نمی‌شناسد و نمی‌داند چه زندگی اثرگذاری داشته را معرفی ‌کنند. شرکت‌کنندگان در این کمپین قهرمان زندگیشان را انتخاب کرده، از او یک مصاحبه ویدیویی گرفته و برای برنامه ماه عسل ارسال می‌کردند.
تمامی ویدیوها توسط گروه ماه عسل و احسان علیخانی دیده شدند و از این میان پنج ویدیو به عنوان جذاب‌ترین داستان انتخاب شدند. این ویدیوها به عنوان برترین ویدیوها در ماه عسل پخش شده و یک روز برنامه به آن داستان اختصاص داده شد و عوامل تولید آن ویدیو نیز عید فطر به ماه عسل دعوت شدند.
اما آنچه بیشتر از همه توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی را به خود جلب کرد انتخاب  یک ویدیو که بیشترین لایک را به خود اختصاص داده به عنوان انتخاب مردمی بود. بسیاری از کاربران در ایام ماه مبارک رمضان در حال تبلیغ ستاره‌های خود در شبکه‌های اجتماعی بودند و از دوستان خود می‌خواستند که با رای به این قهرمانان شانس برنده شدن آنها را افزایش دهند.
فرشته‌ فروشی نیست
فروش نوزادان به بهایی اندک به رسمی نادرست در میان برخی از زنان معتاد تبدیل شده است. هر بار که مادر آخرین اسکناس‌های باقی مانده در جیبش را برای خرید مواد مخدر می‌پردازد، نخستین چیزی که برای فروش به چشمش می‌آید همان نوزادی است که در آغوشش پناه گرفته است. در حال حاضر برای جلوگیری از فروش نوزادان، کمک به ترک اعتیاد مادران معتاد و تامین شیرخشک نوزادانی که از مادر معتاد متولد می‌شوند، کمپینی تحت عنوان " فرشته فروشی نیست" به راه افتاده است. آغازگر این کمپین هنرمندان و ورزشکاران هستند و تلاش می‌کنند که پیام کمپین " فرشته فروشی نیست" را به مردم سراسر کشور برسانند.
در این کمپین، هنرمندان و ورزشکاران به کوچه‌ها و خیابان‌ها رفته تا درخواست کمک خود را به شهروندان منتقل کنند. در آخر هم کمک‌های جمع‌آوری شده را برای خرید شیرخشک و همچنین ترک اعتیاد مادران معتاد هزینه می‌کنند. علاقه‌مندان برای پیوستن به این کمپین می‌توانند با شماره‌گیری # ۲*۵*۳۰۸۰ * در این کمپین مشارکت داشته باشند.

جرم‌شناسی در ویندوز

کتاب آموزشی ICDL

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه