رسپاون Titanfall 2 روی ایکس‌باکس وان ایکس اجرا شود

Titanfall 2 یکی از بهترین عناوین شوتر سال گذشته بود که توانست نظر باز‌ی‌بازان و منتقدین را جلب کند. حال یکی از توسعه‌دهندگان رسپاون درباره بروزرسان ایکس باکس وان ایکس می‌گوید.

یکی از نکات منفی Titanfall 2 برروی ایکس‌باکس وان رزولوشن آن بود. این بازی با رزولوشن متغیر ۹۰۰P برروی کنسول ایکس‌باکس وان اجرا می‌شود و گاهی تا ۸۰۰P نیز کاهش پیدا می‌کرد. اما کنسول تازه مایکروسافت از آنچه که فکر می‌کردیم نیز قدرتمندتر است چراکه رسپاون اعلام داشته که بازی هم‌اکنون با رزولوشنی بالاتر از ۴K برروی ایکس‌باکس وان ایکس اجرا می‌شود. بازی همچنین فریم‌ریت ۶۰ را دارا است. طبق گفته یکی از توسعه‌دهندگان شرکت رسپاون کنسول ایکس‌باکس وان ایکس بازی Titanfall 2 را تا رزولوشن ۳۲۰۰p اجرا می‌کند. او ادامه داد که هدف رسپاون این رزولوشن نبوده و احتمالا آن را به ۴K کاهش می‌دهند تا تنظیمات گرافیکی و جزئیات را بالاتر ببرند.
Titanfall 2 هم‌اکنون در دسترس رایانه‌شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی استیشن ۴ است.


عرضه Call Of Duty 4: Modern Warfare Remastered به صورت مستقل
بالاخره انتشار عنوان Call Of Duty 4: Modern Warfare Remastered به صورت مستقل (Standalone) تایید شد. این موضوع را اکتیویژن تاییده کرده است. این شرکت همچنین اعلام کرد نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی هفته آینده منتشر خواهد شد.
عنوان Modern Warfare Remastered در تاریخ ۲۷ ژوئن (۶ تیر) برای پلی‌استیشن ۴ در خرده‌فروشی‌ها و فروشگاه پلی‌استیشن با قیمت ۴۰ دلار در دسترس قرار خواهد گرفت. در قسمتی از اطلاعیه شرکت اکتیویژن به «دیگر پلتفرم‌ها» ( که احتمالا منظورشان رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان است) اشاره و گفته شده است که در آینده برای دیگر پلتفرم‌ها نیز عرضه خواهد شد؛ ولی تاریخ دقیقی برای عرضه برای آنها مشخص نشده است.
محتواهای الحاقی عناوین سری Call Of Duty معمولا یک ماه پس از انتشار نسخه ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهند گرفت. البته باید ببینیم که آیا باز هم محتواهای الحاقی این عنوان در انحصار زمانی پلی‌استیشن ۴ قرار دارند یا خیر.
پیش‌تر این عنوان تنها با خرید نسخه ویژه‌ای از Call of Duty: Infinite Warfare در دسترس قرار می‌گرفت. از همان زمان نیز شایعاتی مبنی بر انتشار این عنوان به صورت مستقل منتشر شده بود که حال، عرضه آن تایید شد.
عنوان Modern Warfare Remastered بخش داستانی نسخه اصلی را به همراه گرافیک و جلوه‌های بصری و صدای به‌روزشده و بهینه شده را شامل می‌شود. علاوه بر این، در بخش چند نفره نیز تغییراتی اعمال شده است. همچنین محتوای الحاقی این عنوان نیز که شامل نقشه‌های متنوعی است، در ماه مارس سال جاری میلادی منتشر شدند. البته این بسته الحاقی به طور رایگان در نسخه مستقل این بازی وجود ندارد.

ناشر عنوان Let It Die مشغول ساخت عنوانی جدید است
ناشر عنوان Let It Die، عنوانی که مدتی است بین بازی‌بازان بسیار محبوب شده است، مشغول کار بر روی عنوان جدیدی برای نینتندو سوییچ است. این عنوان در حال حاضر در دست توسعه است و با وجود این که GungHo اطلاعات چندانی از آن منتشر نکرده است، درباره‌ ماهیت آن مختصر سخن گفته است.
طبق صحبت‌های GungHo، این بازی یک عنوان کاملاً جدید و اکشن خواهد بود. کازوکی موریشیتا، مدیر عامل GungHo، گفته است که این عنوان نزدیک به ۵ سال است که در دست ساخت است. همچنین خاطر نشان کرد که آن‌ها مردد بودند که با این بازی چه کنند تا این که نینتندو سوییچ معرفی شد و با قابلیت‌های جدیدی که به همراه خود آورد GungHo به این نتیجه رسید که سوییچ گزینه خوبی برای این بازی است. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این عنوان منتشر نشده است اما به نظر می‌رسد این بازی از عناوین قابل انتظار نینتندو سوییچ خواهد بود.


ماجرای ما قبل آخرین هدف Hitman در جزیر هاکایدو
توسعه دهنده عناوین Hitman، یعنی IO Interactive، هدف ویژه بعدی این عنوان را مشخص کرد. این هدف، بیست‌ و پنجمین هدف این فصل است و هدف ماقبل آخر این فصل به شمار می‌رود.
این هدف با نام The Fugitive شناخته می‌شود و در جزیره هاکایدو ژاپن حضور دارد. احتمالا این ماموریت هم‌اکنون در دسترس است و وظیفه شما این است که هدف مشخص شده را به قتل برسانید. نکته جالب توجه این هدف این است که این بار باید مشخصات و هویت هدف را نیز خودتان به دست آورید. همچنین اگر این ماموریت را دوباره شروع کنید (از میانه ماموریت ری‌استارت کنید) هویت هدف شاید تغییر یابد.
اگر این ماموریت برایتان اولین قتل یک هدف ویژه در هاکایدو باشد، و اگر موفق به کشتن هدف شوید، لباس White Yukata (یک لباس سفید رنگ و سنتی ژاپنی) را به عنوان جایزه دریافت خواهید کرد. همچنین اگر این ماموریت را در رتبه Silent Assassin به اتمام برسانید، امتیاز آن در روند بدست آوردن Winter Suit حساب خواهد شد.

Project CARS 2 برروی ایکس‌باکس وان‌ایکس اجرا نمی‌شود
به‌نظر می‌رسد اولویت سازندگان در ساخت بازی رزولوشن ۴K Native و نرخ‌فریم ۶۰ نیست!
هفته گذشته بود که وب‌سایت GamersNet نقل قولی از کارگردان عنوان Project CARS 2 آقای استفان ویلیون (Stephen Viljoen) منتشر کرده بود که بازی آن‌ها قرار است با رزولوشن ۴K Native و نرخ‌فریم ۶۰ بر روی کنسول مورد انتظار ایکس‌باکس وان‌ایکس به اجرا درآید. و همچنین تیم‌ سازنده هنوز رزولوشن قطعی بازی برروی پلی‌استیشن ۴ پرو را مشخص نکرده اند.
بازی با رزولوشن ۴K و نرخ‌فریم ۶۰ بر روی کنسول ایکس‌باکس وان‌ایکس اجرا می‌شود. ما هنوز برای مشخص کردن تنظیمات آن بر روی پلی استیشن ۴ پرو آماده نیستیم.
 با این حال ایان بل (Ian Bell) از استودیوی Slightly Mad با انتشار پستی در فروم وب‌سایت GTPlanett نقل قول قبلی خود را رد کرد:
نقل قول روز گذشته یک اشتباه بود. خروجی ما درحال حاضر پایین‌تر از رزولوشن ۴k و نرخ‌فریم ۶۰ است و احتمالا اگر بخواهیم به این تنظیمات دست یابیم باید از یکسری چیزها در بازی بگذریم… شاید مجبور شویم از قابلیت UPSCALE استفاده کنیم.
زمانی که از آقای بل سوال شد که آیا Project CARS 2 برروی کنسول‌ها در نرخ‌فریم ۶۰ قفل خواهد بود یا خیر، ایشان پاسخ دادند: “درحال حاضر این مسئله مهم نیست”.
ما از کلمه “قفل” استفاده نمی‌کنیم. زیرا این کلمه ما را به مانند استودیوهای فرست‌پارتی بنظر می‌رساند، زمانی که یک مشخصه خاص مهمتر از تجربه فوق‌ العاده باشد. Project CARS 2 در مسابقات معمولی بیشتر اوقات برروی نرخ‌فریم ۶۰ خواهد بود و برای تجربه لذت‌ بخش‌تر ما می‌خواهیم از حداکثر توان کنسول‌ها استفاده کنیم. حتی اگر نتیجه این عمل کاهش اندک نرخ‌فریم باشد.
بنظر می‌رسد که Project CARS 2 حتی برروی ایکس‌باکس وان‌ایکس و پلی‌استیشش ۴ پرو نیز پایین‌تر از کیفیت ۴K و نرخ‌فریم ۶۰ به اجرا درخواهد آمد. بنابراین اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که بدنبال بهترین تجربه بازی‌های ویدئویی هستند، مجبورید که به مانند همیشه نسخه رایانه‌های شخصی عنوان Project CARS 2 را برای بازی کردن انتخاب نمائید.
عنوان Project Cars 2 قرار است در تاریخ ۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریور) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان‌ منتشر شود.


PES 2018 از رزولوشن ۴K برروی پلی‌استیشن ۴ پرو پشتیبانی می‌کند
کونامی اعلام کرده است که عنوان PES 2018 از رزولوشن ۴K برروی پلی‌استیشن ۴ پرو پشتیبانی خواهد کرد.
همان‌طور که انتظار می‌رفت، PES 2018 نیز از مزیت‌های پلی‌استیشن ۴ پرو بهره می‌برد و مدیر محصولات کونامی یعنی آدام باتی (Adam Bhatti)، طی گفت و گویی با گیمینگ‌بولت در E3 2017 به این موضوع اشاره کرده و گفته است:
در حال حاضر، ما به ارایه رزولوشن ۴K برروی پلی‌استیشن ۴ پرو متعهد هستیم. دیگر ویژگی‌های این کنسول را در زمان فعلی نمی‌توانیم تایید کنیم و هنوز در حال امتحان آن‌ها هستیم، ولی عرضه‌ی بازی با پشتیبانی از رزولوشن ۴K تضمین شده است.
علاوه بر این، آدام درباره‌ی پشتیبانی PES 2018 از ایکس‌باکس وان ایکس این‌طور توضیح داده است:
تاکنون، ما جزئیاتی از ایکس‌باکس وان ایکس را تایید نکرده‌ایم. مایکروسافت رونمایی بسیار عالی و جالبی از ایکس‌باکس وان داشت، اما این امری است که هرچه به عرضه‌ی این کنسول نزدیک‌تر می‌شویم، باید بیشتر به آن فکر کنیم. در حال حاضر واقعاً نمی‌توانیم چیزی بگوییم.
PES 2018 در ۱۲ سپتامبر مصادف با ۲۱ شهریور برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس ۳۶۰، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴، اندروید و آی‌اواس عرضه می‌گردد.

بخش داستانی در عنوان Skull & Bones وجود خواهد داشت
طبق آخرین اخبار پیرامون بازی Skull & Bones، به تازگی اعلام شده است که بخش داستانی در این عنوان وجود خواهد داشت.
همان طور که می‌دانید، بازی Skull & Bones در هفته گذشته طی کنفرانس شرکت یوبی سافت (Ubisoft) در رویداد E3 2017، معرفی شد و شاهد نمایش‌هایی از این بازی بودیم. این بازی در سبک جدید دریانوردی و نبرد‌ های آن قرار دارد که طرفداران بازی Assassin’s Creed: Black Flag، قطعا از این عنوان هم استقبال خواهند کرد. در واقع سازندگان برای ساخت این بازی، از همین نسخه از سری بازی Assassin’s Creed الهام گرفته اند.
حال بعد از گذشت مدتی، سازندگان اعلام کرده اند که بازی Skull & Bones دارای بخش داستانی خواهد بود و بازیکنان می‌توانند در آن مانند هر بازی دیگری، ماموریت‌ها، مراحل آفلاین و … را انجام دهند.
در ادامه Alex Monney مدیر استودیوی Ubisoft Singapore ادامه داد:
بازی جدید تیم ما یعنی Skull & Bones ، از بخش داستانی و یک کمپین مخصوص به خود برخوردار خواهد بود که بازیکنان قادر هستند ماموریت‌های زیادی را در خط داستانی بازی انجام دهند و با شخصیت‌های نمادین جدیدی ملاقات کنند. این بخش داستانی از بخش چندنفره بازی جدا نخواهد بود و با هم ارتباط خواهند داشت.
شما در مراسم E3 2017 شاهد نمایشی از این بازی در بخش Loot Hunt (شکار غنائم) بودید که بازیکنان در آن به رقابت و یا مبارزه با یکدیگر مشغول هستند. بدون شک این بخش، از کوچک ترین قسمت‌های این بازی خواهد بود و در آینده بخش‌های بزرگ تر دیگری هم وجود خواهند داشت که معرفی خواهند شد.