اخبار بازی


لیست برندگان جوایز بهترین بازی‌های E3 2017 مشخص شد
لوله‌کش ایتالیایی نینتندو جوایز بهترین بازی‌های E3 2017 را درو کرد. عنوان Super Mario Odyssey سه جایزه و Mario + Rabbids: Kingdom Battle نیز دو جایزه را به خانه بردند. عنوان Super Mario Odyssey جایزه بهترین نمایش E3 را به دست آورد. این عنوان علاوه ‌بر جایزه بهترین نمایش E3، جایزه بهترین بازی کنسولی و همچنین بهترین بازی اکشن ماجراجویی را نیز به دست آورد. بازی Mario + Rabbids: Kingdom Battle، از ساخته‌های یوبی‌سافت نیز جایزه بهترین بازی اصلی و بهترین بازی استراتژیک را توانست کسب کند.
در بخش دیگری از این جوایز، بازی FIFA 18 از ساخته‌های شرکت EA توانست جایزه بهترین بازی ورزشی را برنده شود و جایزه بهترین بازی آنلاین چند نفره هم به Star Wars Battlefront II رسید. مایکروسافت نیز توانست دو جایزه دریافت کند: ایکس‌باکس وان ایکس جایزه بهترین سخت‌افزار/وسایل جانبی را برنده شد و بازی Forza Motorsport 7 نیز بهترین بازی مسابقه‌ای لقب گرفت.
عنوان Super Mario Odyssey در پی رقابت بر سر جایزه بهترین نمایش E3، عناوین بسیار زیادی از جمله Assassin’s Creed: Origins, Middle-earth: Shadow of War, Wolfenstein II: The New Colossus, و بازی فوق‌الذکر Mario + Rabbids را کنار زد. ما در این مراسم دیدیم اگرچه که نگرانی‌ها بابت Super Mario Odyssey زیاد بود، اما در نهایت این بازی توانست عملکرد درخشان و قابل قبولی از خودش نشان دهد و نگرانی‌های که حتی شیگرو میاموتو (Shigeru Miyamoto) را نیز درگیر کرده بود،‌ از بین ببرد.
برای مشاهده لیست کامل برندگان می‌توانید در ادامه این خبر با ما همراه باشید.
برندگان جوایز بهترین بازی‌های E3 2017
بهترین نمایش (بهترین بازی E3)
Super Mario Odyssey
بهترین بازی اصلی
Mario + Rabbids: Battle Kingdom
بهترین بازی کنسولی
Super Mario Odyssey
بهترین بازی واقعیت مجازی
Lone Echo
بهترین بازی رایانه‌های شخصی
Destiny 2
بهترین بازی دستی
Metroid: Samus Returns
بهترین سخت افزار/وسایل جانبی
Xbox One X
بهترین بازی اکشن
Wolfenstein II: The New Colossus
بهترین بازی اکشن ماجراجویی
Super Mario Odyssey
بهترین بازی نقش‌آفرینی
Ni No Kuni II: Revenant Kingdom
بهترین بازی مسابقه‌ای
Forza Motorsport 7
بهترین بازی مبارزه‌ای
Dragon Ball FighterZ
بهترین بازی ورزشی
FIFA 18
بهترین بازی استراتژیک
Mario + Rabbids: Battle Kingdom
بهترین بازی خانوادگی
Hidden Agenda
بهترین بازی آ«لاین چندنفره
Star Wars Battlefront II
بهترین بازی مستقل
The Artful Escape

به‌روزرسانی بزرگی برای Ghost Recon: Wildlands منتشر شد

یوبی‌سافت به‌روزرسانی بزرگی را برای Ghodt Recon: Wildlands عنوان شوتر جهان باز خود منتشر کرد. این به‌روزرسان که اکنون نیز در دسترس است برخی از اشکالات بازی را رفع کرده و مقداری باعث بهبود آن می‌شود. همچنین یک مد جدید بازی به نام Tier 1 به آن اضافه شده است.
مد Tier 1 یک درجه‌ سختی جدید به بازی اضافه کرده و نحوه‌ افزایش سطح را تغییر داده است. شما از سطح ۵۰ شروع می‌کنید و با به دست آوردن امتیاز درجه (یا همان XP) راه خود را به سمت سطح ۱ پایین می‌آورید، که ظاهرا پاداش‌هایی باز خواهد شد. به نظر می‌رسد هیچگونه اهداف و مکان‌های جداگانه‌ای برای Tier 1 وجو ندارد. شما می‌توانید به سادگی، زمانی که در بازی پایه به سطح ۳۰ رسیدید، در منوی بازی آن را روشن کرده و تعویض کنید.
از طرف دیگر، به‌روزرسان شاخص HUD را بهبود می‌بخشد که به شما خواهد گفت که چرا شناسایی شده‌اید و البته تعدادی از مشکلات را نیز برطرف می‌کند. شما می‌توانید متن کامل مربوط به این به‌روزرسانی را در پایین مشاهده کنید. حجم این به‌روزرسان برای رایانه‌های شخصی در حدود ۷٫۴ گیگ و برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در حدود ۸٫۸ گیگ خواهد بود.
بهبودهای به‌روزرسان ۵ عنوان Ghodt Recon: Wildlands در بخش‌های مختلف:
رابط کاربری
دلیل شناسایی شدن اکنون در بالای نقشه‌ کوچک نشان داده می‌شود.
گیم‌پلی
برطرف کردن مشکل استفاده از هواپیمای بدون سرنشین یا دوربین دوچشمی زمانی که بازیکنان درحال استفاده از داروی بی حسی بهبود دهنده هستند.
اکنون وسایل نقلیه زمانی که از فواصل دور مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرند کمتر آسیب می‌بینند.
اکنون گیر کردن قنداق Stoner LMG می‌تواند توسط بارگذاری شدن در یک مکان نامناسب توصیف داده شود.
اکنون صدای تپانچه آنچنان ساکت نخواهد بود و در صورت استفاده توسط بازیکنان ممکن باعث جلب توجه NPCها شود.
صدا
برطرف شدن شنیدن صداهای غیر عادی در نزدیکی کلبه‌های خراب شده
برطرف شدن مشکل اصلحه‌ی M9 زمانی که صدای آن چه با و یا بدون صدا خفه کن شبیه هم می‌باشد
جاده Narco
بر طرف شدن مشکل گم شدن آیکون دنبال کننده زمانی که در tac-map است.
Fallen ghosts
اکنون زمانی که بازیکنان از فاصله‌ی دور با کمان زنبورکی شلیک کنند ممکن است توسط NPCها شناسایی شوند.
مخصوص رایانه‌های شخصی
برطرف شدن مشکل روشنایی بیش از حدی که ممکن است در نوعی آب و هوای خاص در محتوای الحاقی Fallen ghosts زمانی که گزینه‌ی بهبود دهنده‌ی Godrays روشن باشد رخ دهد.
اکنون تنظیمات موس چپ دست زمانی که در tac-map برای مسافرت سریع به جای کلیک چپ کلیک راست را نشان می‌دهد برطرف شده است.
برطرف شدن مشکل کنترلر ایکس‌باکس وان که ممکن بود از وروردی خارج شود زیرا وقتی که هنوز توسط بازی تشخیص داده نشده بود قطع می‌شد.
برطرف کردن مشکل نشان داده نشدن کلیک موس برای میانبر مهارت در چرخ فرمان.
برطرف شدن مشکل جایی که یک pop-up مربوط به ضد تقلب آسان ممکن است در شروع هر بازی نشان داده شود اگر ویژگی کنترل حساب کاربر در ویندوز روشن شده باشد.
برطرف شدن مشکل بسته شدن سریع NVIDIA Ansel بعد از باز شدن به دلیل اینکه بازی با ۱ فریم برثانیه اجرا شده است.

بازی ۱۰۰۰ Top Rated توسط سونی از فروشگاه پلی‌استیشن حذف شد

هفته گذشته، بازی ۱۰۰۰ Top Rated در فروشگاه پلی‌استیشن قرار گرفت. این بازی تنها پس از چند ساعت، توسط سونی از فروشگاه برداشته و حذف شد.
همان طور که شاید بسیاری از کاربران شبکه پلی‌استیشن در روز گذشته مطلع شدند، بازی ۱۰۰۰ Top Rated که برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شده بود، به سرعت توسط سونی حذف شد. این بازی معمایی که تنها ۰٫۹۸ دلار قیمت داشت، توسط سازندگان به این صورت تبلیغ شده بود که طی مدت زمان بسیار کمی، می‌توان به تروفی پلاتینیوم آن دست پیدا کرد. در واقع سازندگان از همین موضوع برای تبلیغ بازی خود استفاده کرده بودند و حتی در تریلر قرار گرفته برای بازی نیز این نکته به وضوح گفته می‌شد. طبق اعلام سازندگان، حداقل ۲۰ دقیقه و حداکثر ۱ ساعت زمان لازم است تا بازی‌باز به تروفی پلاتینیوم آن برسد؛ به این معنی که با تجربه ۱ ساعته ۱۰۰۰ Top Rated، می‌توان تمام جوانب بازی را دید و به تروفی نهایی آن رسید.
این موضوع تا جایی پیش رفت که سازندگان در صفحه فیس‌بوک خود در مورد حذف بازی توسط سونی صحبت کردند و این موضوع را به سادگی به دست فراموشی نسپردند. اگر کنجکاو به کسب اطلاعات در مورد تروفی‌های بازی ۱۰۰۰ Top Rated هستید، باید بگویم که بازی ۲۲ تروفی دارد که هیچ کدام از آنها برنزی نیستند و همه بین نقره‌ای و طلایی (و در آخر پلاتینیوم) تقسیم شده‌اند. با وجود تروفی های آسان و بی‌دردسر بازی، یک راهنما نیز برای گرفتن آن ها منتشر شده است.
اما به طور کلی که از بازی ۱۰۰۰ Top Rated بگذریم، به عناوینی این چنینی می‌رسیم که سونی برخورد های متفاوت، عجیب و البته سربسته ای با آن‌ها دارد. از بین این بازی ها می‌توان به عناوینی مانند Life of Black Tiger و Solbrain: Knight of Darkness اشاره کرد که راه خود را به فروشگاه پلی‌استیشن باز کردند. با این که این دو بازی نیز به مانند ۱۰۰۰ Top Rated از شبکه پلی‌استیشن حذف گردیدند، اما مدت زمان حذف ۱۰۰۰ Top Rated بسیار کمتر بود و این بازی خیلی سریع از این شبکه خارج شد.
با وجود شرایط پیش آمده، می‌توان حدس زد که در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. سازندگان این بازی ها را مدتی پنهان می‌کنند و پس از اعمال تغییراتی برروی آن ها، باز هم منتشر می‌شوند و به فروش می‌رسند. باید ببینیم سرانجام بازی ۱۰۰۰ Top Rated چه خواهد شد و این که آیا باز هم از این عناوین و اتفاقات در شبکه پلی‌استیشن خواهیم دید یا خیر.

Call of Duty: Ghosts به برنامه‌ پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس وان راه یافت
پس از اضافه شدن پنج بازی جدید به برنامه‌ی پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس وان در هفته‌ی گذشته، حال شاهد راه یافتن Call of Duty: Ghosts به این برنامه هستیم.
Call of Duty: Ghosts که هم‌اکنون از طریق برنامه‌ پشتیبانی از نسل قبل در دسترسِ ایکس‌باکس وان است، ششمین نسخه از سری Call of Duty به حساب می‌آید که به این برنامه افزوده شده است. پیش‌تر از این Call of Duty ،Call of Duty 3 ،Black Ops ،Black Ops 2 و World at War برروی این برنامه قرار گرفته‌ بودند.
طبق روال همیشگی این برنامه، اگر بازی‌های مورد نظرتان را برای ایکس‌باکس ۳۶۰  خریداری کرده باشید، قادر به دریافت رایگان آن‌ها از بخش بازی‌های کنسول ایکس‌باکس وان خود خواهید بود. در غیر این صورت، باید به وب‌سایت ایکس‌باکس مراجعه کنید و آن‌ها را خریداری نمایید.
قرار است که برنامه پشتیبانی از نسل قبل بیش از پیش گسترش یابد. در E3 2017 مایکروسافت اعلام کرد که قصد ارایه عناوین ایکس‌باکس اورجینال برروی ایکس‌باکس وان را از طریق این برنامه دارد و Crimson Skies و Fuzion Frenzy را به‌عنوان بازی‌های اولیه معرفی کرد.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy به ایکس باکس وان می‌آید
طبق گزارش اخیر به‌زودی نسخه ایکس‌باکس وان عنوان Crash Bandicoot N. Sane Trilogy معرفی خواهد شد.
عنوان Crash Bandicoot N. Sane Trilogy در روزهای آتی برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه می‌شود. از زمان معرفی بسیاری متوجه عدم اعلام انحصاری بودن آن شدند و حال که نسخه بازی در بازار یافت می‌شود شاهد عدم وجود برچسب "انحصاری پلی استیشن" برروی جعبه‌های آن هستیم.
یک خرده‌فروش مجارستانی بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy برای ایکس‌باکس وان لیست کرده. طبق اعلام آن بازی در سوم دسامبر عرضه می‌شود اما احتمالا تاریخ دقیق‌تری اعلام شود. چند ماه پیش نیز یک خرده‌فروش کانادایی خبر از انحصاری زمانی بازی داده بود.
توجه داشته باشید که هنوز خبر رسمی از سوی ناشر و سازنده بازی یعنی اکتیویژن اعلام نشده و باید منتظر اعلام خبر رسمی باشیم.

اخبار

اخبار

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه