افتتاح مجموعه نمایشگاه‌های دایمی گرین در کشور

نمایشگاه‌ دایمی محصولات حرفه‌ای گرین هفته گذشته در پاساژ پایتخت، پاساژ کامپیوتر ایران و یکی از پاساژهای مشهد به‌طور همزمان افتتاح شد.
محسن‌ حسن‌یزدی، رییس هیات‌مدیره شرکت سیاره سبز (گرین) در مراسم افتتاحیه پاساژ کامپیوتر ایران در خیابان ولیعصر در خصوص این رویداد گفت: در شبکه فروش شرکت تغییر و تحولی در حال شکل‌گیری است و شرکت بر اساس آن در نظر دارد نمایشگاه‌های دایمی در سراسر کشور برقرار کند. در حال حاضر همزمان سه نمایشگاه، در مشهد، مجتمع پایتخت و پاساژ ایران، خیابان ولی‌عصر افتتاح شده است که این حرکت می‌تواند تحولی در زمینه کار ما به وجود بیاورد.
رییس هیات‌مدیره شرکت سیاره سبز ادامه داد: توجه كنید تا زمانی که بازار خوب است باید حرکت کرد و جلو رفت و سهم بازار را گرفت و زمانی نیز که بازار در رکود است باید سعی کرد سهم کسانی را که از بازار خارج می‌شوند بار دیگر دریافت کرد و ما نیز بر همین اساس عمل کرده‌ایم. وی اضافه کرد در زمینه مادربورد و کارت گرافیک محصولاتی اضافه شده و در زمینه شبکه نیز دو لینک فعال شده است. در زمینه سرور نیز ما «چمبرو» را داریم و در زمینه کارهای کلان‌تر در زمینه HP نیز کارهایی در حال انجام است که در آینده اطلاع‌رسانی خواهد شد. در حال حاضر سبد محصولات شرکت خیلی کامل شده و از طریق این نمایشگاه می‌توانیم این محصولات را به متقاضیان ارایه دهیم.
به گزارش خبرنگار عصر ارتباط، نمایشگاه دایمی که در واحد 58 پاساژ پایتخت افتتاح شده نیز به معرفی محصولات حرفه‌ای برند در گروه پاور، کیس، بوردهای کامپیوتری و سایر محصولات این شرکت پرداخته و همچنین بخشی برای برگزاری مسابقات گیمینگ در طبقه بالای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.
 شعبه سوم هم در طبقه اول پاساژ کامپیوتر تک شهر مشهد میزبان علاقه‌مندان به محصولات این خانواده سبز است.
به گفته سیدمهدی میرنقی، مدیر بازاریابی شرکت سیاره سبز، قرار بر این است که این شرکت در تمام استان‌های کشور نمایشگاه‌های دایمی معرفی و فروش محصولات خود را دایر کند. هدف از این اقدام، آشنایی خریداران و کاربران کالاهای کامپیوتری با محصولات این خانواده، معرفی کالاها با گارانتی معتبر و دسترسی تمام هموطنان به محصولات شرکت گرین است.
وی افزود: برنامه ما این است که در تمام استان‌های کشور یک نمایشگاه و در تهران سه نمایشگاه دایمی برای معرفی محصولات گرین داشته باشیم که علاوه ‌بر محصولات این خانواده، برندهای msi و سایر برندهای تحت گارانتی سیاره سبز نیز معرفی و عرضه می‌شوند. شعبه سوم این نمایشگاه در تهران به‌زودی در پاساژ رضای ایران افتتاح می‌شود.