10 سال پیش در چنین هفته‌ای

10 سال پیش در چنین هفته‌ای، قرار شد تا پایان سال 86 تمامی اصناف کارت‌های خود را دریافت کنند و تمام بخش‌های مورد نیاز برای توسعه فناوری ارتباطات در شبکه توزیع فراهم شود.
به نظر کارشناسان امر در این مقطع در شرایطی که رقابت‌ها کاملا بین‌المللی بود کاهش هزینه، افزایش کیفیت، سرعت عمل و نیازهای بازار در سطح جهانی می‌بایست مورد توجه قرار می‌گرفت. اتفاقاتی که در آن مقطع در حوزه تجارت الکترونیکی رخ داده بود این نکته را گوشزد می‌کرد که با توجه به کاهش چرخه عمر محصولات و تنوع فراوان آنها امکان موفقیت هیچ سازمانی بدون توجه به شرایط کلی جهان الکترونیک وجود ندارد. بر همین اساس اگر کالایی می‌خواست در بازار باقی بماند، می‌بایست با سرعت هرچه بیشتر اطلاعات مشتری و بازار را  دریافت کرده و در این بازی حضوری مستمر داشته باشد.
اصلاحات نظام توزیع بر مبنای خدمات الکترونیکی یکی از 10 پروژه توسعه خدمات الکترونیکی در وزارت بازرگانی بود که پیشرفت هر یک از این پروژه‌ها 30 تا 100 درصد گزارش شده بود. گفته می‌شد تا پایان سال 86 تمامی اصناف کارت‌های خود را دریافت می کنند و امید می‌رفت تا پایان سال نیز تمام بخش‌های مورد نیاز برای توسعه فناوری ارتباطات در شبکه توزیع فراهم شود.
10 سال پیش در چنین هفته‌ای، در راستای توسعه شبکه مخابراتی در کشور ، 45 دفتر ICT روستایی در استان‌های اصفهان ،‌ چهارمحال و بختیاری ، خراسان جنوبی و زنجان راه اندازی شد. به گزارش عصر ارتباط در آن زمان و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران در راستای توسعه شبکه مخابراتی در کشور، 45 دفتر ICT روستایی در استان‌های اصفهان،‌ چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی و زنجان راه‌اندازی شد. بر اساس این اعلام، 32 دفتر ICT روستایی در استان اصفهان، 8 دفتر در شهرستان‌های بروجن و اردل چهار محال و بختیاری، یک دفتر ICT روستایی بسطاق در خراسان جنوبی و 5 دفتر در شهرستان زنجان، راه‌اندازی شد. گفتنی است در این دوره 2 هزار و 446 روستا در کشور از خدمات ICT روستایی بهره می‌بردند.

پس چی محرمانه نیست؟

الان چی شد دقیقا؟

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه