اپلیکیشن مکان‌محور لوکز معرفی شد

حتما برای شما هم اتفاق افتاده که در شهر دنبال نزدیک‌ترین دکه روزنامه‌فروشی، جایگاه سوخت یا جایی برای تفریح باشید، یا برای یک قرار دنبال کافه‌ای خوب یا رستورانی خاص بگردید. همه ما دوست ‌داریم شهرمان را به مسافران بهتر معرفی کنیم یا به‌عنوان صاحب یک مکان خاص آن را به دیگران معرفی کنیم. لوکز (Locs) با دسته‌بندی‌های متنوع این کار را راحت‌تر کرده است.
به گزارش عصر ارتباط، میلاد نوری، بنیان‌گذار اپلیکیشن لوکز با بیان این مطالب، گفت: دامنه اینترنتی لوکز (https://Locs.ir) در سال 92 ثبت شد، در سال 93 تصمیم گرفتیم همزمان به توسعه اپلیکیشن نیز بپردازیم که سهولت استفاده را برای کاربران در پی داشته باشد.
به گفته وی، پیاده‌سازی اپلیکیشن موبایلی لوکز که اطلاعات اماکن آن به‌صورت جمع‌سپاری (Crowd sourcing) تکمیل می‌شود، هشت ماه به طول انجامیده است.
به گفته نوری، تاکنون که چهار ماه از فعالیت لوکز گذشته، بیش از 160 هزار نسخه از این برنامه نصب شده است. همچنین بیش از 25 هزار مکان در اقصانقاط ایران توسط کاربران اضافه شده است؛ یعنی به‌طور متوسط روزانه 200 مکان.
وی مزایای لوکز نسبت به نمونه‌های موجود خارجی را فارسی بودن، پوشش دادن تمام شهرهای ایران و تمامی گروه‌های مورد نیاز کاربران  ذکر کرد و افزود: اپلیکیشن با بیش از 160هزار کاربر، سایت و روبات تلگرام لوکز با بیش از 300 هزار کاربر، امکاناتی است که به‌صورت یکپارچه در هر زمان و هر مکان در اختیار کاربران ما قرار دارد.
بنیان‌گذار لوکز با موفقیت‌آمیز خواندن همکاری‌ با پین‌تاپین و مهربانه و با بیان اینکه لوکز پلتفرمی است که قابلیت تعریف و تجمیع هرگونه خدمت مکان‌محور را دارد، از آغاز همکاری مشابهی در زمینه آموزشگاه‌ها با سایت «استاد سلام» خبر داد. وی همچنین از همکاری با سایر سرویس‌ها و استارت‌آپ‌های مرتبط استقبال کرد.
وی گفت: در لوکز می‌توان هزاران مکان کاربردی شامل فهرست رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها، قنادی‌ها، باشگاه‌های ورزشی، مهد کودک‌ها، بانک‌ها، پمپ بنزین و جایگاه‌های سوخت، آبمیوه و بستنی، اماکن تفریحی شامل تالاب‌ها و دریاچه‌ها و غارها و آبشارها، شهربازی‌ها، پارک جنگلی‌ها، باشگاه‌های تیراندازی و مکان‌های  دیگری را کشف کرد.

بی‌گدار به آب نزنید

چشم‌بسته انتخاب نکنید

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه