چهار اپلیکیشنی که در این ماه درخشیدند

اکنون که از نیمه ماه جولای می‌گذرد، تعدادی از اپلیکیشن‌ها توانسته‌اند به‌خوبی خودشان را نشان دهند و در فهرست بهترین برنامه‌های این ماه قرار گیرند. در این شماره شما را با تعدادی از برنامه‌هایی که در این فهرست قرار دارند، آشنا خواهیم کرد. در این مجموعه سعی کرده‌ایم برنامه‌های انتخاب‌شده از گروه‌های مختلف باشند. اپلیکیشن پیش‌بینی وضع هوا و برنامه‌ای برای سروسامان دادن به فعالیت‌های ورزشی و مشاهده نتیجه تمرینات از جمله موارد معرفی‌شده هستند. برنامه‌های دیگری برای وب‌گردی بدون پیگیری و مزاحمت تبلیغات و همچنین استفاده از حسگر اثر انگشت در امور مختلف مورد بررسی قرار گرفته‌اند که امیدواریم برایتان مفید و کارآمد باشند.
Caledos Runner - GPS Running Cycling Walking
برنامه Caledos Runner به ورزشکاران و علاقه‌مندان به انوع ورزش‌ها توصیه می‌شود. این برنامه با پیگیری هدفی که مد نظر دارید و بررسی نتایج، شما را در رسیدن به هدف یاری می‌کند. از این اپلیکیشن می‌توانید برای دویدن، پیاده‌روی و نیز هنگام ورزش کردن در باشگاه استفاده کنید و به کمک آن زمان و مسافت طی‌شده را بسنجید. از پیشرفت‌ها و تمرینات شما گزارش‌هایی تهیه می‌شود که با مقایسه آنها در روزها و ماه‌های مختلف می‌توانید میزان کارایی خودتان را محاسبه كنید. از طریق به‌اشتراک‌گذاری مسیر و برنامه ورزشی‌تان در شبکه‌های مجازی مانند فیس‌بوک و توییتر، به دوستان خود اطلاعات دهید که از این برنامه استفاده می‌کنید. دریافت پیام‌های صوتی از طرف دوستانتان یکی دیگر از قابلیت‌های برنامه Caledos Runner است. اپلیکیشن معرفی‌شده برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS طراحی شده و به‌صورت رایگان در دسترس کاربران قرار دارد.
Flowx
 اگر به‌دنبال برنامه‌ای کاربردی برای آگاهی و پیش‌بینی وضع هوا هستید، ما برنامه  Flowx را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این اپلیکیشن تمام اطلاعاتی را که راجع به هوا نیاز دارید در یک صفحه به شما نمایش می‌دهد. اطلاعات هواشناسی در نمودارهایی ساده و قابل فهم نشان داده شده‌اند که با مراجعه به آنها می‌توانید مطابق با وضعیت هوا برای کارهای روزمره، امور بیرون از منزل و... برنامه‌ریزی کنید. اپلیکیشن Flowx به‌صورت رایگان قابل دریافت است و روی دستگاه‌هایی با سیستم‌عامل اندروید به‌خوبی اجرا می‌شود.
Fingerprint Gestures
برنامه Fingerprint Gestures برای موبایل‌های هوشمندی به‌کار می‌رود که به حسگر اثر انگشت مجهزند. شاید برایتان جالب باشد که با حسگر اثر انگشت می‌توانید کارهای متعددی انجام دهید. به کمک این برنامه می‌توانید برای اثر انگشت خود که به‌طور پیش‌فرض برای باز کردن قفل صفحه به‌کار می‌رود، عملیات مختلفی را تعیین کنید و از این طریق کارهایی مانند تعویض موسیقی و رفتن به آهنگ بعدی، باز کردن یک برنامه، بازگشت به صفحه اصلی، گرفتن عکس و بسیاری موارد دیگر را با اثر انگشت خود انجام دهید. تنها کافی است درون این برنامه مشخص کنید که با حرکت انگشت خود به جهت‌های مختلف، چه کاری انجام شود. برخی قابلیت‌های تعریف‌شده در این برنامه برای موبایل‌های روت‌شده و تعدادی نیز به‌صورت بتا و آزمایشی قرار داده شده‌اند. اپلیکیشن Fingerprint Gestures برای دستگاه‌هایی با سیستم‌عامل اندروید به مبلغ 99/0 یورو به‌فروش می‌رسد.
Firefox Focus: The privacy browser
اهمیت مساله امنیت در فضای مجازی و در استفاده از مرورگرها بر هیچ‌کس پوشیده نیست. علاوه بر آن، تبلیغات و ترکرها از جمله مورادی هستند که حذف آنها سهولت کار با مرورگرها را برای کاربران فراهم می‌کند. طراحان اپلیکیشن Firefox Focus نیز این موضوع را مد نظر قرار داده و مرورگری طراحی کرده‌اند که امنیت کاربران را تا بیشترین حد برقرار می‌کند. این مرورگر از زمان ورود شما تمامی تبلیغات مزاحم و ترکرها را مسدود می‌کند و این کار موجب می‌شود حجم کمتری از اینترنت مصرف شده و صفحات با سرعت بیشتری باز شوند. این برنامه با پاکسازی تاریخچه جست‌وجوها و پسوردها، پیگیری شما توسط عوامل مختلف را غیرممکن می‌سازد. مرورگر Firefox Focus را برای موبایل‌ها و تبلت‌های اندرویدی می‌توانید بدون پرداخت هزینه‌ای دریافت كنید و به‌سرعت و بدون آنکه دنبال شوید، به وبگردی بپردازید.

زمانتان را مدیریت کنید

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه