ارایه سرورهای جدید ایسوس

ایسوس سرورهای RS720A-E9 و RS700A-E9 مبتنی بر X86 را معرفی کرد که از جدیدترین پردازنده‌های پلتفرم AMD® EPYC™ بهره می‌برند و برای پردازش‌های بسیار سنگین، داده‌های متمرکز و شبیه‌سازی بهینه شده‌اند. از آنجایی که ایسوس همکار منتخب AMD است، نخستین شرکتی است که سرورهایی را با پردازنده‌های AMD EPYC معرفی می‌کند. این سرورها از مشخصاتی مانند 32 هسته، 64 رشته، 128 خط ارتباطی PCIe، 32 شکاف حافظه رم در قالب هشت کانال بهره می‌برند. پردازنده‌های‌‌ AMD EPYC حتی برای سخت‌ترین فعالیت‌های سرور نیز آماده هستند.
سرورهای ایسوس RS720A-E9 و RS700A-E9 با ترکیب مقیاس‌پذیری، طراحی کاربرپسند، مصرف انرژی پربازده و ابزارهای کامل مدیریت سرور، به انتخاب‌هایی مطمئن و مناسب در هنگام ساخت یک دیتاسنتر بدل شده‌اند.
پشتیبانی کامل از پردازنده‌های AMD EPYC
سرورهای RS720A-E9 و RS700A-E9 بر پایه پلتفرم جدید AMD EPYC توسعه یافته‌اند تا عملکرد یک رایانه قدرتمند را به‌نمایش بگذارند. با قابلیت ارتقا تا 64 رشته در یک سوکت و حتی 128 رشته در هر نود (در قالب سرورهایی با ابعاد 1U/2U)، RS720A-E9 و RS700A-E9 قدرت مطلوبی را در یک فضای کوچک ارایه می‌دهند. 32 اسلات DIMM بهترین ظرفیت و پهنای ‌باند حافظه را در کلاس مذکور فراهم می‌آورد و کنترلر I/O مجتمع روی پردازنده، از گلوگاه‌های حاصل از تراشه‌های جانبی ورودی و خروجی می‌کاهد و دیگر مشکلاتی مانند تاخیر زیاد وجود نخواهد داشت.
مقیاس‌پذیر برای ذخیره‌سازی و امکانات بیشتر
RS720A-E9 دارای هفت شکاف PCIe® 3.0 x16 با اندازه کامل و پهنای‌باند x8 است. شش عدد از این شکاف‌ها می‌توانند با هم همگام شوند تا سه شکاف با پهنای باند x16 را فراهم آورند. علاوه بر این، RS720A-E9 با یک شکاف low-profile در اندازهPCIe 3.0 x16  و با پهنای باند x16 و همچنین یک شکاف OCP Mezzanine 2.0 با پهنای باند x16 برای کارت‌های شبکه OCP نیز همراه شده است.
RS700A-E9 قابلیت انعطاف‌پذیری گسترده‌ای را ارایه می‌کند که شامل یک شکاف در اندازه کاملPCIe 3.0 x16 با پهنای باند x16، یک شکاف در اندازهPCIe 3.0 x16  و با پهنای باند x8، یک شکاف در اندازهPCIe 3.k0 x8  و با پهنای باند x8 و در نهایت یک شکاف OCP Mezzanine 2.0 با پهنای باند x16 برای کارت‌های شبکه OCP است.
چنین قابلیت‌های مفید و موثری می‌توانند RS720A-E9 و  RS700A-E9را به گزینه‌ای مناسب برای بازه وسیعی از ابزارهای ذخیره‌سازی و شبکه تبدیل کنند و قابلیت مقیاس‌پذیری گسترده‌ای را به سرورهایی در ابعاد 1U و 2U ببخشند.
طراحی کاربرپسند با بازدهی بالای انرژی
هنگام ساخت یک دیتاسنتر، نگهداری آن جزو نکاتی است که حتما باید رعایت شود. سرورهای RS720A-E9 و RS700A-E9 دارای ویژگی‌های کاربرپسندی هستند که نگهداری از سرور و عیب‌یابی را آسان می‌کند. دو درگاه M.2 تعبیه‌شده از درایوهای جامد در ابعاد 22110 پشتیبانی می‌کنند تا شاهد امکانات ذخیره‌سازی فراوانی باشیم. عیب‌یابی و تعمیر سرورها توسط Q-Code که در بیرون از کیس تعبیه شده و مشاهده می‌شود، بسیار آسان شده است. یک ریل Rack به همراه این سرورها عرضه می‌شود که بدون هیچ ابزار خاصی می‌توانید سرور را در آن قرار دهید یا خارج کنید، علاوه بر این، چنین سازوکاری برای فن‌ها نیز در نظر گرفته‌شده و نگهداری سرور را آسان‌تر می‌کند. هر دو این سرورها دارای بازدهی انرژی بالا و حداقل مصرف انرژی هستند تا برق مصرفی کمتری برای فعالیت استفاده شود و مبلغ کمتری برای برق صرف شود.
مدیریت کامل سرور
با یک ASMB9-iKVM روی مادربورد، سرورهای RS720A-E9 و RS700A-E9 می‌توانند به‌صورت out-of-band و از طریق Intelligent Platform Management Interface (IPMI) کنترل شوند. علاوه بر این، نرم‌افزار ASUS Control Center جدید می‌تواند گزینه‌های مدیریت سرور را به‌صورت متمرکز ارایه دهد و همچنین با رابط کاربری آسان از هزینه‌های سنگین مدیریت سرور بکاهد.
سرورهای ایسوس با گارانتی و پشتیبانی رسمی هم‌اکنون در ایران در دسترس هستند.

زمانتان را مدیریت کنید

جنون سرعت با دنده دو

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه