اخبار بازی ها

اطلاعات جدیدی از گیم‌پلی بازی Monster Hunter World منتشر شد

طی پنلی که شرکت کپکام در کامیک کان سن دیگو برگزار کرد، اطلاعات جدیدی از بازی مورد انتظار Monster Hunter World به دستمان رسید.
همان طور که گفته شد، طی پنل کامیک کان سن دیگوی شرکت کپکام، اطلاعات جدیدی از بازی Monster Hunter World منتشر شد. طبق این اطلاعات دریافتیم که نقشه بازی مناطقی دارد که رطوبت و دما به خوبی در آن ها حس می‌شود و گیاهان و حیوانات در آن مکان ها متراکم هستند. برای طراحی هیولاهای بازی، دقت و کیفیت بالایی به کار رفته است؛ به این صورت که بافت بدن آن‌ها و البته موهای آن‌ها مانند Anjanath یا felynes با کیفیت طراحی و تشکیل شده و ساختار بدن و استخوان دارند. نمونه روشن این موضوع، بال‌های Rathalos است که روشن بوده و بسیار واقع‌گرایانه به نظر می‌رسد.
همان طور که می‌دانید، بازی Monster Hunter World، تعداد ۱۴ اسلحه دارد که کپکام قول داده تا همه آن‌ها را به نوبت معرفی کند. طبق گفته‌های کپکام، تا چند روز دیگر، این اسلحه‌ها معرفی خواهند شد. نکته جالب اینجاست که در پنل کامیک کان سن دیگو، اصلا به بازی Monster Hunter XX اشاره‌ای نشد و دریافتیم که این پنل مخصوص بازی Monster Hunter World است.
طبق اطلاعات از پیش منتشر شده از بازی دریافتیم که شنا کردن تنها یک راه برای سفر کردن و گشت زدن در دنیای بازی است و خبری از شکار در زیر آب نخواهد بود. در بازی بیشتر از یک نقشه وجود خواهد داشت اما کپکام فعلا برای معرفی کردن از نقشه های دیگر، به غیر از جنگل باستانی (Ancient Forest)، آمادگی ندارد. با این وجود، آقای فوجیموتو به بازی‌بازان امید می‌دهد که منتظر خبرهای آینده باشند زیرا تیم سازنده در حال کار برروی نقشه های منحصر به فرد بازی است. یاد آوری این نکته نیز بسیار مهم است که منتقل شدن بین نقشه‌های بازی، به صورت یکپارچه خواهد بود.
در Monster Hunter World این امکان وجود دارد که نشانگر دمیج را غیر فعال کرد اما فوجیموتو اشاره می‌کند از آن جایی که نوار سلامتی هیولاها مشخص نیست، بازی‌بازان می‌توانند مانند سابق از بازی لذت ببرند و نشانگر دمیج را فعال کنند.
بازی‌بازان همچنان می‌توانند در پایگاه، پارتی‌های ۴ نفره درست کنند یا زمانی که در یک ماموریت سخت و چالش‌برانگیز گرفتار شدند، از دوستان خود به صورت چند نفره کمک بگیرند. این کار به این صورت انجام می‌گیرد که بازی‌باز، یک اسلحه نور افکن را شلیک کرده و دوستان خود را خبر می‌کند. چت صوتی و چت نوشتاری برای ارتباط بازی‌بازان در بازی وجود خواهد داشت.
ghillie mantle که مود مخفی‌کاری را فعال می‌کند، تنها وسیله جدید در بازی نیست. یک دسته کامل از ابزار و وسایل مخصوص جدید در بازی قرار گرفته‌اند که مهارت‌های خاصی را طی یک کول داون، فعال می‌کنند که شامل ابزار به درد به‌خوری در هنگام حمله هیولاها می‌شوند.اما علاوه بر این، دریافتیم که Monster Hunter World بسیاری از عناصر و موارد نسخه‌های قبلی سری را در خود ندارد. به عنوان مثال استایل‌های شکارچی و هنرهای شکارچی که یک سری حرکت خاص را برای بازی‌بازان فراهم می‌کردند و حملات منحصر به فردی را شکل می‌دادند، دیگر در Monster Hunter World وجود نخواهند شد. Araujo در همین مورد توضیح می‌دهد که این عناصر و موارد مختص بازی Monster Hunter Generations خلق و طراحی شده‌اند و تیم سازنده قصد داشته تا برای Monster Hunter World عناصر، مکانیک‌ها و ویژگی جدیدی را خلق کند.
Araujo همچنین اشاره می‌کند که بازی‌بازان با دیدن بخش های دیگر گیم‌پلی بازی، بسیار بیشتر هیجان‌زده و خرسند می‌شوند.
عنوان Monster Hunter World قرار است اوایل سال ۲۰۱۸ به صورت جهانی برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود. نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان نیز تایید شده، هرچند تاریخ عرضه آن مدتی پس از انتشار نسخه‌های کنسولی خواهد بود.

انتظار نمی‌رود Red Dead Redemption 2 به اندازه GTA V فروش کند

Red Dead Redemption 2 مورد انتظارترین عنوان سال آینده است. و زمانی که می‌توان مطمئن بود این بازی در زمان عرضه و همچنین سالیان پس از آن به فروش دیوانه‌کننده‌ای دست خواهد یافت، اما استودیوی Take-Two Interactive انتظار ندارد که عنوان Red Dead Redemption 2 به لحاظ تجاری همانند Grand Theft Auto V که در سال ۲۰۱۳ عرضه شد، سودآور باشد.
‌سایت GamesIndustry اخیرا مصاحبه‌ای را با استراوس زلنیک (Strauss Zelnick)مدیرعامل استودیوی Take-Two Interactive کسی که در گذشته اعلام کرده بود شرکت آن‌ها هیچ عنوانی را از لحاظ موفقیت با GTA V مقایسه نخواهد کرد، ترتیب داده است. آقای زلنیک توضیح دادند که:
دلیل گفته من این است که عنوان GTA V درحال حاضر ۸۰ میلیون نسخه فروش داشته و GTA Online نیز طی ۳ سال و نیم پس از عرضه خود توانست رکوردهای بسیاری را جابه‌جا کند. این عنوان در این نسل یکه تازی می‌کند. .
در هر نسلی، عناوینی وجود دارند که به لحاظ کیفی هم‌رده GTA V بوده و هستند. بحث من این نیست! اگر شما بیش از ۱۷ سال سن دارید، و یکی از کنسول‌های نسل جدید را تهیه کرده‌اید، حتما یک نسخه از GTA V را نیز خریداری کرده‌اید. در غیر اینصورت امکان فروش ۸۰ میلیون واحدی برای این عنوان پیش نمی‌آمد. آیا عنوان دیگری می‌تواند به چنین موفقیتی دست یابد؟ بعید بنظر می‌رسد. آیا ما امید بسیاری به عنوان Red Dead Redemption 2 داریم؟ بلی، قطعا. اما هیچگاه این دو را باهم مقایسه نخواهیم کرد.
صحبت‌های زلنیک منطقی بنظر می‌رسند. و چرا نباید دو عنوان Red Dead Redemption 2 و Grand Theft Auto V را باهم مقایسه کرد؟ زیرا GTA V یک موفقیت به تمام معنا بوده و هست – فروش ۸۰ میلیون واحدی آن قطعا معمولی نیست. انتظار اینکه عنوانی بتواند به رکورد فروش آن دست‌‌یابد، حتی Red Dead Redemption 2 که در شاهکار بودن آن شکی نیست، غیر منطقی و غیر واقعی است.
عنوان Red Dead Redemption 2 قرار است در تاریخ نامعلومی در سال ۲۰۱۸ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شود.

تاریخ انتشار بازی Overwatch: Game of the Year Edition اعلام شد

چندی پیش، تاریخ انتشار نسخه فیزیکی بازی Overwatch: Game of the Year Edition به صورت رسمی اعلام شد.
بازی مشهور و موفق Overwatch، دارای یک نسخه به اصطلاح، بازی سال است که با نام Overwatch: Game of the Year Edition در بین کاربران شناخته می‌شود. این عنوان که قبل‌تر به صورت دیجیتالی در دسترس بازیکنان قرار گرفت، حال مراحل انتشار نسخه فیزیکی را طی می‌کند.
استودیو بلیزارد، سازنده این بازی، به صورت رسمی تاریخ انتشار نسخه فیزیکی بازی Overwatch: Game of the Year Edition را اعلام کرد. طبق گفته سازندگان، این نسخه فیزیکی در تاریخ ۲۸ جولای ، مصادف با ۶ مرداد ماه، یعنی تقریبا یک هفته دیگر، برای پلتفرم‌های مقصد خود عرضه خواهد شد.
خریداران این نسخه از بازی، می‌توانند به ۱۰ جعبه آیتم‌ها یا همان لوت باکس‌ها (Loot Box)، و تعدادی طرح یا اسکین جدید برای قهرمان‌های Reaper, Bastion, Pharah, و Tracer ، به صورت رایگان دسترسی پیدا کنند.
مزایای این نسخه از بازی فقط به خود این عنوان محدود نمی‌شود و شما می‌توانید از این مزایا در دیگر عناوین استودیو بلیزارد بهره‌مند شوید. به عنوان مثال، آیتم Mercy’s Wings در بازی Diablo III، یک حیوان اهلی در بازی World of Warcraft، شخصیت Tracer در عنوان Heroes of the Storm و کارت‌هایی که پوسته و طرح بازی Overwatch را دارند در بازی Hearthstone، برای شما قابل دسترسی خواهد بود.

کامیک‌های جدید Gears of War در سال ۲۰۱۸ منتشر خواهند شد

وبسایت رسمی سری بازی‌های Gears of War در جدیدترین اقدام خود، اعلام کرده است که کامیک‌های جدیدی از سری Gears of War در راه است که برای انتشار در سال ۲۰۱۸ برنامه‌ریزی شده‌اند.
این کامیک‌های جدید بر اساس اتفاقات به وقوع پیوسته در بازی Gears of Wars 4، به گسترش دنیای این سری عناوین محبوب خواهند پرداخت.
 Kurtis Wiebeنویسنده‌ سری کامیک‌های Rat Queens، با شرکت “IDW Publishing” که یکی از معروف‌ترین ناشرهای کتاب‌های مصور است، در انتشار کامیک‌های Gears of Wars همکاری خواهد کرد.
Kurtis Wiebe درباره‌ فرصت به دست آمده برای کار برروی کامیک‌های سری Gears of War، گفته است: خیلی خوشحال هستم که در این اقتباس با شرکت IDW همکاری خواهم داشت. با انتشار بازی Gears of War 4، خاطرات طرفداران از این سری، زنده شد. گذشته از ریتم و اکشن بازی که برای طرفداران کاملا آشنا بود، بازی دست به تغییری بزرگ زده بود و با خلق نسل جدیدی از قهرمانان، مانند JD، Kait و Del تجربه‌ی جدیدی را برای طرفداران خلق کرده بود. این دقیقا همان تجربه‌ای است که من هم می‌خواهم برای خوانندگان کامیک‌ها خلق کنم. تجربه‌ای آشنا، اما تازه و متفاوت. در کامیک‌های جدید Gears of War به مکان‌های جدیدی می‌رویم و با اتفاقات تازه‌ای روبه‌رو می‌شویم.
در ضمن شرکت IDW قصد دارد تا به همراه سری جدید کامیک‌های Gears of War، کاتالوگی از همه‌ کامیک‌های قدیمی این سری، منتشر کند. اولین نسخه از این کامیک‌ها در ماه ژانویه‌ ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد.

ستاره‌ روی کاور NBA 2K18 درخواست جدایی از تیمش را داده است
ستاره‌ تیم بسکتبال Cleveland Caveliers یعنی Kyrie Irving که در اوایل ماه ژوئن و در هنگام برگزاری فینال لیگ بسکتبال آمریکا (NBA) به‌عنوان ستاره‌ روی کاور نسخه‌ جدید سری بازی NBA 2K معرفی شد، به‌تازگی درخواست جدایی از تیمش را داده است که این موضوع کاور NBA 2K18 را کمی عجیب می‌کند.
Kyrie Irving به‌عنوان یکی از مهره‌های مهم تیمش شناخته می‌شود؛ اما طبق گفته‌ی منابع ESPN، به‌نظر می‌رسد بودن او در زیر سایه‌ی بزرگ‌ترین ستاره‌ی بسکتبال، LeBron James باعث شده است که این بازیکن مایل به ترک تیم خود باشد. او به‌دنبال یافتن تیمی است که در آن، بزرگ‌ترین بازیکن بوده و همه‌ تمرکزها را به‌سوی خود جلب کند.
به‌نظر می‌رسد تیم‌هایی که او مشتاق بازی در آنان است عبارت‌اند از: San Antonio Spurs ،Minnesota Timberwolves ،New York Knicks و Miami Heat.
اگر این بازیکن تیم خود را تغییر دهد، ممکن است ۲K وقت کافی برای قرار دادن او در کاور بازی با لباس تیم جدیدش نباشد و همین موضوع ممکن است مشکلات بازاریابی را برای این توسعه‌دهنده به‌وجود آورد.

تولد نسل جدید بالگردها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه