با اپلیکیشن آپ بیمه‌نامه شخص ثالث بخرید

با اپلیکیشن آپ به‌آسانی می‌توان در هر ساعت از شبانه‌روز و حتی روزهای تعطیل بیمه‌نامه شخص ثالث خریداری و آن ‌را در سراسر کشور به‌صورت رایگان دریافت کرد. خرید بیمه‌نامه شخص ثالث با استفاده از اپلیکیشن آپ برای اولین بار است که در صنعت بیمه کشور فراهم شده و کاربران می‌توانند با نصب و استفاده از اپلیکیشن آپ روی گوشی تلفن همراه هوشمند خود، بدون مراجعه حضوری به شعب یا نمایندگی‌های بیمه و با حفظ تخفیف‌های قبلی، بیمه‌نامه شخص ثالث خریده و آن را در محل دلخواه تحویل بگیرند. این سرویس در حال حاضر در اپلیکیشن آپ ارایه شده است که این اپلیکیشن در آینده نزدیک میزبان خدمات متنوع دیگری مانند خرید بلیت هواپیما و خدمات خودرو خواهد بود که به طیف گسترده کاربران آپ ارایه خواهد شد.

آنچه در ادامه می‌خوانید، راهنمای جامع و کامل تهیه، خرید و دریافت آنلاین بیمه‌نامه شخص ثالث از طریق اپلیکیشن آپ است.

راهنمای خرید بیمه‌نامه شخص ثالث در اپلیکیشن آپ

کاربران باید به این نکته توجه كنند که تنها زمانی می‌توان به خرید بیمه‌نامه شخص ثالث خودرو اقدام کرد که یک ماه از اعتبار بیمه‌نامه باقی مانده باشد.

1. پس از ورود به اپلیکیشن آپ، گزینه بیمه و سپس بیمه‌نامه شخص ثالث را انتخاب کنید.

 

 

 

2. سپس وارد صفحه موافقت‌نامه خرید بیمه شوید و بعد از مطالعه، آن‌ را تایید کنید.

3. در ادامه مشخصات خودرو را که شامل شماره پلاک، نوع خودرو، نوع استفاده و سال ساخت می‌شود، وارد كرده و مرحله بعد را انتخاب کنید.

4. در مرحله بعد اطلاعات آخرین بیمه‌نامه خود را كه شامل تاریخ انقضا و تعداد کوپن‌های بیمه‌نامه است (در صورت كامل بودن تعداد کوپن‌ها، باید تعداد سال و درصد تخفیف درج‌شده در آخرین بیمه‌نامه لحاظ شود) وارد کنید.

 

 

5. اطلاعات خریدار بیمه (بیمه‌گذار) را که شامل کد ملی و تاریخ تولد است، وارد كرده و گزینه استعلام را انتخاب کنید.

6. در این مرحله خلاصه اطلاعات بیمه خریداری‌شده نمایش داده می‌شود. این اطلاعات را با دقت مطالعه و پس از تایید وارد مرحله بعد می‌شوید.

7. سپس آدرس و مشخصات تحویل‌گیرنده بیمه‌نامه را وارد کنید.

8. تصویر کامل آخرین بیمه‌نامه و کارت خودرو را آپلود کنید. سپس گزینه تایید و پرداخت را انتخاب و با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود مبلغ بیمه‌نامه را پرداخت کنید.

9. پس از پرداخت مبلغ، بیمه‌نامه بلافاصله صادر و در زمان و آدرس اعلام‌شده به‌صورت رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

علاوه بر امکان خرید بیمه‌نامه شخص ثالث، با اپلیکیشن آپ می‌توان انواع بیمه مانند بیمه مسافری خارج از کشور، بیمه آتش‌سوزی مسکونی، بیمه آتش‌سوزی طرح اصناف، بیمه حوادث انفرادی و بیمه حوادث سفر داخل کشور را نیز تهیه و خریداری کرد. گفتنی است، اپلیکیشن آپ با بیش از 8 میلیون کاربر، یکه‌تاز پرداخت موبایلی کشور است و روزانه میلیون‌ها کاربر از خدمات رایگان پرداخت موبایلی آپ شامل کارت به کارت، خرید شارژ، خرید بسته‌های اینترنت، پرداخت قبض‌های خدماتی، نیکوکاری، خرید بیمه، خرید بلیت قطار، خرید سیم‌کارت آپتل و ... بهره می‌برند.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه