این اپلیکیشن‌ها برای مدتی رایگان هستند

هر از گاهی، اپ‌استور برخی اپلیکیشن‌های پولی خود را برای چند روز به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد و زمان خوبی است تا بدون پرداخت هزینه‌ای از امکانات این برنامه‌های کاربردی بهره‌مند شویم. در این شماره با تعدادی از این اپلیکیشن که برای زمان محدودی رایگان شده‌اند آشنا خواهید شد. این اپلیکیشن‌های کاربردی از گروه‌های مختلف هستند. در این مجموعه اپلیکیشن‌هایی برای آشنایی بیشتر با محیط اطراف خود، یک مرورگر برای گشت‌وگذار در محیط اینترنت و برنامه‌ای برای پیگیری کارایی سیستم موبایل شما قرار دارند. برنامه ای برای ویرایش عکس و فیلم نیز در میان این اپلیکیشن‌ها به‌چشم می‌خورد. امیدواریم مورد استفاده‌تان قرار گیرند.

Around-U AR: Anything Near You

این برنامه به‌گونه‌ای طراحی شده که با تشخیص موقعیت مکانی‌تان قادر است شما را از آنچه در اطرافتان هست باخبر کند. توسط این برنامه می‌توانید مکان هایی مانند پمپ‌بنزین‌ها، بیمارستان‌ها، رستوران‌ها، سوپرمارکت، تئاتر و مواردی از این قبیل را بیابید. Around-U AR راهنمای بسیار خوبی است برای زمان‌هایی كه به شهرهای غریب سفر می‌کنید تا به‌راحتی به مكان‌های مد نظرتان بروید. مزیت این برنامه آن است که مسیر شما برای رفتن به محل‌های مورد نظرتان را مشخص کرده و با مراجعه به هر مورد می‌توانید از اطلاعاتی مانند نظر دیگران و امتیازی که آنها به هر مورد اختصاص داده‌اند مطلع شوید. این برنامه برای آیفون و آی‌پد برای مدتی محدود به‌صورت رایگان قابل دریافت است. پس از اتمام این زمان باید آن را به مبلغ 99/2 دلار خریداری كنید.

SYS Pro - A Network Monitor

با دریافت اپلیکیشن SYS Pro - A Network Monitor برای دیوایس‌هایی با سیستم‌عامل iOS می‌توانید سیستم خود را مدیریت کرده و از کارکرد آن باخبر شوید. اطلاعاتی که توسط این برنامه در اختیار شما قرار داده می‌شوند، در رابطه با حجم حافظه اشغال‌شده، حافظه آزاد و اطلاعات مربوط به باتری و دیگر سخت‌افزارها است. این برنامه دارای لانچری است که سرعت و سهولت دسترسی به امکانات برنامه را افزایش می‌دهد. اپلیکیشن SYS Pro با نسخه 8 و بالاتر سازگار است. قیمت اصلی آن 99/0 دلار بوده که تا مدتی می‌توانید از آن به‌صورت رایگان بهره‌مند شوید.

Afterlight

Afterlight را می‌توان به‌عنوان یکی از حرفه‌ای‌ترین اپلیکیشن‌ها برای ویرایش عکس‌ها نام برد. این برنامه تعداد زیادی ابزار مختلف برای تغییر اندازه و چرخاندن عکس‌ها، فریم و فیلتر در اختیار شما قرار داده تا با بهره‌گیری از آنها تصاویر خود را به شیوه‌ای هنرمندانه و حرفه‌ای ادیت کنید. پس از اعمال تغییرات می‌توانید عکس‌ها را ذخیره كرده و آنها را در شبکه‌های مجازی با دیگران به‌اشترک بگذارید. اپلیکیشن Afterlight برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS نسخه 8 و بالاتر طراحی شده و قیمت اصلی آن 99/0 دلار است که در حال حاضر بدون پرداخت هزینه‌ای می‌توانید آن را دریافت کنید.

Multi Web Browser

اگر به‌دنبال یک مرورگر قدرتمند برای جست‌وجو در فضای اینترنت هستید، می‌توانید اپلیکیشن Multi Web Browser را دریافت كرده و چند صفحه را به‌صورت همزمان اجرا کنید. این برنامه 99/2 دلاری اكنون به‌صورت رایگان برای سیستم‌عامل iOS موجود است. از جمله موتورهای جست‌وجو پیش‌فرض در این برنامه، ویکی‌پدیا و گوگل هستند. برای حفظ امنیت و مدیریت روی اطلاعات خود، می‌توانید تاریخچه جست‌وجوی خود را پاکسازی کنید. زمانی که وارد برنامه می‌شوید، آخرین صفحه‌ای که باز کرده بودید، نمایش داده می‌شود. این برنامه با نسخه‌های 8 و بالاتر سازگاری دارد و جدیدترین ورژن آن برای iOS 11 هم قابل استفاده است.

music to your video

برای آنکه مقداری خلاقیت چاشنی ویرایش فیلم‌هایتان کنید، می‌توانید از برنامه music to your video کمک بگیرید. این برنامه استیکرهایی برای اضافه کردن روی فیلم‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد و همچنین می‌توانید موزیک‌های مورد علاقه‌تان را روی فیلم‌ها میکس کنید. اپلیکیشن music to your video برای دیوایس‌های iOS در نظر گرفته شده که با نسخه 8 و بالاتر سازگار است. دریافت این برنامه 99/1 دلاری نیز برای مدتی به‌صورت رایگان انجام می‌شود.

جنون سرعت با دنده دو

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه