اخبار بازی

باندل‌های پلی‌استیشن ۴ برای اروپا معرفی شد

شرکت سونی اروپا خبر از انتشار باندل‌های جدید کنسول پلی‌استیشن ۴ همراه با نسخه‌ جدید سری FIFA در اروپا داد. این باندل‌ها در ماه سپتامبر سال جاری عرضه خواهند شد و مزایای خرید آنها شامل یک بسته از بازیکنان کم‌یاب و سه بازیکن حرفه‌ای است که می‌توانید به تعداد محدود از آن‌ها در قسمت Ultimate Team استفاده کنید. باندل دیگر با این عنوان که PS4 Pro Ronaldo Edition bundle نام دارد، شامل نسخه‌ فیزیکی FIFA 18 Ronaldo Edition به همراه کارت استفاده محدود از Cristiano Ronaldo در قسمت FIFA Ultimate Team می‌شود. همچنین با خرید این باندل صاحب ۲۰ عدد Gold FUT packs می‌شوید که در طی ۲۰ هفته، تمام آنها را دریافت خواهید کرد. تعدادی لوازم و امکانات اضافی مانند لباس و غیره نیز برای FIFA Ultimate Team، در این باندل وجود خواهد داشت.

هر دو باندل پلی‌استیشن ۴ ۱TB و پلی‌استیشن ۴ پرو که دارای نسخه‌ Ronaldo Edition بازی هستند، در تاریخ ۲۶ سپتامبر عرضه می‌شوند و خریداران این کنسول‌‌ها می‌توانند سه روز زودتر از عرضه‌ رسمی بازی به تجربه‌ آن بپردازند. باندل‌های معمولی با این عنوان شامل پلی‌استیشن ۴ با هارد ۵۰۰GB و ۱TB به همراه نسخه‌ استاندارد بازی می‌شوند. شایان ذکر است هرکدام از این دو باندل دارای یک باندل دیگر به همراه کنترلر اضافه نیز هستند. در آخر باندل پلی‌استیشن ۴ پرو به همراه نسخه‌ استاندارد بازی FIFA 18 معرفی شده است. تمام این باندل‌ها در تاریخ عرضه رسمی بازی یعنی ۲۹ سپتامبر عرضه خواهند شد.

بازی FIFA 18 در تاریخ ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۷ برای کنسول‌های خانگی نسل هفت و هشت شرکت سونی و مایکروسافت، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

 

تعداد بازیکنان Battlefield 1 به ۲۱ میلیون نفر رسید

موفقیت‌های Battlefield 1 همچنان ادامه دارند و به‌تازگی، تعداد بازیکنان آن به ۲۱ میلیون نفر رسیده است.

الکترونیک‌آرتز در گزارش مالی خود برای سه‌ماهه‌ اول سال مالی ۲۰۱۸، از رسیدن تعداد بازیکنان Battlefield 1 به ۲۱ میلیون خبر داده است.

همچنین، این شرکت اعلام کرده که درآمد حاصل از اضافات و محتویات جدید Battlefield 1 همچنان رو به رشد است. ضمناً گسترش‌دهنده‌ In The Name of the Tsar در سپتامبر امسال انتشار می‌یابد تا طبق گفته‌ الکترونیک‌آرتز، تکامل هرچه بیشتر این بازی غنی ادامه یابد.

اندرو ویلسون (Andrew Wilson) نیز به‌عنوان مدیر عامل الکترونیک‌آرتز طی گزارش مالی این شرکت، از نمایش محتویات جدیدی برای Battlefield 1 در رویداد گیمزکام ۲۰۱۷ گفته است:

ما در گیمزکام از برنامه‌هایمان برای ارایه بهترین و غنی‌ترین تجربه‌ Battlefield 1 تاکنون رونمایی می‌کنیم که شامل جنگاوری کامل، نبردهای چندنفره‌ بزرگ و حماسی، کمپین War Stories، در کنار نقشه‌های جدید، سیستم پیشرفت عمیق‌تر و بخش‌های تازه‌ محبوب تنها در یک بسته می‌شود.

علاوه بر این‌ها، الکترونیک‌آرتز رسماً در گزارش مالی جدید خود تایید کرده است که نسخه‌ جدیدی از سری Battlefield در دست توسعه قرار دارد و این خبر بسیار خوشحال‌کننده‌ای برای طرفداران محسوب می‌شود.

 

ابراز خشنودی الکترونیک‌آرتز از تاخیر در انتشار عنوان Red Dead Redemption 2

“تاخیر در انتشار عنوان Red Dead Redemption 2 کمی فرصت برای ما و همه شرکت‌ها فراهم خواهد کرد”.

یوبی‌سافت ناشر عنوان Assassin’s Creed تنها شرکتی نیست که از تاخیر Red Dead Redemption 2 ابراز خوشحالی کرده است. در طول جلسه اعلام وضعیت مالی شرکت، بلیک یورگنسن، مدیرعامل بخش مالی الکترونیک‌آرتز اظهار داشت که تاخیر در انتشار عنوان مورد انتظار Red Dead Redemption 2 “فرصت بیشتری” را در اختیار الکترونیک‌آرتز و سایر شرکت‌های صنعت بازی‌سازی قرار خواهد داد. در همین حال، یورگنسن به این نکته اشاره کرد که عناوین بزرگ و همچنین سخت‌افزارها کمک شایانی به صنعت بازی‌سازی می‌کنند. یورگنسن در گفتگو با شرکت Seeking Alpha گفت: نکته‌ای که در طول سالیان متمادی آموختیم این است که، زمان‌های بسیاری وجود داشته‌اند که ما از رقابت می‌ترسیدیم، مثل زمان عرضه عنوان Grand Theft Auto V. هنگامی که این بازی منتشر شد رشد کلی بازار را افزایش داد و سبب فروش بیشتر کنسول‌ها شد. اغلب اوقات، چنین عناوینی باندلی مخصوص دریافت می‌کنند تا سبب فروش بیشتر کنسول‌ها شوند یا به کاهش قیمت آنها برای مصرف‌کنندگان کمک کنند. این کار سبب ایجاد هیجان در بازارهای فروش خواهد شد، و ما از چنین چیزی استقبال می‌کنیم. این قضیه هم برای مصرف‌‌کنندگان مفید خواهد بود و هم برای ما (شرکت‌های بازی‌سازی)، زیرا موجب می‌شود تا در همه جا و هر زمان در مورد بازی شما بحث و صحبت شود.

یورگنسن همچنین گفت که الکترونیک‌آرتز همیشه در صنعت بازی‌سازی با عناوین بزرگ در حال رقابت بوده است، بنابراین فکر نمی‌کنم این مورد سبب هراس ما شود، بلکه موجب تحریک بیشترمان نیز خواهد شد. من این چنین تصور می‌کنم و همانطور که در جریان هستید، عنوان Red Dead Redemption 2 قرار نیست در سه ماهه سوم یا چهارم سال مالی شرکت ما منتشر شود، بنابراین تاخیر در انتشار این عنوان کمی فرصت بیشتر برای ما و همه شرکت‌ها فراهم خواهد کرد.

آلن مارتینز، مدیر بخش مالی شرکت یوبی‌سافت نیز چندی پیش اعلام کرده بود کهتاخیر عنوان Red Dead Redemption 2 “بطور قطع” برای یوبی‌سافت بهتر خواهد بود.

عدم انتشار Red Dead Redemption 2 قطعا فرصت بیشتری برای ارایه برخی از عناوین‌مان فراهم خواهد کرد.

عنوان Red Dead Redemption 2 قرار است در تاریخ نامعلومی در بهار ۲۰۱۸ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود.

 

 

عنوان Assassin’s Creed Origins برای نینتندو سوییچ عرضه نخواهد شد

از زمانی که سیستم‌های نینتندو همانند ایکس‌باکس و پلی‌استیشن عناوین معروف تردپارتی را دریافت کردند مدت زیادی گذشته است. با تمامی عناوین بزرگ مولتی پلتفرمی که قرار است برای سوییچ عرضه شود و حتی گفته شده است که قرار است به موفق‌ترین سیستم نینتندو تبدیل شود اما با این حال یوبی‌سافت هیچگونه برنامه‌ای برای گسترش دادن پشتیبانی این پلتفرم از عناوین Assassin’s Creed ترتیب نداده است. اگر شما به این فکر می‌کنید که جدیدترین عنوان از این سری یعنی Assassin’s Creed Origins قرار است درآینده برای این پلتفرم عرضه شود کاملا در اشتباه هستید.

خبرگزاری Gamingbolt اخیرا مصاحبه‌ای را با اشرف اسماعیل، کسی که به عنوان کارگردان بر روی Assassin’s Creed Origins کار می‌کند، انجام داده است و در طی آن از وی درباره توسعه‌ بازی برای نینتندو سوییچ سوال شد و آیا امکان دارد این عنوان برای این پلتفرم در آینده‌ای نزدیک عرضه شود یا خیر؟ جواب تقریبا منفی بود. اشرف اسماعیل اظهار داشت که بازی فقط برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و این کل برنامه‌ریزی است.

ما داریم بر روی ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس وان ایکس، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۴ پرو و رایانه‌های شخصی مانور می‌دهیم و هیچگونه برنامه‌ای برای عرضه بر روی نینتندو سوییچ وجود ندارد.

بنابراین این تقریبا قطعی است و هیچگونه برنامه‌ای برای عرضه بازی بر روی نینتندو سوییچ وجود ندارد. عنوان Assassin’s Creed Origins در ۲۷ اکتبر امسال برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

 

خودروی Regalia از Final Fantasy 15 به عنوان Forza Horizon 3 راه می‌یابد

 

طبق گفته‌ مایکروسافت طی رویداد ChinaJoy 2017، خودروی Regalia در Final Fantasy 15 که از محبوبیت بسیاری برخوردار است، تا چند روز دیگر به‌صورت رایگان به Forza Horizon 3 اضافه می‌شود.

مایکروسافت اعلام کرده است که اگر Forza Horizon 3 را برروی رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان و Final Fantasy 15 را روی ایکس‌باکس وان تجربه کرده باشید، از ۱ آگوست (۱۰ مرداد) قادر به دانلود رایگان Regalia خواهید بود. اگر Forza را در سیستم خود داشته باشید، به‌صورت خودکار پیامی در بازی جهت افزودن Regalia دریافت می‌کنید، اما اگر به‌جای آن نسخه‌ ایکس‌باکس وان Final Fantasy 15 را داشته باشید، کُدی از سوی ایکس‌باکس لایو در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در صورت خریداری Forza Horizon 3، این خودرو را به بازی خود اضافه کنید. همچنین لازم به ذکر است که در این عنوان از قابلیت پرواز Regalia بهره‌مند نخواهید شد.

Forza Horizon 3 از زمان عرضه‌اش در سال گذشته، خودروهای مختلفی دریافت کرده است، اما حقیقتاً راه یافتن Regalia از Final Fantasy 15 به این بازی، کمی دور از انتظار بود. پیش از این، خودروی دیگری از سری محبوب Halo با نام Warthog به‌طور رایگان در دسترس دارندگان این عنوان قرار گرفته بود.

مایکروسافت در اُکتبر سال جاری نسخه‌ جدیدی از سری Forza یعنی Forza Motorsport 7 را روانه‌ بازار می‌کند و احتمال دارد که Regalia را به این عنوان نیز بیاورد. البته باید توجه داشت که Forza Horizon 3 به‌دلیل سبک آرکید و آسان‌تر خود مناسب کراس‌اور با Final Fantasy 15 از طریق Regalia بود و Forza Motorsport 7 به‌دلیل حرفه‌ای‌تر و شبیه‌ساز بودنش، شاید مناسب این کار نباشد.

Final Fantasy 15 هم‌اکنون برروی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و Forza Horizon 3 برروی رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارند.

 

Titanfall 2 به سرویس Origin Access راه می‌یابد

Titanfall 2 به‌زودی در سرویس Origin Access که مخصوص رایانه‌های شخصی است، قرار می‌گیرد و تجربه‌ رایگان آن برای طرفداران فراهم می‌شود.

الکترونیک‌آرتز اعلام کرده است که عنوان تیراندازی محبوب Titanfall 2 در ۱ آگوست مصادف با ۱۰ مرداد، به سرویس Origin Access اضافه می‌شود. این شرکت در اوایل ماه جاری اعلام کرده بود که این بازی و Battlefield 1، قرار است که در آینده به Origin Access و همچنین سرویس EA Access (مخصوص ایکس‌باکس وان) راه پیدا کنند.

همان‌طور که می‌دانید، Origin Access و EA Access به ترتیب بازی‌های رایگانی برروی رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان را در اختیار مشترکانش قرار می‌دهند و هر چند وقت یک بار، با عناوین جدیدتر به‌روزرسانی می‌شوند. حال اگر قصد تجربه‌ رایگان Titanfall 2 و بازی‌های عالی دیگری روی رایانه‌های شخصی را دارید، فرصت مناسبی پیش رویتان است که با ۴٫۹۹ دلار، اشتراک ماهانه‌ این سرویس را خریداری کنید و از مزیت‌هایش بهره‌مند شوید.

از جدیدترین و مهم‌ترین اخبار مرتبط با Titanfall 2، می‌توان به انتشار محتوای دانلودی Operation Frontier Shield اشاره کرد که دو نقشه و حالت جدیدی با نام Frontier Defense را به بازی می‌افزاید. علاوه بر این‌ها، Titanfall 2 موفق شده است به ۲۰ میلیون بازیکن دست یابد، درحالی که Battlefield 1، عنوان محبوب دیگری از الکترونیک‌آرتز که تنها چند روز زودتر از Titanfall 2 منتشر شد، تعداد بازیکنان آن به ۲۱ میلیون نفر رسیده است.

Titanfall 2 هم‌اکنون برروی رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمیِ پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.

 

اخبار

اخبار برگزیده

اخبار بازی

اخبار برگزیده

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه