چند اپلیکیشن مهمان اپ‌استور باشید

اپلیکیشن‌های خوب همواره طرفداران بسیاری را به خود جذب می‌کنند، اما گاهی مبلغ زیادی که کاربران باید برای به‌دست آوردن این برنامه‌ها بپردازند، از این جاذبه می‌کاهد. بسیار پیش آمده که این نوع اپلیکیشن‌ها برای مدتی رایگان شده باشند. در این شماره قصد داریم شما را با شش برنامه آشنا کنیم که برای مدتی محدود می‌توانید بدون پرداخت هزینه‌ای آنها را دریافت کرده و از امکاناتشان بهره‌مند شوید.

Workout Playlist

یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها که هنگام ورزش کردن لازم است به‌همراه داشته باشید، اپلیکیشن‌Workout Playlist است. در این برنامه با مشخص کردن عضلاتی که قصد پرورش آنها را دارید، فهرستی از حرکات ورزشی را دریافت خواهید کرد. هر کدام از این حرکات را که بخواهید می‌توانید به فهرست خود اضافه كنید و مانند پلی‌لیستی که برای موزیک‌ها تهیه می‌شود، فهرستی از حرکات ورزشی را به‌صورت رندم و تصادفی انجام دهید. درون این برنامه ویدیو‌هایی وجود دارند که نحوه صحیح انجام حرکات ورزشی را به شما نمایش می‌دهد تا به‌درستی با آنها آشنا شده و انجام دهید. اگر قصد کم‌كردن وزنتان را دارید، می‌توانید از این برنامه بهره‌مند شوید. اپلیکیشن Workout Playlist برای سیستم‌عامل iOS نسخه 8 و بالاتر طراحی شده و در حال حاضر به‌صورت رایگان موجود است.

Photosets Rocket Camera

این برنامه قابلیت عکس‌برداری با سرعت و کیفیت بالا را در اختیار شما قرار می‌دهد. سرعت عکس‌برداری توسط این دوربین بی‌نظیر را می‌توان 30 عکس در ثانیه تخمین زد. این عکس‌ها قابل ادیت شدن هستند و می‌توانید فیلترهایی به آنها اضافه کنید. با کنار هم قرار دادن این عکس‌ها ویدیوهایی باکیفیت خواهید داشت. با دریافت این اپلیکیشن قدرتمند که اکنون رایگان شده است، از عکاسی بیشتر لذت خواهید برد. برنامهPhotosets Rocket Camera که به‌تازگی به‌روزرسانی شده، تنها برای دستگاه‌های iOS نسخه 10.3 و بالاتر قابل دریافت است.

BLINK - Photo Editor For Instagram

برنامه دیگری که برای عکاسی به‌کار می‌رود، BLINK است. توسط این برنامه می‌توانید عکس‌هایی باکیفیت تهیه کرده و با ابزارهای متنوع، آنها را به‌صورت حرفه‌ای ویرایش كنید. از جمله امکانات ویرایش، افزودن متن، فیلترهای مختلف و حاشیه‌های زیبا را می‌توان نام برد. اشتراک‌گذاری عکس‌های شما توسط این برنامه به‌راحتی انجام می‌شود. اپلیکیشن BLINK با نسخه 7 و بالاتر سیستم‌عامل iOS سازگار است.

Ask MathStudio - Natural language calculator

این برنامه به‌گونه‌ای طراحی شده که بتواند سوالات شما را در زمینه‌های مختلف پاسخ دهد. سوالات محاسباتی مانند جمع، تفریق، ضرب و تقسیم اعداد، تبدیل واحد اندازه‌گیری، تبدیل واحد پول، محاسبات ماتریسی و تبدیل مبناهای مختلف به یکدیگر از مواردی هستند که برنامه Ask MathStudio می‌تواند به آنها پاسخ دهد. اگر سوالی راجع به هوا، مسایل خورشیدی، تغذیه و سهام داشته باشید نیز می‌توانید پاسخ آن را توسط این برنامه بیابید. رسم نمودار‌های گرافیکی دو‌بعدی و سه‌بعدی از دیگر قابلیت‌های این برنامه است که آن را در رده بهترین‌ها جای داده است.

TickleMeThink©

این برنامه مناسب افرادی طراحی شده که معتقدند با اندیشه و قوه افکار خود می‌توانند تغییراتی مفید در زندگی ایجاد كنند. اپلیکیشن TickleMeThink به شما کمک می‌کند که ایده‌هایی نو به دست آورده و مشکلاتی را که با آنها مواجه می‌شوید راحت‌تر حل کنید. این برنامه به‌گونه‌ای طراحی شده که ذهن شما را باز و پذیرای افکار نو کند و برای محقق شدن این هدف، مراحلی را به‌دنبال هم طی می‌کند. شناخت مساله، مشورت با دوستان، ثبت ایده‌ها و دریافت راهکارهای جدید توسط برنامه، از مراحلی است که باید طی شوند. در این برنامه مسایل مختلف به‌صورت پروژه‌هایی جداگانه در فایل‌هایی مجزا ذخیره می‌شوند تا در هر زمان که به آنها نیاز داشتید بتوانید بازبینی کرده و ایده‌هایی به آنها بیفزایید. شما می‌توانید مسایل خود و نتیجه حاصل از این برنامه را در شبکه‌های مجازی با دوستان و نزدیکان خود به‌اشتراک بگذارید تا علاوه بر مشورت، از نظرات آنها مطلع شوید. این برنامه با نسخه 6 و بالاتر iOS سازگار است.

جنون سرعت با دنده دو

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه